Uitslagenlijst Intersport Oudejaarsloop 2014

Den Helder - Woensdag 31 december 2014

 
M10, 1000M JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Niek Kolle 2004 Noordkop 4:04  
2 Ruben Leek 2004 DOKEV 4:09  
3 Ebbe Heinsbergen 2004   4:10  
4 Milan Leek 2006 DOKEV 4:13  
5 Ryan Kruijer 2004 Noordkop 4:17  
6 Owen Gerritsen 2006   4:21  
7 Sil Wever 2005 Noordkop 4:28  
8 Timo de Wit 2005   4:29  
9 Berend Veldthuis 2005 Noordkop 5:12  
10 Mikai Leijendeckers 2007   5:54  
11 Robin van der Welle 2005   6:04  
12 Moritz Funk 2007   6:14  
 
V10, 1000M JEUGD
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Isa Kolle 2004 Noordkop 4:24  
2 Lara Smits 2004 Noordkop 4:28  
3 Jet van der Sloot 2004   4:46  
4 Nynke Mollema 2005   4:47  
5 Amira Ennaassi 2004   4:54  
6 Chelsea Striet 2007 Noordkop 4:59  
7 Nikki Wilbrink 2005   5:01  
8 Donna Quartel 2005 Noordkop 5:21  
9 Sanne Buis 2004   5:25  
10 Danique Molijn 2004 SV Sportlust 5:26  
11 Sarah Jansen 2005 Noordkop 5:29  
12 Megan Kruijer 2006 Noordkop 5:38  
13 Louise Jansen 2007 Noordkop 5:41  
14 Tijn Touwen 2007 Noordkop 5:45  
15 Keltum Tomasouw 2007 Noordkop 6:02  
16 Carola Funk 2009   6:14  
17 Luna Quartel 2008 Noordkop 7:07  
 
M15, 1500M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Djoao Lobles 2001 Noordkop 5:07  
2 Sem Jongewaard 1999   5:10  
3 Jeremy van der Mee 2001 Noordkop 6:24  
4 Max Hulzebos 2003   6:28  
5 Ryan Steenvoorden 2002 Noordkop 6:44  
6 Thijs Batenburg 2002   7:15  
7 Pepijn Hofford 2000   7:24  
 
V15, 1500M
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Rikkie Kolle 2001 Noordkop 6:31  
2 Lotta Tavenier 2002   6:36  
3 Vere Tavenier 2002   6:38  
4 Toja Tavenier 2003   7:19  
5 Tess van Dalen 2003 SV Sportlust 7:21  
6 Mila Kauwoh 2002 SV Sportlust 7:22  
7 Sofie Oden 2003 Noordkop 7:23  
8 Zola Assorgia 2002 SV Sportlust 7:30  
9 Sietske Mollema 2003   7:33  
10 Suzanne de Wit 2002 Noordkop 7:37  
11 Florien Jansen 2002   7:43  
12 Kenna van Arem 2001   8:33  
13 Donna Wilbrink 2003   8:45  
 
5M, 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Joey Steenvoorden 1996 Noordkop 17:14  
2 Floris Doedens 1997 Hylas 17:48  
3 Kees-Jan van Engelenburg 1983   18:27  
4 Emile Lammers 1998 Noordkop 19:05  
5 Eelco Berkhout 1981   19:12  
6 Tim Tesselaar 1995 Noordkop 19:21  
7 Iwan Noordhoek 1997 Noordkop 19:24  
8 Arno de Boer 1980   19:42  
9 Remco Glasbergen 1982 SV Sportlust 20:12  
10 Djoao Lobles 2001 Noordkop 20:23  
11 Klaas de Beurs 1979   20:24  
12 Chakir Mohamed 1990 Noordkop 20:26  
13 William Striet 1982   20:27  
14 Jorick Quax 1990   20:40  
15 Fred Koenen 1976 SV Sportlust 20:44  
16 Sjaak van der Berg 1984 Noordkop 20:57  
17 John kuilman 1984   21:02  
18 Vince van Dalen 2000 SV Sportlust 21:08  
19 Pascal van de Vendel 1975 Noordkop 21:08  
20 Boyd den Boer 1990   21:10  
21 Ioann Lobles 2004 Noordkop 21:38  
22 Sean Smook 1989   21:39  
23 Niels Schepers 1979   21:49  
24 Menno Tames 1995   21:53  
25 Stephan Privee 1983   21:56  
26 Martijn Boersma 1986   21:57  
27 Casper Engel 1992   21:59  
28 Richard Laros 1981   22:18  
29 Dennis Jonker 1998 DOKEV 22:24  
30 Ramon van den Aakster 1986   22:27  
31 Robert Vonderbank 1990   22:32  
32 Sander Goldewijk 1990 Noordkop 22:40  
33 Jermo Agema 1990   22:42  
34 Tam Brommer 1998 DOKEV 22:43  
35 Jeroen Verfaille 1999   22:49  
36 Bertram Vlot 1985   22:53  
37 Jeroen Koopman 1985   22:57  
38 Dennis Curvers 1980 Noordkop 23:00  
39 Jan Evers 1976 Noordkop 23:02  
40 Jesper van Koningsbruggen 1987   23:10  
41 Roger Hoelandt 1995   23:25  
42 Sjoerd Dekker 1992 Noordkop 23:26  
43 Richard Borgman 1977 SV Sportlust 23:27  
44 Leroy Vink 1995   23:32  
45 Brian Zahradnik 1994   23:41  
46 Levy de Boer 1994 Noordkop 23:50  
47 Paul Homan 1990   23:59  
48 Niek Achthoven 1992   24:08  
49 Anton van Dijk 1979   24:12  
50 Bas Koning 1978   24:13  
51 Maarten Groen 1992   24:25  
52 Ivan Leegwater 1999   24:26  
53 Rob Noorda 1978   24:31  
54 Lars Poelsma 1990   24:34  
55 Roy Rep 1983   24:48  
56 Jelle Keizer 1981   24:49  
57 Mark Kos 1976   24:56  
58 Maurice Boomstra 1986 Noordkop 25:42  
59 Thomas van der Laan 1987   25:46  
60 Eelco Drenth 1978   25:47  
61 Sonny Agema 1989   26:07  
62 Rudy Vermeulen 1990 Noordkop 26:11  
63 Boy Gijzen 1984   26:34  
64 Ivo Bos 1998   27:07  
65 Thomas Zeinstra 1998 Noordkop 27:20  
66 Eric van der Horst 1996   27:21  
67 Raymond Blankenspoor 1976   27:34  
68 Ilan van Dam 2003   28:04  
69 Casper van Leijden 1994   28:17  
70 Ruben van der Kuijl 1991   29:20  
71 Mark van Velzen 1990   29:41  
72 Pieter Collet 1977   29:47  
73 Raymond Visser 1987   29:59  
74 Nick Delfgou 1996   30:04  
75 Dick Hendrikse 1976   30:18  
76 Aad Domselaar 1976   30:24  
77 Arie Schoonbogen 1976   30:25  
78 Rein van Niel 1987   31:16  
79 Neils von Nortingsveo 1999   31:31  
 
5V, 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Noa Zoon 2000 Noordkop 21:03  
2 Bianca Funk 1978   22:54  
3 Laura van der Heuvel 1988 SV Sportlust 23:11  
4 Mandy Striet 1980   23:29  
5 Aaike Verschoor 1989   23:35  
6 Lindsay Hoedemaker 1978   24:09  
7 Maura Verhaegen 1976   24:34  
8 Danielle Keet 1997 DOKEV 24:36  
9 Saskia Verijzer-Sleking 1975 SV Sportlust 24:37  
10 Anneke Quartel-Koopman 1976 Noordkop 24:49  
11 Marije Dito 1977 Noordkop 24:57  
12 Marloes Helder 1980   25:06  
13 Servela van de Langenberg 1978   25:18  
14 Saskia Marsman 1979 Noordkop 25:32  
15 Silke Bink 1992   25:48  
16 Frea Zwaag 1992   25:49  
17 Janine van der Giessen 1988   25:54  
18 Ramona van Eijk 1986 SV Sportlust 25:55  
19 Ramona Slot 1977 SV Sportlust 25:56  
20 Mijlene Boelmans 1985 SV Sportlust 26:12  
21 Anne van Harten 1988   26:14  
22 Isolde Otten 2001   26:47  
23 Ilse Westerhof-Dijkshoorn 1975 Noordkop 26:53  
24 Marlinde van der Meché 1984 SV Sportlust 26:54  
25 Nancy van Dijk 1975 Noordkop 27:02  
26 Sandra Bak 1977   27:06  
27 Lisa v. Ravenzwaaij 1985   27:13  
28 Mirjam Fasse 1980   27:38  
29 Celine NP 1986   27:53  
30 Dorien Taal 1997 Noordkop 28:05  
31 Marloes Schendelaar 1980 Noordkop 28:11  
32 Mariska Bruin 1985   28:12  
33 Davine Evers 1977   28:16  
34 Lotte Planje 1988   28:18  
35 Tamara Baumann 1977 SV Sportlust 28:33  
36 Daisy Gerritsen 2002   28:35  
37 Luna van Dam 2001   28:37  
38 Monique de Jong 1985   28:38  
39 Inge Portegijs 1998 DOKEV 28:42  
40 Suzanne 't Jong 1984   28:43  
41 Maartje Kronenburg 1992 SV Sportlust 28:45  
42 Maaike Broekaart 1995   28:49  
43 Steffi Konijn 1996   28:51  
44 Regina Travaille 1976   29:04  
45 Janey van Dorst 1988 Noordkop 29:08  
46 Mariska van der Kuijl 1993   29:20  
47 Roos van Maastricht 1992   29:20  
48 Linda Schuldknegt 1982   29:41  
49 Mariette Rep 1986   30:16  
50 Mariska de Ridder 1985   30:18  
51 Annemiek van den Broek 1994   30:26  
52 Eefje de Graaf 1999   30:42  
53 Sabrina Jansen 1977   31:01  
54 Karin van den Burg 1980 Noordkop 31:07  
55 Marlies Drenth Bakker 1982 DOKEV 31:08  
56 Bo-Anne van Egmond 1985 SV Sportlust 31:45  
57 Jasmijn Koenen 1978   31:50  
58 Denise Melgert 1989   31:53  
59 Evelien Lewakabessy 1977   32:21  
60 Linda Knol- de Vries 1979   32:22  
61 Linda v.d. Berge 1980   32:42  
62 Sabrina van Dorst 1980   32:42  
63 Klazina Korver 1992   33:23  
64 Janneke Keijzer 1989   33:24  
65 Nancy Pluijter 1982 Noordkop 33:40  
66 Lindsay Struijk 1999   33:56  
67 Myrthe Lammers 1995   34:15  
68 Danielle Angevare 1976   34:43  
69 Isis de Puit 2001 SV Sportlust 34:49  
70 Stephanie Korver 1997   35:17  
71 Eelke Bakker 1995   36:04  
72 Elisa Bruin 1991   37:07  
73 Jasmijn Tomasoa 1995 SV Sportlust 37:30  
74 Nicky Bakker 1987 Noordkop 37:36  
75 Jessica de Graaf 1995 SV Sportlust 1:01:15  
 
5M40, 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Frits van Twuyver 1969 Noordkop 19:14  
2 Ruud Tichelaar 1968   21:06  
3 Gerald Struijk 1973   21:21  
4 Frank Kalkman 1967   22:39  
5 Michel Jansen 1971   23:12  
6 Jaap van Dijk 1968   23:17  
7 Jeroen Boots 1974   23:32  
8 Taco van der Duim 1974   23:57  
9 Arnold Scheen 1969 SV Sportlust 24:30  
10 Patrick Verveer 1974   24:44  
11 Hans Hesselink 1973   24:53  
12 Jac Rietveld 1965 SV Sportlust 25:00  
13 Anjo Slot 1969   25:01  
14 Willem Molijn 1965 SV Sportlust 25:33  
15 Rolf Regtop 1973   26:17  
16 Cor Wever 1970   26:20  
17 Jan Douwe Borsch 1968 SV Sportlust 26:21  
18 Martijn Dito 1971   26:38  
19 Danny den Boer 1970 Noordkop 26:57  
20 Mano Otten 1970   27:00  
21 Gert-Jan Wal 1969 SV Sportlust 27:01  
22 Rob Bakker 1973   27:47  
23 Joffrey Angevare 1973   28:27  
24 Herman Lammers 1965   29:55  
25 Patrick Kuipers 1970   29:57  
26 Tom Ploeg 1972   30:41  
27 Ankoin Hoffard 1969   30:47  
28 Gerwin Elands 1974   30:59  
29 Anton van der Wulp 1970 SV Sportlust 31:25  
30 Bart Ambriola 1965 SV Sportlust 32:15  
31 André Struijk 1966 Noordkop 33:52  
 
5V40, 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ageeth van Arem 1971 SV Sportlust 24:47  
2 Jet v. Gemert 1969   25:18  
3 Bertha v. Gemert 1969   25:19  
4 Irene van Dalen 1969 SV Sportlust 25:44  
5 Jessica Kooijman 1972   25:49  
6 Annette Regelink 1968 Noordkop 26:00  
7 Wendy Groen 1971 Noordkop 26:17  
8 Elles Wagenaar 1965 Wieringermeer 26:42  
9 Monica Zuidberg 1974 SV Sportlust 26:49  
10 Jacqueline van Engelenburg 1974   27:03  
11 Joyce Muskee 1972   27:06  
12 Wil Broekaart 1968   27:13  
13 Tineke Mellema-Hoving 1970 Noordkop 27:31  
14 Gerda Bregman 1970 Noordkop 27:55  
15 Iris van der Meij 1967 SV Sportlust 28:17  
16 Miranda van Belois 1967 SV Sportlust 28:18  
17 Karin Gootjes 1974 Noordkop 28:39  
18 Irene van den Broek 1965 SV Sportlust 28:41  
19 Desiree van Neerven 1970   28:52  
20 Karin Hofland 1971 SV Sportlust 29:05  
21 Marcella Ingelse 1973 SV Sportlust 29:13  
22 Norma Niessink 1968   29:14  
23 Alice Dusselaar 1968   29:16  
24 Marja van der Wal 1968   29:19  
25 Carla Kranenburg 1971   29:22  
26 Miriam Smit 1968 Noordkop 29:41  
27 Anne-Marie Ploeg 1969   30:37  
28 Nicole Scheen 1973 SV Sportlust 30:42  
29 Breeda Elands 1972   30:56  
30 Gerda de Jong 1968 Noordkop 30:58  
31 Nicole Boltendal 1973   31:00  
32 Kim Hartman 1970 Noordkop 31:00  
33 Tessa Hovestadt-Appel 1969   31:30  
34 Femke van de Berg-Ambriola 1971 SV Sportlust 32:12  
35 Nancy van Leeuwen 1974   32:28  
36 Martha Heuvelink 1965 SV Sportlust 32:35  
37 Metsje Cnossen 1969   33:06  
38 Marjon Ross 1974   33:07  
39 Nicole Hoekstra 1971   33:22  
40 Francis Buis 1971   33:29  
41 Sylvia Bijl 1967   34:40  
42 Ciska Heuvelink 1969 SV Sportlust 34:49  
43 Marja Regelink 1971   34:58  
44 Dineke Nibbering 1970 SV Sportlust 35:05  
45 Patricia de Puit-Buisman 1972 SV Sportlust 35:05  
 
5M50, 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Kobus Post 1958   21:25  
2 Tjalling Smits 1963   23:43  
3 Johan van Bremen 1962 Noordkop 24:01  
4 RuuRd Boomstra 1964 Noordkop 24:03  
5 Cees de Puit 1963 SV Sportlust 24:38  
6 Johan Bovenkerk 1963 Noordkop 24:41  
7 Chris van Kooken 1962 Noordkop 24:47  
8 Walter Hovestadt 1961   24:51  
9 Jan Delfgou 1962   25:06  
10 Peter van der Heide 1956 Noordkop 25:45  
11 Ruud Zahradnik 1962   25:58  
12 Edwin Agema 1961 Noordkop 26:51  
13 Hans van Koningsbruggen 1956   26:53  
14 Wim Ouwens 1956 Noordkop 26:59  
15 Luuk Bos 1964 TAS '82 27:09  
16 Hans Bouwkamp 1957   27:19  
17 Reggy Simons 1960 Noordkop 27:21  
18 Bernd Schulze 1964   28:32  
19 Frans Hogervorst 1964 SV Sportlust 28:33  
20 Kees Aerts 1958 Noordkop 29:09  
21 Frans Latjes 1960   32:48  
22 Edwin Wash 1960 Noordkop 33:53  
23 Erwin Hekking 1959 SV Sportlust 34:14  
24 Peter Bakker 1961   36:37  
 
5V50, 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marga v.d. Meer 1962   24:55  
2 Ria Wagemaker 1961 SV Sportlust 24:56  
3 Alize Okel-Kooij 1961 SV Sportlust 25:40  
4 Yvonne Tomasoa 1960 SV Sportlust 25:56  
5 Anja Vlot-Baart 1958 Noordkop 26:50  
6 Edith Czech 1960 Noordkop 26:53  
7 Baukje van der Giessen 1957   27:07  
8 Ellen Buur 1961   27:13  
9 Joyce in 't Veld 1958 SV Sportlust 27:56  
10 Marja Mulder 1957 SV Sportlust 28:17  
11 Willeke Maas 1963 Noordkop 28:41  
12 Edith Veerman 1959 Noordkop 28:48  
13 Wia de Bray 1961 Noordkop 29:18  
14 Helen Roos 1959 Noordkop 29:42  
15 Ada van der Plas 1961 SV Sportlust 30:16  
16 Rusella van Nieuwkoop 1964 Noordkop 30:25  
17 Liesbeth Olijmulder 1956 Noordkop 30:40  
18 Helen van Komen 1963 Noordkop 30:43  
19 Elly Pijs 1957 Noordkop 31:08  
20 Erna van Bremen 1961 Noordkop 31:17  
21 Maureen de Groot 1961 Noordkop 31:19  
22 Dieneke van Maastricht 1960 SV Sportlust 31:39  
23 Sylvis Huiberts 1959   31:48  
24 Mieke Timmer 1963   32:12  
25 Marga v.d. Maagdenberg 1961 Noordkop 32:14  
26 Sandra Hakkenes 1964 SV Sportlust 32:20  
27 Ingrid Blonk 1959 Noordkop 32:59  
28 Hedy Verheijen 1963 Noordkop 33:16  
29 Els de Groot 1960   33:26  
30 Nicolien Visser 1957 SV Sportlust 33:52  
31 Ria Rolsma 1963 Noordkop 34:37  
32 Annette Migo 1957 Noordkop 35:00  
33 Elly Loos 1957 Noordkop 35:18  
34 Anneke Hingstman 1959 Noordkop 36:35  
 
5M60, 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Johan Lienos 1947 Noordkop 23:40  
2 Frans van Duin 1953   23:43  
3 Ben Seekles 1950   24:41  
4 Ron de Groot 1950 Noordkop 25:16  
5 Henk Mosk 1949 Noordkop 26:19  
6 Herman van der Giessen 1950 SV Sportlust 26:23  
7 Paul Camphuijzen 1954   27:15  
8 Floris van der Plas 1949   28:40  
9 Jaap van der Kuijl 1949   29:40  
10 Peter Schuijt 1954 Noordkop 29:45  
 
5V60, 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Martha van der Meché 1953 SV Sportlust 26:52  
2 Myra van Es 1945 Noordkop 27:31  
3 Nel Pot 1948 Noordkop 28:19  
4 Trudi Beerling 1946 Noordkop 28:24  
5 Marion Geertsema 1946 Noordkop 28:49  
6 Immie Grevelink 1954 Noordkop 30:26  
7 Wia Stilma 1952 SV Sportlust 31:38  
8 Afke Verschoor 1948 SV Sportlust 31:39  
9 Els Hoogland 1954 Noordkop 31:40  
10 Lenie Koomen 1950   31:48  
11 Corrie Ahmed 1947 Noordkop 33:31  
12 Jolande Schaap-Pennekamp 1954   33:33  
13 An van 't Hert 1943 Noordkop 33:34  
 
5M70, 5KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Bertus Dekker 1943   31:51  
2 Karl Warmerdam 1942 Noordkop 32:40  
3 Koos van de Zee 1944 Noordkop 32:43  
 
10M, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Michiel de Ruiter 1986 NOVA 34:02  
2 Yennick Wolthuizen 1984   34:59  
3 Raymond Koen 1981 Noordkop 35:58  
4 Luca Assorgia 1994 SV Sportlust 36:19  
5 René Hoep 1985 DOKEV 37:03  
6 Albert Timmers 1978 AV Haarlem 37:03  
7 Emiel van Tongerloo 1983 SV Sportlust 37:30  
8 Martijn van Haren 1993   37:32  
9 Lars Eelman 1977 Noordkop 37:36  
10 Lex Buur 1991   38:27  
11 Daniel Spijker 1979 Noordkop 38:34  
12 Arie van der Lee 1989 DOKEV 38:51  
13 Joram Kauwoh 1976 SV Sportlust 39:23  
14 Marc Hulzebos 1975   39:45  
15 Paul Nieuwenhuizen 1978   39:57  
16 René Leek 1976 DOKEV 40:08  
17 Robin Regelink 1978   40:38  
18 David van Logchem 1994 NSAV 't Haasje 40:43  
19 Don Beukers 1987 SV Sportlust 41:03  
20 Dennis di Bartolo 1975 Noordkop 41:10  
21 Robert Jan Bood 1987   41:38  
22 Nick Holtslag 1988   41:44  
23 Jan Arie Portegijs 1992 DOKEV 41:46  
24 Paul Okkerse 1988 SV Sportlust 41:56  
25 Leroy Kapitein 1982 Noordkop 42:14  
26 Ron Looijesteijn 1986   42:15  
27 Pascal van de Vender 1975 Noordkop 42:29  
28 Pedro Compoete 1984   44:27  
29 Frank Lenders 1987   44:43  
30 Joachim Nijland 1976   44:47  
31 Renzo Cruiming 1976 SV Sportlust 45:07  
32 Matthijs Munnik 1985   45:50  
33 Daan Schagen 1989   46:06  
34 Maarten Boer 1983 SV Sportlust 46:41  
35 Stephan Kiener 1978   46:50  
36 Herman Schooljan 1985 Noordkop 46:59  
37 Christian Funk 1975   47:19  
38 Jos Biersteker 1989   47:27  
39 Ricardo Link 1978 Noordkop 48:09  
40 Bartes de Vries 1982   48:30  
41 Seb Munter 1977   48:47  
42 Jeroen Paus 1975   50:05  
43 Remco Helder 1979 Noordkop 50:10  
44 Djulyan van der Mee 1999 Noordkop 50:12  
45 Sebastiaan van Keulen 1978   50:12  
46 Jorn Engel 1989   50:16  
47 Joost van weelderen 1982   50:21  
48 Evert van den Burg 1980 Noordkop 50:47  
49 Kevin Weggemans 1989   50:49  
50 Arie Looije 1984   51:33  
51 Stefan Baars 1985   51:35  
52 jeffrey Bron 1988   52:07  
53 Raymond Warnars 1979   52:29  
54 Ron Noors 1975   52:53  
55 Roderik Kuin 1989   52:53  
56 Onno van Heerwaarden 1976   53:19  
57 Martin Koch 1978   54:05  
58 Marco Oud 1975   54:49  
59 Melvin van Vossen 1995   55:06  
60 Robin Verburg 1975 Hera 1:02:12  
61 Johan Poldervaart 1982   1:11:20  
62 Johan van den Berg 1983   1:11:20  
 
10V, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Marieke van Lierop 1977   39:50  
2 Suzanne van der Weide 1981 Noordkop 42:47  
3 Gabrielle Koen Czech 1983 Noordkop 46:25  
4 Agnita Koorn 1992   49:57  
5 Karin Soutberg 1987   52:16  
6 Frederike Linssen 1976   53:41  
7 ellen Frederiks 1975   54:18  
8 Marissa Koorn 1990   55:06  
9 Kelly Bais 1979 SV Sportlust 55:26  
10 Miranda Verbrugge 1975 SV Sportlust 55:32  
11 Linda Oude Nijhuis 1976   57:11  
12 Anouk Stroo 1980   57:36  
13 Marloes Jongerius 1988   1:00:17  
14 Marijke Linde 1979   1:01:44  
15 Esther Versteeg 1980   1:03:04  
16 Linda van den Berg 1985   1:05:24  
17 Lizzy Sanders 1988   1:05:46  
 
10M40, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Peter Tas 1971 DOKEV 37:15  
2 Ariën Kruijer 1970   38:58  
3 Harald Glaesser 1968   39:03  
4 Hein Veldman 1967 DOKEV 39:25  
5 Marco Jong 1969 SAV 39:35  
6 Ronald Jacobs 1965 SV Sportlust 40:33  
7 Menno Beneker 1970 SV Sportlust 40:44  
8 Danny Hajos 1967   40:50  
9 Franc Tomasouw 1971 SV Sportlust 41:07  
10 Menno Bakker 1969   41:30  
11 Marco de Boer 1972   42:32  
12 Jan Koopman 1971 Noordkop 42:38  
13 Ron Jimmink 1972   43:40  
14 Paul van Houten 1970   43:48  
15 Peter Schenk 1968   44:06  
16 Menno Theunisse 1965   44:22  
17 Erik Strikker 1970 SV Sportlust 44:29  
18 Robert Jan van Vliet 1970 Noordkop 44:31  
19 Ruud Kolle 1965 Noordkop 44:35  
20 Anton van der Sloot 1971   44:51  
21 Arnold Gerritsen 1972   44:55  
22 Marnix de Witte 1969 Texel 45:08  
23 Jacob van der Wulp 1972 SV Sportlust 45:48  
24 Paul Berbee 1965 DOKEV 46:12  
25 Marcel Steenvoorden 1965 Noordkop 46:46  
26 Edwin de Wit 1972 Noordkop 46:55  
27 Arjan Groot 1972   47:32  
28 John van 't Westeinde 1966 SV Sportlust 48:07  
29 Marchel keppel 1967 Noordkop 48:12  
30 Richard Keppel 1969   48:13  
31 Anno Van den Bosch 1965 Noordkop 48:20  
32 Jilles de Wit 1966   48:31  
33 Henri van Oest 1972   48:52  
34 Marco Reebeen 1971   49:19  
35 Gerben Mollema 1966   50:05  
36 Eric Goedel 1966   51:06  
37 Frank Groot 1965   51:23  
38 Jacco Buis 1967 SV Sportlust 52:30  
39 Wouter van Onzenoort 1970 Noordkop 52:55  
40 Albert Platte 1965 Noordkop 53:33  
41 Edwin van den Hammen 1973   53:43  
42 Harold Bok 1971 Hylas 53:46  
43 Martijn de Haan 1972   53:58  
44 Jeroen van Zanten 1969   54:21  
45 Chris Vermeulen 1966 Noordkop 54:40  
46 Michel Kruijer 1970   57:23  
47 Ronald Rijkers 1970 Noordkop 58:19  
48 Alfins Wilbrink 1966   58:43  
49 Ewoud de Jong 1969 Noordkop 58:47  
50 Aljo Zwart 1966   1:03:52  
51 Gerard Vel 1970   1:04:30  
 
10V40, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lucienne Groenendijk 1969 SV Sportlust 42:34  
2 Marijke de Wijs 1965 SV Sportlust 44:28  
3 Audrey Breur 1968 Noordkop 46:14  
4 Gaby Waterdrinker-de Goede 1967   49:13  
5 Renata Vermeulen 1968 Noordkop 50:24  
6 Nathalie Dragt 1969 Noordkop 51:04  
7 Marianna Hoekstra 1971 DOKEV 51:47  
8 Marianne Meijer 1968 Noordkop 53:30  
9 Wendy Broers 1974 Wieringermeer 54:31  
10 Jeanette Smit 1971   55:03  
11 Sarina Jannes 1969 Friesland 56:23  
12 Angelique de Boer 1970   1:00:41  
13 Yvonne Zwart 1967   1:03:52  
 
10M50, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lutz Lohse 1964 Texel 37:39  
2 Theo van Graven 1964 DOKEV 38:11  
3 Peter Burger 1958 AV Castricum 39:27  
4 Kees Portegijs 1958 DOKEV 39:48  
5 Dre v. Oosten 1959 DOKEV 40:48  
6 Jan Klein 1963 DOKEV 41:00  
7 Robbert Jak 1963 SV Sportlust 41:15  
8 Aiwen Lobles 1964 Noordkop 41:26  
9 Hessel Kruijer 1962   41:49  
10 Humphrey Mijnals 1958 SV Sportlust 42:28  
11 Jan Zijm 1957 Texel 44:10  
12 François Flisijn 1963 Noordkop 44:16  
13 Jan Fesker 1960   45:07  
14 John van der Genugten 1962 SV Sportlust 45:09  
15 Otto de Boer 1955 Friesland 45:32  
16 Jan Duijzer 1961   46:12  
17 Gerrit Koopal 1958 Noordkop 46:50  
18 H.C.S. Koeman 1957 Loopgroep Hoorn 47:05  
19 Bart van den Broek 1962   47:59  
20 Jan-Willem Schutte 1959 Noordkop 48:01  
21 Martin de Vos 1962 Noordkop 48:03  
22 Ton van der Lee 1959 DOKEV 48:07  
23 Henk Foekema 1958   48:13  
24 Rick Kranenburg 1964   48:26  
25 Lammert Jager 1957 Noordkop 48:33  
26 Ronald Weistra 1964 Noordkop 48:35  
27 Marc Tesselaar 1961   49:12  
28 Leen Duijzer 1957 DOKEV 49:35  
29 Danny Joor 1961   49:38  
30 Cors van Kruiningen 1956 Noordkop 50:09  
31 Manfred Stegemann 1964   50:22  
32 Jeen Bijma 1963   50:26  
33 Berend Timmermans 1961 TAS '82 50:30  
34 Nico van Koningsbruggen 1955 Noordkop 50:36  
35 Rens de Haan 1963   51:28  
36 Rob klaassens 1958   51:31  
37 Peter Jacobs 1958 Noordkop 51:35  
38 Roelof Vredeveld 1964   51:51  
39 Jan Kiers 1959 Noordkop 52:04  
40 Johan van Splinter 1963   52:17  
41 Erwin Schoot 1962 Noordkop 52:54  
42 Derk Jansen 1958   53:07  
43 Peter Roskam 1959   53:47  
44 Nico Graaf 1961   53:53  
45 Jan den Ijzerman 1957 Noordkop 54:15  
46 Peter Wante 1957   55:12  
47 Roel Verschoor 1964   56:31  
48 nICO bLOKKER 1961   57:06  
49 Kees Kuus 1963   57:32  
50 Mart van Dijke 1962   58:09  
51 Rob van Eis 1957   58:09  
52 Ruud Horchner 1963   58:36  
53 R.P. Toornvliet 1955 Noordkop 59:09  
54 Rick van de Plas 1961   59:57  
55 Theo List 1955 Wieringermeer 1:10:02  
 
10V50, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Sylvia Stahli-v. Rijssen 1964   49:21  
2 Connie van der Lee 1962 DOKEV 50:23  
3 Ineke Smit 1963 Noordkop 53:16  
4 Elly Ouwens 1961 SV Sportlust 53:35  
5 Laurien Bakker 1959 Texel 54:14  
6 Trudy Kiefte 1955 Noordkop 58:47  
7 Nijnke van Dijk 1961 Noordkop 1:00:54  
8 Inge Sijnesael 1957 Noordkop 1:00:54  
9 Tineke Privée 1957 Noordkop 1:00:54  
 
10M60, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Cees Meijer 1952 SAV 41:40  
2 Ton van der Meché 1953 SV Sportlust 42:40  
3 Jos ten Velden 1954 SV Sportlust 43:02  
4 Co Looijesteijn 1948   45:30  
5 Piet van Woesik 1953   46:33  
6 Cees van Amsterdam 1954   47:13  
7 Wim Tas 1946 avVN 47:44  
8 Dirk Jimmink 1950   48:18  
9 Simon Abbink 1953 Noordkop 48:38  
10 Edy Stuijts 1953 Noordkop 49:00  
11 Willem Snel 1953 Noordkop 49:20  
12 Chris Everhardus 1953 Noordkop 49:33  
13 Pieter Tas 1950   49:52  
14 Hans van Brummelen 1954 Noordkop 50:43  
15 Volkert Bakker 1951   51:16  
16 Henk Evers 1946 TAS '82 51:54  
17 Jan Elhorst 1948 SV Sportlust 51:57  
18 Paul Beuken 1954 SV Sportlust 52:27  
19 Herman Hommen 1951 Wieringermeer 54:27  
20 Herman de Boer 1948   54:44  
21 Vok Buur 1947   56:54  
22 Joop Menke 1951 Noordkop 57:15  
23 Peter van Nuland 1954 TAS '82 59:14  
24 Maarten Dijker 1947 Noordkop 1:01:15  
25 Jan Jelierse 1954 TAS '82 1:03:54  
 
10V60, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Riet Tas 1948 avVN 53:12  
2 Mara Held 1949 Noordkop 1:05:32  
 
10M70, 10KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Erik ten Velden 1943 avVN 47:16  
2 Walter van Gelderen 1940 avVN 48:29  
 
Intersport Den Helder, Intersport Den Helder, Intersport Den Helder.

Inschrijven 28e Ingeloop 2019

IMG 1125

 

Inschrijven? Klik hier........

Inschrijvers voor de Ingeloop 2019

simon abbink
Ineke Smit 
Coen Haarsma
Dennis van de Burg
henk mosk
Gerda Bregman
Frits Kraaij

bwfinance

zeespiegel