Uitslagenlijst Overlevingsloop

Den Helder - Woensdag 27 augustus 2014

 
4M, 4KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Don Beukers 1987 SV Sportlust 19:24  
2 Sem Jongewaard 1999 SV Sportlust 19:25  
3 Djoao Lobles 2001 Noordkop 20:12  
4 Paul Okkerse 1988 SV Sportlust 20:14  
5 Dick Groenink 1964 Noordkop 20:46  
6 Nick Wildöer 1992 SAV 21:12  
7 Martijn Boersma 1986   21:35  
8 Fred Koenen 1976 SV Sportlust 21:57  
9 Vince van Dalen 2000 SV Sportlust 21:58  
10 Jelle Keizer 1981 Noordkop 22:40  
11 Raymond Borst 1968 SV Sportlust 23:01  
12 Dave Hafzmann 1998   23:43  
13 Anjo Slot 1969   23:58  
14 Niek Staal 1980   24:08  
15 Mark van der Burg 1980   24:27  
16 Max Ouwens 1998   24:37  
17 Michel Plompen 1985   24:40  
18 Wibrand Top 1954   24:54  
19 Ronald Beting 1962   25:03  
20 Herman Hommen 1951 Wieringermeer 25:13  
21 Diego Ellen 1991   26:22  
22 Maurice Boonstra 1986 Noordkop 26:50  
23 Jan Douwe Borsch 1968 SV Sportlust 26:54  
24 Hans Broekema 1954 TAS '82 26:56  
25 Josef Laufenberg 1965 Noordkop 27:03  
26 Lukas Laufenberg 2002 Noordkop 27:03  
27 Hans Pronk 1953 Noordkop 27:27  
28 Robin van der Star 1979   28:52  
29 Rob Polmans 1977   28:52  
30 Luke Kolmüs 2000 Noordkop 28:59  
31 Johan van Dijk 1980   29:06  
32 Dirk Burger 1941   30:14  
33 Sjoerdjan Brandsma 1953   32:46  
34 Nick Wildöer 1992 SAV 35:26  
 
4V, 4KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jetske van kampen 1998 Hylas 20:50  
2 Heleen Wildöer 1994 SAV 21:01  
3 Dianne Conijn 1999 DOKEV 22:23  
4 Esther Bos 1972 SV Sportlust 22:48  
5 Diewertje van Kampen 2000 Hylas 23:03  
6 Kirsten Lofers Adema 1993 Hollandia 23:06  
7 May van Dongen 1999 SV Sportlust 23:09  
8 Pascalle Greeve 1976   23:35  
9 Patricia Slot 1979   23:43  
10 Mariette van Laar 1966 SV Sportlust 23:45  
11 Rikkie Kollé 2001 Noordkop 23:57  
12 Sanne Okel 1997 SV Sportlust 24:24  
13 Miranda Mulder-Verbrug 1975 SV Sportlust 24:32  
14 Saskia Verijzer-Slekin 1975 SV Sportlust 25:04  
15 Ellen Frederiks 1975   25:07  
16 Mandy Striet 1980   25:11  
17 Marije ede Winter 1988   25:16  
18 Danielle Keet 1997 DOKEV 25:17  
19 Marloes Helder 1980   25:20  
20 Ramona van Eijk 1986 SV Sportlust 25:22  
21 Anja van der Aakster 1984   25:40  
22 Marije Dito 1977 Noordkop 25:41  
23 Monica Zuidberg 1974 SV Sportlust 25:47  
24 Elly Ouwens 1961 SV Sportlust 25:49  
25 Gail Schenk 1991   26:00  
26 Carlijn Pijs 1987 Noordkop 26:05  
27 Eline Groenink 1997   26:13  
28 Celine Poot 1986   26:14  
29 Ramona Slot 1977 SV Sportlust 26:34  
30 Marget van Kampen 1970 Hylas 26:49  
31 Linda Doornbosch 1978   27:07  
32 Marije ede Winter 1988   27:29  
33 Carolien Raadgers 1975   27:29  
34 Janneke van der Haven 1984   27:38  
35 Ester Brinkman 1973   27:49  
36 Miranda vaan Belois 1967 SV Sportlust 27:53  
37 Inge Tesselaar 1965   28:09  
38 Miriam Smit 1968 Noordkop 28:12  
39 Lisa Kemeling 1988 Noordkop 28:14  
40 Marit Tiessen 1973 Noordkop 28:21  
41 Trudi Beerling 1946 Noordkop 28:24  
42 Emily Borst 1978   28:45  
43 Debby van Mullum 1977   29:02  
44 Goverien Lemmens 1987 TAS '82 30:22  
45 Kim Trust 1983   30:23  
46 Larissa Reekers 1985   30:23  
47 Diana Bais 1972   30:24  
48 Liesbeth Olijmulder 1956 Noordkop 30:29  
49 Anouk Stroo 1980   30:46  
50 Karin van den Burg 1980 Noordkop 31:06  
51 Tamara de Geus 1978   31:32  
52 Linda Doornbosch 1978   31:34  
53 Tamara de Geus 1978   31:45  
54 Sabrina Jansen 1977   31:45  
55 Corrie Ahmed 1947 Noordkop 31:53  
56 Ilse Kolmüs 1972 Noordkop 32:08  
57 Dinja van Hest 1986   33:00  
58 Kim Evers 1982   34:54  
59 Ruth Krooshof 1984   34:55  
 
7M, 7KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Luca Assorgia 1994 SV Sportlust 29:44  
2 Ronald Lienos 1975 Noordkop 30:48  
3 Doede Everhardus 1987 SV Sportlust 30:49  
4 Daniel Spijker 1979 Noordkop 31:00  
5 Tim Tesselaar 1995 Noordkop 32:12  
6 Ingmar Vink 1977 Noordkop 33:48  
7 Jos Zandman 1979   33:52  
8 Nick Oud 1983   35:20  
9 Maarten Boer 1983 Noordkop 36:49  
10 Remco Helder 1979 Noordkop 37:28  
11 Jasper Koning 1976   37:30  
12 Leo Katz 1999   37:38  
13 Dennis Curvers 1980 Noordkop 38:31  
14 Raymond Krijgsman 1978   40:00  
15 Martijn Vacano 1979 Noordkop 40:21  
16 Martijn Lokman 1976 Loopgroep Hoorn 41:18  
17 Jasper Brand 1980   43:48  
18 Martijn de Ronde 1978 Zaanland 43:52  
19 Marcel Gossler 1980   45:09  
20 Bart de Leeuw 1984   45:10  
 
7V, 7KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ellen Berkhout 1987 Hollandia 35:28  
2 Sarah Wiebers 1988 Hollandia 35:30  
3 Moniek van Kilsdonk 1983 Loopgroep Hoorn 39:12  
4 Floor ter Burg 1992 Noordkop 39:41  
5 Ilse Westerhof-Dijksho 1975 Noordkop 42:22  
6 Sabine Beentjes 1995   48:08  
7 Jos Beentjes 1998   48:09  
8 Janey van Dorst 1988 Noordkop 52:08  
9 Cassandra Eijkenboom 1985   52:08  
 
7M40, 7KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Cees Kersten 1964 TAS '82 29:49  
2 Peter Tas 1971 DOKEV 31:13  
3 Danny Hajos 1967   31:36  
4 Arno van den Berg 1970 SV Sportlust 32:20  
5 Jan Koopman 1971 Noordkop 33:29  
6 Franc Tomasouw 1971 SV Sportlust 33:57  
7 Gerben Mollema 1966   35:06  
8 Peter Scheenk 1968   35:24  
9 Ron Jimmink 1972 Loopgroep PK 35:25  
10 Richard Mulder 1968   35:45  
11 Anton van der Sloot 1971   35:55  
12 Edwin de Wit 1972 Noordkop 35:58  
13 Jilles de Wit 1966   36:55  
14 Ludwig Voskuil 1969   37:00  
15 Ruud Kollé 1965 Noordkop 37:26  
16 Eric van den Berg 1974 Loopgroep Hoorn 37:27  
17 Hajo Jonker 1971   37:39  
18 Patrick Blankenzee 1968 Noordkop 37:41  
19 Lars Martinus 1972   37:51  
20 Mike van den Berg 1972   38:51  
21 Ron Schepel 1964   39:10  
22 Wouter van Onzenoort 1970 Noordkop 39:40  
23 André Struijk 1966 Noordkop 41:31  
24 Chris Vermeulen 1966 Noordkop 42:57  
25 Ron Groen 1971   44:26  
26 Willem Kolmüs 1971 Noordkop 47:40  
27 Melvin Meyers 1966 Noordkop 47:41  
 
7V40, 7KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Lucienne Groenendijk 1969 SV Sportlust 34:14  
2 Jacqueline Prins 1970   36:26  
3 Marjolein Dam 1971 Haag Atletiek 37:43  
4 Suasanne Katz 1969   39:34  
5 Renata Vermeulen 1968 Noordkop 39:46  
6 Brigitte van Graafeyla 1965 Noordkop 41:13  
7 Tineke Mellema-Hoving 1970 Noordkop 42:18  
8 Carola Ellen 1968 Noordkop 44:20  
9 Amber Schoen 1968 Loopgroep Hoorn 46:46  
 
7M50, 7KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Willem Mulder 1962 SV Sportlust 32:13  
2 Robbert Jak 1963 SV Sportlust 32:23  
3 Jan-Willem Schutte 1959 Noordkop 33:15  
4 Dirk Jan Silver 1963 SV Sportlust 33:26  
5 Erik Leibbrand 1964 Noordkop 33:43  
6 Marcel Beentjes 1963 Hollandia 34:43  
7 Walter Rippl 1962   34:46  
8 Humphrey Mijnals 1958 SV Sportlust 35:22  
9 Marco Windt 1961   36:16  
10 Rob van Eis 1957   36:58  
11 Gerard Harink 1961 Hollandia 38:02  
12 Wim van Rijn 1955 Noordkop 38:13  
13 Nico Koningsbruggen 1955 Noordkop 38:48  
14 Hans van Brummelen 1954 Noordkop 39:25  
15 Peter ter Burg 1963 Noordkop 39:41  
16 Jan Kiers 1959 Noordkop 39:46  
17 Peter Jacobs 1958 Noordkop 40:35  
18 Mart van Dijke 1962   42:25  
19 Rob van Eis 1957   42:42  
 
7V50, 7KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Monique Kramer 1963 TAS '82 44:06  
 
7M60, 7KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ton van der Meché 1953 SV Sportlust 35:12  
2 Dirk Jimmink 1950 Loopgroep PK 37:13  
3 Simon Abbink 1953 Noordkop 37:35  
4 Willem Snel 1953 Noordkop 40:32  
5 Johan Brand 1951   41:40  
6 Gabriele Verrari 1945 Noordkop 41:58  
 
7V60, 7KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Riet Tas 1948 avVN 42:14  

Inschrijven 28e Ingeloop 2019

IMG 1125

 

Inschrijven? Klik hier........

Inschrijvers voor de Ingeloop 2019

simon abbink
Ineke Smit 
Coen Haarsma
Dennis van de Burg
henk mosk
Gerda Bregman
Frits Kraaij

bwfinance

zeespiegel