6-10-2013
jongens mini
600m 5 deelnemer(s)
1 4- Frank, Rein 2007- Noordkop 2.35.2
2 5- Gombault, Pol 2006- Noordkop 2.42.4
3 2- Okken, Manoah 2007- Noordkop 2.46.3
4 1- Vlis, Ramon van der 2007- Noordkop 2.54.2
pl Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1- Pol Gombault Noordkop 2006- 8.2 2.47 11.63 683 ptn
2- Rein Frank Noordkop 2007- 8.3 2.32 13.80 676 ptn
3- Ramon van der Vlis Noordkop 2007- 8.8 2.04 8.48 449 ptn
4- Manoah Okken Noordkop 2007- 8.9 1.90 8.97 418 ptn
meisjes mini
600m 3 deelnemer(s)
1 8- Kruijer, Megan 2006- Noordkop 2.44.8
2 7- Laufenberg, Imke 2006- Noordkop 3.02.5
3 6- Marrenga, Fay 2007- Noordkop
pl Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1- Megan Kruijer Noordkop 2006- 9.0 1.88 14.08 497 ptn
2- Imke Laufenberg Noordkop 2006- 8.9 2.29 7.35 461 ptn
3- Fay Marrenga Noordkop 2007- 9.2 1.79 3.94 231 ptn
Jongens pupillen C
600m 1 deelnemer(s)
1 14- Marrenga, Quinn 2005- Noordkop 3.07.3
pl Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1- Quinn Marrenga Noordkop 2005- 9.0 2.34 9.73 509 ptn
Meisjes pupillen C
600m 7 deelnemer(s)
1 9- Haaf, Ivy-Jane ten 2005- Noordkop 2.34.5
2 12- Mee, Shirley van der 2005- Noordkop 2.36.3
3 10- Bruul, Angelina 2005- Noordkop 2.51.1
4 999- Quartel, Donna 2005- Noordkop 3.05.2
5 996- Punselie, Anna 2005- Noordkop 3.08.7
6 13- Es, Lieke van 2005- Noordkop 3.13.9
pl Naam vereniging geb 40m Verspringen Balwerpen ptn
1- Ivy-Jane ten Haaf Noordkop 2005- 7.4 2.51 14.21 871 ptn
2- Shirley van der Mee Noordkop 2005- 7.7 2.63 15.05 855 ptn
3- Angelina Bruul Noordkop 2005- 8.4 2.66 12.54 707 ptn
4- Anna Punselie Noordkop 2005- 8.8 2.33 10.75 553 ptn
5- Donna Quartel Noordkop 2005- 9.0 2.21 6.76 418 ptn
6- Lieke van Es Noordkop 2005- 9.1 1.85 8.84 380 ptn
Jongens pupillen B
1000m 13 deelnemer(s)
1 20- Lobles, Ioann 2004- Noordkop 3.44.6
2 24- Kruijer, Ryan 2004- Noordkop 3.50.1
3 21- Baars, Shane 2004- Noordkop 3.58.8
4 23- Stenis, Ewan van 2004- Noordkop 4.05.1
5 15- Boers, Sem 2004- Noordkop 4.15.9
6 17- Bais, Boyd 2004- Noordkop 4.18.0
7 25- Rens, Robin 2004- Noordkop 4.20.5
8 19- Visser, Ian 2004- Noordkop 4.23.2
9 16- Witte, Jack 2004- Noordkop 4.33.4
10 22- Raadgers, Ravi 2004- Noordkop 4.38.3
11 26- Laufenberg, Lars 2004- Noordkop 4.49.9
12 18- Verhoeven, Luuk 2004- Noordkop 5.11.2
13 27- Khallaf, Saif 2004- Noordkop 5.40.4
pl Naam vereniging geb 40m Verspringen Kogelstoten ptn
1- Sem Boers Noordkop 2004- 6.9 3.41 4.47 1225 ptn
2- Ioann Lobles Noordkop 2004- 7.0 3.23 4.39 1162 ptn
3- Ravi Raadgers Noordkop 2004- 7.3 3.08 5.39 1141 ptn
4- Ian Visser Noordkop 2004- 7.5 3.01 5.66 1108 ptn
5- Robin Rens Noordkop 2004- 7.4 2.88 5.46 1088 ptn
6- Shane Baars Noordkop 2004- 7.7 2.98 5.11 1031 ptn
7- Jack Witte Noordkop 2004- 7.4 2.74 4.49 994 ptn
8- Ryan Kruijer Noordkop 2004- 7.6 3.05 3.55 947 ptn
9- Boyd Bais Noordkop 2004- 7.8 2.30 4.72 851 ptn
10- Ewan van Stenis Noordkop 2004- 8.0 2.60 4.18 839 ptn
11- Lars Laufenberg Noordkop 2004- 8.5 2.51 4.05 736 ptn
12- Saif Khallaf Noordkop 2004- 8.4 2.43 3.80 715 ptn
13- Luuk Verhoeven Noordkop 2004- 8.5 2.26 3.50 643 ptn
Meisjes pupillen B
1000m 8 deelnemer(s)
1 28- Mulder, Selina 2004- Noordkop 3.59.4
2 29- Smits, Lara 2004- Noordkop 4.09.1
3 35- Vlis, Meagan van der 2004- Noordkop 4.18.2
4 30- Vredeveld, Myrthe 2004- Noordkop 4.35.5
5 33- Ennaassi, Amira 2004- Noordkop 4.36.9
6 34- Gielen, Kaylee 2004- Noordkop 4.48.3
7 31- Bisdonk, Marit 2004- Noordkop 5.20.3
8 32- Bosch, Carmen 2004- Noordkop 6.25.6
pl Naam vereniging geb 40m Verspringen Kogelstoten ptn
1- Lara Smits Noordkop 2004- 7.0 3.60 6.97 1402 ptn
2- Selina Mulder Noordkop 2004- 6.8 3.53 6.36 1394 ptn
3- Myrthe Vredeveld Noordkop 2004- 7.5 2.82 4.34 980 ptn
4- Meagan van der Vlis Noordkop 2004- 7.4 2.79 3.65 940 ptn
5- Kaylee Gielen Noordkop 2004- 7.8 2.88 3.19 849 ptn
6- Amira Ennaassi Noordkop 2004- 8.2 2.68 4.33 835 ptn
7- Marit Bisdonk Noordkop 2004- 8.5 2.54 4.03 741 ptn
8- Carmen Bosch Noordkop 2004- 9.0 2.14 3.63 563 ptn
Jongens pupillen A(1e jrs)
1000m 7 deelnemer(s)
1 36- Adriaansen, Dylan 2003- Noordkop 4.00.1
2 37- Hutten, Jeffrey 2003- Noordkop 4.13.1
3 38- Tot, Bas 2003- Noordkop 4.38.8
4 40- Wijnen, Wouter 2003- Noordkop 4.46.1
5 42- Bovenkamp, Kevin van de 2003- Noordkop 5.03.7
6 41- Huigen, Jesse 2003- Noordkop 5.19.0
pl Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1- Dylan Adriaansen Noordkop 2003- 10.2 1.10 6.21 1248 ptn
2- Kevin van de Bovenkamp Noordkop 2003- 10.5 1.10 5.58 1167 ptn
3- Jeffrey Hutten Noordkop 2003- 10.3 1.05 5.25 1136 ptn
4- Bas Tot Noordkop 2003- 10.2 0.95 4.15 1000 ptn
5- Wouter Wijnen Noordkop 2003- 12.0 1.00 5.89 938 ptn
6- Jesse Huigen Noordkop 2003- 11.0 0.85 5.36 905 ptn
Jongens pupillen A(2e jrs)
1000m 4 deelnemer(s)
1 52- Steenvoorden, Ryan 2002- Noordkop 3.58.0
2 54- Steenbakkers, Kevin 2002- Noordkop 4.09.5
3 53- Laufenberg, Lukas 2002- Noordkop 4.17.6
4 51- Spruit Bleeker, Jesse 2002- Noordkop 4.36.6
pl Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1- Ryan Steenvoorden Noordkop 2002- 9.8 1.15 6.84 1380 ptn
2- Kevin Steenbakkers Noordkop 2002- 9.1 1.05 5.08 1313 ptn
3- Jesse Spruit Bleeker Noordkop 2002- 10.8 1.05 4.92 1048 ptn
4- Lukas Laufenberg Noordkop 2002- 12.3 1.00 4.22 795 ptn
Meisjes pupillen A(1e jrs)
1000m 5 deelnemer(s)
1 44- Oden, Sofie 2003- Noordkop 4.15.6
2 45- Brinkman, Iris 2003- Noordkop 4.41.9
3 47- Stegeman, Zena 2003- Noordkop 4.42.7
4 46- Tuithof, Rianne 2003- Noordkop 5.10.9
5 43- Wulp, Tessa van der 2003- Noordkop 5.13.6
pl Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1- Iris Brinkman Noordkop 2003- 10.0 1.10 6.24 1279 ptn
2- Zena Stegeman Noordkop 2003- 10.0 1.00 6.40 1214 ptn
3- Tessa van der Wulp Noordkop 2003- 10.6 1.05 5.58 1117 ptn
4- Sofie Oden Noordkop 2003- 11.0 0.90 4.14 857 ptn
5- Rianne Tuithof Noordkop 2003- 13.0 0.90 3.41 594 ptn
Meisjes pupillen A(2e jrs)
1000m 3 deelnemer(s)
1 49- Baars, Irene 2002- Noordkop 4.07.7
2 48- Have, Cindy ten 2002- Noordkop 4.19.6
3 50- Wit, Suzanne de 2002- Noordkop 5.00.2
pl Naam vereniging geb 60m Hoogspringen Kogelstoten ptn
1- Cindy ten Have Noordkop 2002- 9.9 1.25 6.95 1446 ptn
2- Suzanne de Wit Noordkop 2002- 10.0 1.15 6.07 1304 ptn
3- Irene Baars Noordkop 2002- 10.0 1.05 6.27 1244 ptn
Jongens junioren D
pl Naam vereniging geb 80m 1000m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn
1- Djoao Lobles Noordkop 2001- 11.5 3.09.1 3.88 7.16 15.61 2118 ptn
2- Jeremy van der Mee Noordkop 2001- 11.2 3.35.5 3.92 7.10 14.91 1973 ptn
3- Vince van Dalen Noordkop 2000- 12.1 3.40.8 3.60 6.64 15.67 1741 ptn
4- Sem Gombault Noordkop 2001- 13.0 4.04.1 3.05 7.52 15.34 1444 ptn
5- Mitchell Kampert Noordkop 2001- 14.0 4.16.5 3.40 5.82 14.70 1240 ptn
Meisjes junioren D
pl Naam vereniging geb 60m 1000m Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
1- Melanie Dirker Noordkop 2000- 9.1 3.47.6 1.25 8.40 19.11 2040 ptn
2- Quilènne ten Haaf Noordkop 2001- 9.9 4.16.0 1.20 6.87 9.96 1447 ptn
3- Deniece Bromlewe Noordkop 2001- 10.7 4.08.2 1.10 6.40 9.12 1246 ptn
4- Lise Cools Noordkop 2001- 10.7 1.10 5.74 7.24 872 ptn
Jongens junioren C
pl Naam vereniging geb 100m 800m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn
1- Emile Lammers Noordkop 1998- 13.2 2.17.4 4.95 8.89 23.13 2740 ptn
2- Cherémy Tang Noordkop 1998- 13.2 2.41.5 4.73 9.48 20.72 2446 ptn
3- Kenneth Dirker Noordkop 1998- 13.7 2.37.3 4.60 8.15 20.44 2317 ptn
4- Onno Aerts Noordkop 1998- 13.3 3.38.3 3.76 14.34 30.83 2269 ptn
5- Djulyan van der Mee Noordkop 1999- 13.8 2.41.9 4.30 6.49 17.03 2045 ptn
6- Thomas Zeinstra Noordkop 1998- 17.0 2.53.1 3.45 3.79 11.13 1150 ptn
Jongens junioren B
pl Naam vereniging geb 200m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
1- Shane Pieters Noordkop 1997- 25.0 5.12 1.45 9.30 34.24 2091 ptn
2- Joey Steenvoorden Noordkop 1996- 25.3 4.89 1.60 7.68 20.24 1771 ptn
3- Jesse van der Mee Noordkop 1996- 25.2 4.22 1.40 9.34 25.82 1651 ptn
4- Jelmar Blijleven Noordkop 1996- 26.9 4.41 1.30 7.51 13.58 1066 ptn
5- David Santé Noordkop 1996- 28.5 3.80 1.20 8.62 17.16 852 ptn
Meisjes junioren B
pl Naam vereniging geb 200m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
1- Elke Sander Noordkop 1997- 34.4 3.44 1.30 7.87 17.81 1773 ptn
Jongens junioren A
pl Naam vereniging geb 200m Verspringen Hoogspringen Kogelstoten Speerwerpen ptn
1 Mike Berckmoes Noordkop 1994- 29.9 4.03 1.40 9.20 42.10 1535 ptn
Mannen Senioren
pl Naam vereniging geb 100m 200m Verspringen Discuswerpen Speerwerpen ptn
1- Martijn Nuijens Noordkop 1983- 11.5 23.6 6.11 30.94 33.71 2811 ptn
2- Richard de Bock Noordkop 1989- 11.9 24.2 6.21 24.54 34.22 2552 ptn
3- Axel Boon Noordkop 1986- 11.9 23.9 5.92 25.99 30.10 2482 ptn
4- Jeffrey Wassenburg Noordkop 1981- 12.4 26.0 5.01 39.83 34.22 2371 ptn
5- Sjoerd Dekker Noordkop 1992- 11.9 24.8 5.50 21.87 28.91 2181 ptn
6- Sander Goldewijk Noordkop 1990- 13.1 26.5 5.11 23.35 34.59 1871 ptn
7- Marvin van Betuw Noordkop 1993- 13.7 28.1 5.08 20.09 20.38 1311 ptn
8- Michel Klomp Noordkop 1980- 14.3 29.5 4.50 21.40 25.82 1134 ptn
9- Jayson Cornelia Noordkop 1995- 11.8 25.4 1076 ptn
10- Francesco Grasso Noordkop 1990- 13.2 28.94 628 ptn
11- Thomas Potentier Noordkop 1989- 19.31 34.34 607 ptn
12- Rudy Vermeulen Noordkop 1990- 3.63 24.98 364 ptn
Vrouwen Senioren
pl Naam vereniging geb 100m 200m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn
1- Tiana Dekker Noordkop 1990- 13.6 28.9 4.64 9.06 19.71 2492 ptn
2- Ciska Bosma Noordkop 1981- 16.2 37.9 3.31 10.55 31.05 1695 ptn
3- Martiena Moes Noordkop 1987- 21.3 52.8 2.20 8.74 20.76 838 ptn
4- Cinderella Verhoef Noordkop 1984- 16.7 5.73 14.36 552 ptn
Mannen Masters
pl Naam vereniging geb 100m 200m Verspringen Discuswerpen Speerwerpen ptn
1- Jim van der Mee Noordkop 1963- 13.2 27.6 4.67 37.12 35.03 1990 ptn
2- Kees Aerts Noordkop 1958- 17.4 35.7 3.47 36.65 37.34 1068 ptn
3- John Klappe Noordkop 1965- 15.3 31.2 3.77 20.13 26.51 689 ptn
4- Nico Ridder Noordkop 1936- 18.7 40.3 2.52 20.57 22.19 423 ptn
Vrouwen Masters
pl Naam vereniging geb 100m 200m Verspringen Kogelstoten Discuswerpen ptn
1- Rosita Poldervaart Noordkop 1952- 22.4 56.3 2.09 5.94 11.52 354 ptn
Uitslag Zweedse estafette :
1. Mannen senioren : Sander Goldewijk, Martijn Nuijens, Richard de Bock en Axel Boon in 2.10.5
2. Jongens junioren A : Joey Steenvoorden, Jayson Cornelia, Shane Pieters en Jesse van der Mee in 2.14.7
3. Jongens junioren C : Emile Lammers, Djoao Lobles, Cherémy Tang en Onno Aerts in 2.32.0
4. Gemengd team : Melanie Dirker, Deniece Bromlewe, Quilènne ten Haaf en Kenneth Dirker in 3.01.0
5. Gemengd team : Ryan Steenvoorden, Lukas Laufenberg, Jesse Spruit Bleeker en Ireen Baars in 3.26.7
Uitslag 800m :
1.  Joey Steenvoorden jongens junioren B 2.15.7
2.  Evert van den Burg mannen senioren 2.40.5
3.  Simon Abbink mannen masters 60 2.52.8
4.  Noelle Driessen meisje junioren D 3.06.7
5.  Willeke Maas vrouwen masters 50 3.20.3
6.  Ilse Westerhof-Dijkshoorn vrouwen masters 35 3.21.5
7.  Karin van den Burg vrouwen senioren 3.47.8
8.  Gerda Plas vrouwen masters 65 3.57.9
9.  An van 't Hert vrouwen masters 70 4.26.5
Uitslag kogelslingeren :
1.  Jeffrey Wassenburg mannen sen 42.50
2.  Ciska Bosma vrouwen sen 34.70
3.  Renata Vermeulen vrouwen masters 45 13.31
4.  Rosita Poldervaart vrouwen masters 60 15.69

Inschrijven 28e Ingeloop 2019

IMG 1125

 

Inschrijven? Klik hier........

Inschrijvers voor de Ingeloop 2019

simon abbink
Ineke Smit 
Coen Haarsma
Dennis van de Burg
henk mosk
Gerda Bregman
Frits Kraaij

bwfinance

zeespiegel