Resultaten

Uitslag van de lopers uit Den Helder zonder de business loop.


 Zoekresultaten
StNr Naam Woonplaats Onderdeel Netto tijd
491 Erik Leibbrand Noordkop 10 Engelse Mijl wedstrijd 1:14:00
212 Ageeth van Arem SV Sportlust 10 Engelse Mijl wedstrijd 1:23:04
245 Myra van Es Noordkop 10 Engelse Mijl wedstrijd 1:33:35
360 Nick Pluijmers Den Helder 10 Engelse Mijl wedstrijd 1:23:20
663 Jennifer van Veen Den Helder 10 Engelse Mijl wedstrijd 2:05:29
40768 Jeroen Koopman Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:11:33
44518 Reinier Tans Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:13:03
45740 Richard Thamm Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:16:40
4968 Jacco Buis SV Sportlust 10 Engelse Mijl trimloop 1:22:00
4003 Edwin de Wit Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:22:07
41289 Peter Schenk Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:22:33
42301 Jessica de Visser Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:24:08
41270 Maura Kolhorn Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:24:33
44451 Roelof Vredeveld Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:26:07
42317 Jeanet Bode Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:26:40
3707 Ricardo Link Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:27:31
44296 Raymond van den Hoonaard Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:29:36
42383 Anneke Quartel-Koopman Noordkop 10 Engelse Mijl trimloop 1:30:11
46839 Alejandra Reyes Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:33:50
5790 Annemieke de Koning Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:34:26
44268 Oskar Raadgers Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:34:26
44464 Jan Geert Tans Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:35:01
45317 Cees de Puit SV Sportlust 10 Engelse Mijl trimloop 1:36:26
45612 Arnold Scheen SV Sportlust 10 Engelse Mijl trimloop 1:36:26
45250 Mitch ten Broeke Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:37:26
5276 Herman van der Giessen Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:37:56
6342 Miranda van Belois Sportlust/Loopgroep de Za 10 Engelse Mijl trimloop 1:37:57
4146 Rob Tames Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:38:12
43037 Carolien Raadgers Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:38:13
43507 Marije de Winter Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:38:13
47033 Saskia Sonderman Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:40:09
45524 Erik Kievith Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:40:09
41989 Karin Gootjes Noordkop 10 Engelse Mijl trimloop 1:40:24
42155 Petra de Jonge Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:40:40
5904 Miranda Jansen Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:41:14
46990 Patricia Schenk Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:41:26
46760 Abbey Schenk Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:41:26
4708 Rick van de Gronden Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:42:34
44766 Danny Wisman Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:42:49
5804 Karin Hofland Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:43:50
44891 Gertjan Hamstra Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:44:28
40466 Janey van Dorst Noordkop 10 Engelse Mijl trimloop 1:44:28
6585 Baukje van der Giessen Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:44:44
46997 Jannie van Kalsbeek Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:44:49
41993 Eefje Luijf Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:45:15
6586 Aad Groen SV Sportlust 10 Engelse Mijl trimloop 1:45:23
40225 Koos Luijf Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:45:34
44703 Dinus Bron Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:45:54
45076 Gerard Van de Staaij Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:47:10
46670 Hellen Janssen Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:47:13
3764 Frans Jansen Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:48:12
44888 Johann Bos Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:49:46
40165 Maarten Luijf Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:56:12
45242 Robin van der Mee Den Helder 10 Engelse Mijl trimloop 1:59:23
6619 Nancy Pluijter Noordkop 10 Engelse Mijl trimloop 2:03:16
53102 Noa Zoon Noordkop 4 Engelse Mijl trimloop 29:44
52994 Isa Raadgers Den Helder 4 Engelse Mijl trimloop 30:56
53071 Esmeralda Rijkes Den Helder 4 Engelse Mijl trimloop 34:48
52951 Francis van der Burgh Den Helder 4 Engelse Mijl trimloop 39:02
53349 Linda Groot Den Helder 4 Engelse Mijl trimloop 40:04
53421 Jolande Schaap-Pennekamp Den Helder 4 Engelse Mijl trimloop 44:16
60903 Nikita Pluijmers Den Helder Run2Day Ladies Damloop 36:44
61199 Marije van Straaten Den Helder Run2Day Ladies Damloop 38:54
63227 Natasja Muskee Den Helder Run2Day Ladies Damloop 39:19
60737 Anna Span Den Helder Run2Day Ladies Damloop 43:00
61960 Maria Marleen Hordijk Den Helder Run2Day Ladies Damloop 47:39


Den Helder - Schagen 2019

3 maart 2019
Inschrijven? Kan vanaf 1 januari.
KLIK HIER.........