Uitslagenlijst Overlevingsloop

Den Helder - Woensdag 28 augustus 2013


4M, 4KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Tim Tesselaar 1995 Noordkop 18:19
2 Luca van Diepen 2003 Hylas 18:59
3 Djoao Lobles 2001 Noordkop 19:00
4 Emile Lammers 1998 Noordkop 19:54
5 Twan Noordhoek 1997 Noordkop 20:06
6 Dick Groenink 1964 Noordkop 20:10
7 Bas Portegijs 1996 DOKEV 20:27
8 Dennis Jonker 1998 DOKEV 20:58
9 Peter Koopman 1976 21:14
10 Dennis Visscher 1989 21:15
11 Shakir Mohamed 1996 Noordkop 21:23
12 Billy Kegels 1970 21:40
13 Floris Kerkhof 1992 21:54
14 Alex Vaars 1995 DOKEV 22:10
15 Sjerk Wieffering 1982 22:47
16 Martijn Boersma 1986 23:05
17 Martijn de Haan 1972 23:09
18 Dorus van Tol 1994 23:14
19 Hans van Brummelen 1954 Noordkop 23:33
20 Chris van Kooten 1962 Noordkop 23:34
21 Herman Hommen 1951 Wieringermeer 23:48
22 Chris Everhardus 1953 Noordkop 24:06
23 Chris Eykelenboom 1988 DOKEV 24:21
24 Kay Kauwoh 1999 24:24
25 Jim van der Mee 1963 Noordkop 25:00
26 Ronald Beens 1962 25:12
27 Eric Zoon 1967 Noordkop 25:13
28 Hans Pronk 1953 Noordkop 27:07
29 Herman van der Giessen 1950 SV Sportlust 27:38
30 Karl Warmerdam 1942 Noordkop 27:41
31 Sander Michalewski 1968 27:41
32 Klaas Heiligenberg 1963 28:04
33 Rene van Deutkom 1963 30:33
34 Irke Kolmüs 2000 Noordkop 30:44
35 Willem Kolmüs 1971 31:56
4V, 4KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Nina van Diepen 2001 Hylas 20:58
2 Jetske van Kampen 1998 Hylas 20:58
3 Noa Zoon 2000 Noordkop 21:12
4 Claudia Geldermans 1978 Noordkop 21:14
5 Bianca van Diepen 1975 Hylas 21:16
6 Carolien Slot 1985 21:24
7 Ashley Schouwenaar 1992 SV Sportlust 21:28
8 Rikkie Kollé 2001 Noordkop 23:00
9 Angela Visscher 1984 23:06
10 Renata Vermeulen 1968 Noordkop 23:25
11 Dianne Conijn 1999 DOKEV 23:34
12 Rianne Breedijk 1990 Zaanland 23:40
13 Elles Wagenaar 1965 Wieringermeer 23:50
14 Danielle Keet 1997 DOKEV 24:04
15 Margret van Kampen 1970 24:09
16 Petra Wal-Puhl 1972 24:11
17 Miron Ruiterberg 1984 24:18
18 Ellen Frederiks 1975 24:25
19 Annewill van Waarden 1988 24:32
20 Martha van der Meché 1953 SV Sportlust 24:40
21 Zoë-Lynn de Vries 2000 24:45
22 Merel Koenen 1984 24:49
23 Miranda Mulder-Verbrug 1975 24:53
24 Kim Evers 1982 25:07
25 Sanne Okel 1997 SV Sportlust 25:19
26 Diana van Laarhoven-Ba 1972 25:41
27 DaniÉLLE VAN hOEK 1972 Noordkop 26:09
28 Dorien Kuin 1982 26:16
29 Monica Zuidberg 1974 SV Sportlust 26:18
30 Iris van der Meij 1967 SV Sportlust 26:19
31 Ramona van Eijk 1986 26:26
32 Jose de Haan 1971 Noordkop 26:26
33 Trudi Beerling-Pronk 1946 Noordkop 26:31
34 Kelly Bais 1979 SV Sportlust 26:32
35 Jelijn van Barneveld 1983 Zaanland 26:40
36 Mandy Striet 1980 26:56
37 Willemijn van Waarden 1992 26:59
38 Yvonne Tomasoa-Farenfo 1960 SV Sportlust 27:03
39 Nijnke van Dijk 1961 Noordkop 27:04
40 Tineke Privée 1957 Noordkop 27:05
41 Trudy Kiefte 1955 Noordkop 27:06
42 Ester Brinkman 1973 27:13
43 Gerda Portegijs 1969 DOKEV 27:30
44 Mirando van Belois 1967 SV Sportlust 27:32
45 Emily Borst 1978 27:34
46 Meriam Smit 1968 Noordkop 27:40
47 Liesbeth Olijmulder 1956 Noordkop 27:44
48 Marloes Helder 1980 27:59
49 Davine Evers 1977 28:14
50 Melissa Buijks 1985 SV Sportlust 28:17
51 Inge Portegijs 1998 DOKEV 28:43
52 Maaike van Beusekom 1976 29:00
53 Femke van den Berg-Amb 1971 SV Sportlust 29:04
54 Miranda Jansen 1974 SV Sportlust 29:10
55 Sjaan Beentjes 1954 29:13
56 Anneke Schendelaar 1952 Noordkop 29:39
57 Miranda Curvers 1982 29:52
58 Baukje van der Giessen 1957 29:59
59 Janine van der Giessen 1988 29:59
60 Bionda de Vries 1976 30:00
61 Edith Veerman 1959 Noordkop 30:06
62 Corrie Ahmed 1947 Noordkop 30:06
63 Afke Verschoor 1948 SV Sportlust 30:11
64 Lia Noordhoek 1967 30:18
65 Ginger Kwestro 2005 31:02
66 Marjan Kortbeek 1959 Noordkop 31:26
67 Karin van den Burg-Pro 1980 Noordkop 31:35
68 Trudi Dito 1949 Noordkop 32:17
69 Janny Heidman 1955 Noordkop 33:06
70 Manon Kwestro 1981 34:30
71 Henny Kuijt 1959 34:36
72 Iris van der Klugt 1974 35:48
73 Jeany Geus 1962 39:48
74 Ria van Hilst 1958 39:49
7M, 7,2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Luca Assorgia 1994 SV Sportlust 33:27
2 Joost Veenstra 1996 Noordkop 36:27
3 William Striet 1982 37:40
4 Remco Oudhuis 1984 38:04
5 Don Beukers 1987 SV Sportlust 38:12
6 Sandro Kwestro 1979 39:15
7 Nick Oud 1983 40:06
8 Maarten Griek 1978 Noordkop 41:02
9 Maarten de Boer 1983 Noordkop 41:07
10 Eri van den Berg 1974 Loopgroep Hoorn 41:10
11 Matthieu Magielsen 1975 Noordkop 41:23
12 Yuri de Does 1976 42:18
13 Jan Evers 1976 Noordkop 45:04
14 Dennis Curvers 1980 45:05
15 Wouter van Onzenoort 1979 Noordkop 46:25
16 Maurice Boomstra 1986 Noordkop 47:55
17 Sven Brandsma 1979 53:29
7V, 7,2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique van Kilsdonk 1983 Loopgroep Hoorn 41:12
2 Bianca Houben/Haring 1983 Hollandia 52:21
3 Karin Meinema 1987 54:19
4 Cassandra Eijkenboom 1985 57:06
5 Janey van Dorst 1988 Noordkop 57:06
6 Floor ter Burg 1992 Noordkop 57:48
7M40, 7,2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Erik Strikker 1970 SV Sportlust 34:08
2 Danny Hajos 1967 34:22
3 Nico van Dalen 1965 SV Sportlust 35:23
4 Jan Koopman 1971 Noordkop 36:49
5 Rene Langedijk 1967 38:17
6 Maurits van der Heijde 1964 Hardloopclub Onstwed 38:37
7 Ron Jimmink 1972 Loopgroep PK 38:41
8 Rob Donker 1969 SV Sportlust 38:44
9 Michael Tosch 1964 38:46
10 Erik Leibbrand 1964 Noordkop 38:51
11 Aiwen Lobles 1964 39:22
12 Edwin de Wit 1972 Noordkop 40:06
13 Josef Laufenberg 1965 Noordkop 40:07
14 Jilles de Wit 1966 40:19
15 Hajo Jonker 1971 40:36
16 Ludwig Voskuil 1969 41:26
17 Ruud Kollé 1965 Noordkop 41:44
18 Eric Keizer 1966 41:56
19 Michael van den Berg 1972 Noordkop 42:05
20 Raymond Borst 1968 SV Sportlust 42:08
21 Chris Vermeulen 1966 Noordkop 47:28
22 Tom Souverein 1965 Loopgroep Hoorn 47:46
23 Peter de Jong 1972 50:47
24 Ed Amersfoort 1968 51:27
25 Ad van der Heijden 1969 58:26
26 Melvin Meijers 1966 58:29
7V40, 7,2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Lucienne Groenendijk 1969 SV Sportlust 38:10
2 Marjolein Dam 1971 Haag Atletiek 41:21
3 Jantina Alders 1972 43:29
4 Jolanda Stas 1964 Zaanland 46:00
5 Amber Schoen 1968 Loopgroep Hoorn 47:46
7M50, 7,2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Robbert Jak 1963 SV Sportlust 35:46
2 Marcel Beentjes 1963 Hollandia 38:15
3 Jos ten Velden 1954 SV Sportlust 39:03
4 Wim van Rijn 1955 Noordkop 40:30
5 Willem van der Voort 1959 TAS '82 41:16
6 Gerard Harink 1961 Hollandia 41:22
7 Rob van Eis 1957 41:50
8 Nico van Koningsbrugge 1955 Noordkop 42:03
9 Marc Tesselaar 1961 SV Sportlust 42:51
10 Peter Jacobs 1958 Noordkop 44:05
11 Berend Timmermans 1961 TAS '82 44:20
12 Danny Joor 1961 44:34
13 Leo van Loon 1959 Waterland 44:37
14 Erik Nijenhuis 1962 45:26
15 Mart van Dijke 1962 45:53
16 Erwin Schoot 1962 47:11
17 Nico Bijman 1959 Hera 47:15
18 Peter Stam 1959 Hera 48:43
19 Jan Delfgou 1962 49:44
20 Sjoerdjan Brandsma 1953 53:29
7V50, 7,2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Monique Kramer 1963 TAS '82 46:40
2 Loes Kunst 1961 Hollandia 48:47
7M60, 7,2
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd
1 Ton van der Meché 1953 SV Sportlust 37:04
2 Simon Abbink 1953 Noordkop 39:56
3 Dirk Jimmink 1950 Loopgroep PK 40:38
4 Cees Bakker 1950 Hera 44:16
5 Willem Snel 1953 Dutch Runners 44:50
6 Ted Wester 1948 Hera 51:09

bwfinance

zeespiegel