1M9, JEUGD T/M 9 JR
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Jelte Boonstra
Noordkop
 
3:39
2
Bram Mulder
Noordkop
 
3:41
3
Jim Post
 
 
3:53
4
Thijmen Koen
Noordkop
 
3:54
5
Ruben Schepers
Breezand
 
4:02
6
Melvin Schepers
Breezand
 
4:13
7
Ids Boonstra
Noordkop
 
4:20
8
Daan Mulder
Den Helder
 
5:15
9
Jaimy Boot
Julianadorp
 
5:19
10
Tim Eelman
Julianadorp
 
5:32
11
Jim Oosterhuis
Den Helder
 
6:05
12
Colin Post
 
 
6:20
13
Stijn Vacano
Noordkop
 
7:02
14
Thomas Vacano
Noordkop
 
7:07
1V9, JEUGD T/M 9 JR
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Cassidy Hilgerink
Hera
 
3:45
2
Romy Duineveld
NOVA
 
3:49
3
Sofie Witte
 
 
3:54
4
Femm Bruin
NOVA
 
4:06
5
Faye Kivits
Den Helder
 
4:18
6
Nami van de Ruit
 
 
4:25
7
Fiep Jansen
Noordkop
 
4:41
8
Mirthe de Weert
 
 
4:46
9
Esmee Meijer
 
 
5:29
10
Dilara Boot
Julianadorp
 
5:42
11
Ijfke Boonstra
Den Helder
 
6:27
1M12, JEUGD 10-12 JR
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Tim Lienos
Noordkop
 
3:22
2
Tom Kivits
Den Helder
 
3:26
3
Tijs Schenk
Voorthuizen
 
3:32
4
Ryan Post
 
 
3:41
5
Viggo Witte
Noordkop
 
3:59
1V12, JEUGD 10-12 JR
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Delilah Hilgerink
Hera
 
3:47
2
Jill Bruin
NOVA
 
4:02
3
Djona Robert
Noordkop
 
4:05
5M, 5 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Sven Verduijn
Noordkop
 
17:40
2
Ioann Lobles
Noordkop
 
18:00
3
Justin Riteco
Julianadorp
 
18:27
4
Paul Dienaar
Voebema
 
18:53
5
Jeroen Lintinc
TAS '82
 
19:51
6
Anton van der Wulp (Buijtendijk)
 
 
20:15
7
Jermo Agema
Den Helder
 
20:26
8
Jacco Vlaming
Julianadorp
 
20:30
9
Ab Vos
Noordkop
 
20:48
10
Ryan Steenvoorden
Den Helder
 
21:26
11
Jan Koopman
Noordkop
 
21:29
12
Timo de Wit
 
 
21:33
13
Frits van Twuyver
Noordkop
 
21:46
14
Nathan Koningstein
Den Helder
 
22:02
15
Robbert Jak (Broeke)
 
 
22:05
16
Lukas Lauferberg
Noordkop
 
22:05
17
Peter Westenberg
 
 
22:09
18
Levi Biersteker
Amsterdam
 
22:15
19
Wendel Schenk
 
 
22:16
20
Ivo Witte
 
 
22:23
21
Ronald Rieuwers (NoorderSandt1)
 
 
22:25
22
Jeffrey Hutten (Wilms)
 
 
22:30
23
Michael van Leeuwen
 
 
22:31
24
Jeroen Greve
 
 
22:49
25
Klaas Jansen? (Broeke)
 
 
22:52
26
Joep van der Wulp
Noordkop
 
23:06
27
Thom Maidman (NoorderSandt1)
 
 
23:08
28
Henk Kooijman
Den Helder
 
23:57
29
Cees Beneker
SV Sportlust
 
24:10
30
Jurrie Span
DOKEV
 
24:11
31
Harry Kraak
Noordkop
 
24:13
32
Simon Abbink
Noordkop
 
24:15
33
Ruurd Boomstra
Noordkop
 
24:24
34
Lars Laufenberg
 
 
24:37
35
Johan Lienos
Noordkop
 
24:38
36
Arno van de Berg
SV Sportlust
 
24:41
37
Barry Bruin
DOKEV
 
24:57
38
Roy Verduijn
Den Helder
 
24:57
39
Rini vd Gaag(NoorderSandt1)
 
 
25:14
40
Ben Heijblok (Fritzemeier)
 
 
25:29
41
Barry Doddema
Den Helder
 
25:30
42
jurgen Beuting
 
 
25:35
43
Reggy Simons
Noordkop
 
25:47
44
Jasper Tolhuis
SV Sportlust
 
25:50
45
Cees de Puit
SV Sportlust
 
25:57
46
Pieter Raven
Voebema
 
25:58
47
Vince van Dalen (Buijtendijk)
 
 
26:37
48
Evert van den Burg
Noordkop
 
26:41
49
Remco Amels
 
 
26:47
50
Bouke van de Hem
Castricum
 
26:48
51
Jan Douwe Borsch
SV Sportlust
 
26:55
52
Ruud Horn
Almere
 
27:32
53
Jelle te Winkel
 
 
28:13
54
Maikel Kivits (Peterson)
 
 
28:27
55
Jaron de Weert
Noordkop
 
28:41
56
Stefan Cornax (Jongewaard H)
 
 
28:42
57
Walter Dollekens
SV Sportlust
 
29:56
58
Henk Sandkuijk?(Broeke)
 
 
30:22
59
Edwin te Winkel
 
 
30:39
60
Maurice Smit
 
 
30:54
61
Fenko Haaksema
Den Helder
 
31:15
62
Edd Lupin
Alkmaar
 
31:25
63
Bart Schenk
 
 
33:24
64
Piet Gijswijt
Noordkop
 
33:43
65
Udo Kribber
Duitsland
 
33:53
66
Sebastien Baars
Voebema
 
34:04
67
Damian Janssen
Hoorn Nh
 
34:17
68
Ben Visser
 
 
35:27
69
Derk Doddema
Den Helder
 
35:56
70
Melle Meindert Aardema
Den Helder
 
36:14
71
Cor de Heer
Voorhout
 
38:26
72
Jordi Krusemeijer
Julianadorp
 
44:00
5V, 5 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Luise Eisenmann
 
 
18:50
2
Vera Tavenier? (Buijtendijk)
 
 
19:29
3
Lucienne Groenendijk (Fritzemeier)
 
 
22:05
4
Claudia Geldermans
Noordkop
 
22:25
5
Renata Vermeulen
Noordkop
 
22:46
6
Sara Biersteker
 
 
23:18
7
Maaike van Beusekom (Fritzemeier)
 
 
23:33
8
Luon van der Meer
Noordkop
 
24:07
9
Melissa van Kalsbeek
Den Helder
 
24:38
10
Kirsten Rijker (NoorderSandt2)
 
 
24:50
11
Saskia Verijzer (NoorderSandt2)
 
 
25:00
12
Denise Berkhoff
 
 
25:06
13
Laurien Bakker
Texel
 
25:08
14
Jolanda Kämpfer-Ouwehand
Noordkop
 
25:13
15
Marije Dito-Kos
Noordkop
 
25:18
16
Sandra Tijsen
Den Helder
 
25:26
17
Marja Mulder (Jongewaard H)
 
 
25:40
18
Monica Zuidberg (Broeke)
 
 
25:41
19
Michelle Fransen (NoorderSandt2)
 
 
26:10
20
Yvonne Romkes (Buijtendijk)
 
 
26:11
21
Rikkie Kolle
Den Helder
 
26:12
22
Floortje Hoogenraad
 
 
26:13
23
Zola Assorgia (Fritzemeier)
 
 
26:22
24
Fanneke Eelman
 
 
26:27
25
Sylvia Laagland Winder
 
 
26:35
26
Inge Kossen
Noordkop
 
26:38
27
Jeannette Smit
Den Helder
 
27:34
28
Sanne Maidman
 
 
27:34
29
Dewi Maidman
 
 
27:49
30
Linn van den Berg
SV Sportlust
 
27:59
31
Barbara Kouwenberg
SV Sportlust
 
28:00
32
Mirjam Schaafstra
 
 
28:10
33
Tanith van Campen
Julianadorp
 
28:22
34
Evelien Gankema (fysio Schagen)
 
 
28:26
35
Laura den Uijl
DOKEV
 
28:26
36
Mirjam Kievits (Peterson)
 
 
28:28
37
Marjan Kortbeek
Noordkop
 
28:37
38
Berit Angevare (fysio Schagen)
 
 
28:39
39
Trudi Beerling
Noordkop
 
29:27
40
Lia Noordhoek
Julianadorp
 
29:30
41
Annerieke Bremer
 
 
29:46
42
Femke Abriola (Jongewaard H)
 
 
29:47
43
Petra Bais
Julianadorp
 
29:57
44
Marina Rolvink
Julianadorp
 
30:07
45
Sonja Schoonhoven
 
 
30:39
46
Trudy Timmer
DOKEV
 
30:42
47
Mieke Zijlmans
Den Helder
 
31:09
48
Afke Verschoor (NoorderSandt2)
 
 
31:15
49
Daphne van Honschoten
 
 
31:31
50
Sonja Schoonhoven
Schagen
 
31:45
51
Roos Schagen (fysio Schagen)
 
 
32:25
52
Deborah van de Pluijm
Noordkop
 
32:26
53
Karin van den Burg
Noordkop
 
32:36
54
Mieke Herben
 
 
32:37
55
Naomi Aardema
Den Helder
 
32:56
56
Cateleijn Schenk
 
 
32:57
57
Annemarie Jongebloed
Noordkop
 
33:40
58
Dini Boelens (NoorderSandt1)
 
 
33:53
59
Linda Baars
Voebema
 
33:53
60
Anneke Kooijman
Ermelo
 
34:31
61
Janny Heidman
Noordkop
 
34:54
62
Michelle Visser
Julianadorp
 
34:56
63
Elly Ouwens
SV Sportlust
 
35:28
64
Rebecca Kate Shepherd
Den Helder
 
35:56
65
Cassandra Voorbrood
 
 
36:15
66
Tatiana Franciska
 
 
36:37
67
Lesley van de Broek
SV Sportlust
 
38:07
68
Anke Kooistra
Voorhout
 
38:08
69
Noor van Nugteren
 
 
40:37
70
Linda Boot
Julianadorp
 
42:11
10M, 10 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Peter Herben
 
 
32:47
2
Daniel Spijker
Noordkop
 
38:43
3
Ronald Lienos
Noordkop
 
38:55
4
Job Biersteker
Den Helder
 
39:14
5
Niels Vaars
DOKEV
 
40:46
6
Danny Hajos
Noordkop
 
41:04
7
Maarten Griek
Noordkop
 
41:19
8
Robert Dirnberger
Duitsland
 
41:38
9
Niels Schepers
 
 
41:53
10
Willem Mulder
SV Sportlust
 
42:01
11
Remco van der Beek
 
 
43:02
12
Ronald Jacobs
Noordkop
 
43:17
13
Patrick van de Klift
 
 
43:39
14
Arnold Gerritsen
Huisduinen
 
43:59
15
Yves Schagen (fysio Schagen)
 
 
44:08
16
Pascal van d4e Vendel
Noordkop
 
45:00
17
Herman Schooljan
Den Helder
 
45:21
18
Edwin de Wit
Noordkop
 
45:36
19
Marcel Steenvoorden
Noordkop
 
47:24
20
Patrick Blaasse
Den Helder
 
47:24
21
Rian van Kempen
Julianadorp
 
47:37
22
Lammert Jager
Noordkop
 
48:12
23
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
 
48:28
24
Matthieu Magielsen
Noordkop
 
48:39
25
Piet van Woesik
Breezand
 
48:51
26
Erik Leibbrand
Noordkop
 
49:18
27
Rene Slijkhuis (Wilms)
 
 
49:27
28
Mark Mulder
Noordkop
 
49:36
29
Frank Stuvenuiter
Den Helder
 
49:37
30
Michel van de Klift
 
 
49:39
31
Martin de Ruiter
 
 
50:24
32
Roel Verschoor
Noordkop
 
50:46
33
Rob Jurriansen
Noordkop
 
50:47
34
Dave Venema
Den Helder
 
50:53
35
Wim van Rijn
Noordkop
 
51:05
36
Cors van Kruining
Noordkop
 
51:23
37
Josef Laufenberg
Noordkop
 
52:01
38
Wouter van Onzenoort
Noordkop
 
52:14
39
Jeen Bijma
Den Helder
 
52:30
40
Alex van Jijhuis
Den Helder
 
53:00
41
Jacco Kat
Julianadorp
 
53:04
42
Ruud Konijn
Julianadorp
 
53:37
43
Erwin Schoot
Noordkop
 
53:52
44
Rob Zijlmans
Den Helder
 
54:00
45
Jafeth van Berkum(fysio Schagen)
 
 
54:39
46
Jan Elhorst
SV Sportlust
 
54:41
47
Michel Bosma
 
 
54:55
48
Volker Hanspaul
 
 
54:56
49
Peter Roskan
Julianadorp
 
56:12
50
Huub Hesselink
 
 
56:54
51
Peter Schuijt
 
 
57:01
52
Ron Besamusca
Montfoort
 
57:25
53
Peter van der Heide
Noordkop
 
57:50
54
Herman van der Giessen
SV Sportlust
 
58:17
55
Ron Houtkooper
 
 
1:00:29
10V, 10 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Audrey Breur
Noordkop
 
44:56
2
Jessica de Visser
 
 
44:56
3
Angela Visscher
Den Helder
 
47:24
4
Kelly Wagenvoord
 
 
48:26
5
Floor ter Burg
 
 
48:28
6
Jacoba Marinus
SV Sportlust
 
48:28
7
Monique Darphorn
 
 
49:28
8
Anneke Reenders
 
 
50:59
9
Lianne Vos
Alkmaar
 
52:45
10
Celina Weerstand
DOKEV
 
55:47
11
Miranda Stigter
 
 
56:35
12
Myra van Es
Noordkop
 
57:42
13
Karina Vacano
Noordkop
 
57:50
14
Renata de Boer
 
 
58:02
15
Edith Czech
Noordkop
 
58:17
16
Eline Brederveld
 
 
58:33
17
Tanja Starke
Duitsland
 
1:01:33
18
Caroline Bornebroek
Noordkop
 
1:03:26
19
Klazina Korver
Den Helder
 
1:05:36
20
Raïssa Beek
 
 
1:05:37
Tevens Rotary Business-loop voor bedrijven
Camping 't Noordersandt, hulsebosch Bloembollen BV, Pennings&Zonen vof,
Bart Langedijk Sport 2000

bwfinance

zeespiegel