JM-9, JEUGD T/M 9
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Stan Darphorn
Noordkop
 
4:31
2
Daan Baars
Noordkop
 
4:33
3
Siem Elbertsen
DOKEV
 
4:39
4
Thijmen Koen
Noordkop
 
4:42
5
Bram Mulder
Noordkop
 
4:42
6
Tim Smit
Breezand
 
4:49
7
Jayce Dekker
Den Helder
 
4:51
8
Jelte Boonstra
Noordkop
 
4:55
9
Ruben Schepers
Breezand
 
5:01
10
Melvin Schepers
Breezand
 
5:10
11
Ids Boonstra
Noordkop
 
5:27
12
Jurre Smit
Breezand
 
5:29
13
Pim Lutterman
Noordkop
 
5:57
14
Dahno Robert
Den Helder
 
6:00
15
Tom Boekel
Noordkop
 
7:05
16
Morris Boekel
Den Helder
 
8:28
JV-9, JEUGD T/M 9
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Djona Robert
Noordkop
 
4:59
2
Alysha Dekker
Noordkop
 
5:06
3
Faye Kivits
Den Helder
 
5:17
4
Donna Majoor
Noordkop
 
5:25
5
Jet Bosch
Noordkop
 
5:49
6
Elisa Koningstein
Noordkop
 
6:03
7
Lise Baars
Noordkop
 
6:28
8
Jildau Boonstra
Den Helder
 
7:40
9
Yfke Boonstra
Den Helder
 
7:59
JM-12, JEUGD 10 T/M 12
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Luc v.d. Wal
SV Sportlust
 
3:58
2
Dino v.d. Wal
SV Sportlust
 
4:02
3
Tom Kivits
Den Helder
 
4:12
4
Sam Bosch
Den Helder
 
4:25
5
Stan Smit
Breezand
 
4:29
6
Thom Mulder
Noordkop
 
4:30
7
Fabio Bakker
Noordkop
 
4:59
JV-12, JEUGD 10 T/M 12
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Sanne Vader
DOKEV
 
4:19
2
Jasmijn v.d. Berg
DOKEV
 
4:22
3
Iris Postmus
Noordkop
 
5:06
4
Kim Donker
DOKEV
 
5:13
M2, 2 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Joey van der Wulp
Noordkop
 
11:11
V2, 2 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Charissa Czech
Noordkop
 
10:16
2
Marja Mulder
SV Sportlust
 
11:14
M4, 4 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Ioann Lobles
Noordkop
 
17:22
2
Djurre Everhardus
Noordkop
 
19:36
3
Marko Hamerslag
Noordkop
 
23:06
4
Johan Lienos
Noordkop
 
26:02
5
J.G. Tolhuijs
SV Sportlust
 
29:14
6
Dennis Curvers
Noordkop
 
32:35
7
Piet Gijswijt
Noordkop
 
33:55
V4, 4 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Saskia Verijzer - Sleking
SV Sportlust
 
23:02
2
Jessica Visser
Noordkop
 
23:56
3
Maaike van Beusekom
Den Helder
 
23:56
4
Barbara Bazuin
Den Helder
 
27:12
5
Zola Assorgia
SV Sportlust
 
27:21
6
Wendy Groen
Noordkop
 
28:04
7
Trudi Beerling
Noordkop
 
28:37
8
Mieke Zijlmans
Den Helder
 
31:59
9
Natalia Ferrari
Julianadorp
 
32:35
M6, 6 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Tim Tesselaar
Noordkop
 
25:25
2
Jos Smit
SV Sportlust
 
26:35
3
Ronald Lienos
Noordkop
 
27:20
4
Frank Lenders
SV Sportlust
 
27:25
5
Ritsert Boonstra
Den Helder
 
27:53
6
Sébastien Baars
Heerhugowaard
 
28:45
7
Willem Mulder
SV Sportlust
 
29:25
8
Maarten Griek
Noordkop
 
29:27
9
Jan-Willem Schutte
Noordkop
 
29:29
10
Niels Schepers
Breezand
 
29:43
11
Jan Frankes
SV Sportlust
 
29:44
12
Jan Koopman
Noordkop
 
31:50
13
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
 
31:56
14
Rob Donker
SV Sportlust
 
32:01
15
Ab Vos
Noordkop
 
32:27
16
Danny Hajos
Noordkop
 
32:53
17
Jermo Agema
Den Helder
 
33:10
18
Derek Valkenier
Den Helder
 
35:30
19
Rémon Koopman
Den Helder
 
35:40
20
Peter Schuijt
Noordkop
 
35:43
21
Mark Mulder
Noordkop
 
36:26
22
Mike van den Berg
Den Helder
 
36:33
23
Edwin Agema
Noordkop
 
36:39
24
Peter Jacobs
Noordkop
 
36:59
25
Chris Vermeulen
Noordkop
 
39:33
26
Rick Leibbrand
Den Helder
 
40:56
27
Peter van der Heide
Noordkop
 
42:43
28
Maikel Kivits
Den Helder
 
43:50
V6, 6 KM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Gabriëlla Koen
Noordkop
 
32:37
2
Wil Broekaart
Julianadorp
 
36:35
3
Saskia Marsman
Noordkop
 
36:39
4
Maaike Broekaart
Nijmegen
 
37:13
5
Mirjam Kivits
Den Helder
 
39:16
6
Marijke Aarnoutse-Biersteker
Julianadorp
 
39:53
7
Marije v. Biezen
Den Helder
 
43:23
8
Klazina Korver
Den Helder
 
47:03
9
Esther Roobol
Den Helder
 
47:06
In samenwerking met HRTC Dok

Den Helder - Schagen 2019

3 maart 2019
Inschrijven? Kan vanaf 1 januari.
KLIK HIER.........