5M, 5 EM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Tjalf Pieter Hek
SV Sportlust
 
32:09
2
Kees Portegijs
DOKEV
 
33:07
3
Marius Buijs
Nootdorp
 
33:24
4
Robbert Jak
SV Sportlust
 
33:43
5
Sven Verduijn
Noordkop
 
33:53
6
Klaas de beurs
Nederland
 
33:58
7
Jeroen Linting
TAS '82
 
34:27
8
Paul Dienaar
Julianadorp
 
35:55
9
Remco v/d Beek
Den Helder
 
36:01
10
Jacco Vlaming
Julianadorp
 
36:11
11
Dirk Abbink
DOKEV
 
36:14
12
Rob Donker
SV Sportlust
 
36:15
13
Sebastien Baars
Den Helder
 
36:24
14
Maurice IJlstra
Hippolytushoef
 
36:47
15
Stephan Privee
Noordkop
 
37:10
16
Evert Schilder
Dem Helder
 
37:41
17
Patrick Blaasse
Den Helder
 
38:01
18
Joep de Jong
Julianadorp
 
38:31
19
Ab Vos
Noordkop
 
38:41
20
Willem Molijn
SV Sportlust
 
38:50
21
Jeffrey Wassenaar
SV Sportlust
 
39:17
22
Hans de Vries
Den Helder
 
39:39
23
Nico Houtkooper
Julianadorp
 
39:48
24
Frank Rudolf Kalkman
Den Helder
 
40:25
25
Michael van Mullum
Medemblik
 
40:45
26
Henk Doekema
 
 
41:05
27
Marco Langendoen
Noordkop
 
41:23
28
Martijn Spigt
Julianadorp
 
41:45
29
Henk Kooijman
 
 
41:46
30
Jeroen Bouwman
Nederland
 
42:15
31
Ewoud de Jong
Noordkop
 
42:36
32
Ricardo Link
Noordkop
 
42:51
33
Jordy Schuit
Julianadorp
 
42:55
34
Timo de Wit
Noordkop
 
43:19
35
Jeroen Paus
SV Sportlust
 
43:28
36
Peter Frank
Den Helder
 
43:35
37
Harry Zaal
Zwanenburg
 
43:38
38
Ruud Boomstra
Noordkop
 
43:44
39
Leo Witteman
TAS '82
 
43:49
40
Aschwin Brouwers
SV Sportlust
 
44:11
41
Owen Gerritsen
Huisduinen
 
44:16
42
Leo Raateland
Anna Paulowna
 
44:16
43
Ramon Naumann
Den Helder
 
44:20
44
Peter Jacobs
Noordkop
 
44:34
45
Harry Kraak
Noordkop
 
44:51
46
Ton Berkhout
TAS '82
 
45:14
47
Tjalling Smits
Den Helder
 
45:15
48
Tom van der Biezen
Den Helder
 
45:48
49
Sander Scholten
Den Helder
 
45:48
50
Rick Leibbrand
Den Helder
 
45:56
51
David vd Willik
Den Helder
 
47:35
52
Hans Bouwkamp
Den Helder
 
47:51
53
Cees Beneker
SV Sportlust
 
48:04
54
Patrick Schutten
Den Helder
 
48:24
55
Frits van de Reep
Schagen
 
48:47
56
Robert Hantink
Arnhem
 
50:49
57
Dirk Heutink
Den Helder
 
50:56
58
Gertjan Wuis
Noordkop
 
51:25
59
Pieter Raven
Julianadorp
 
51:52
60
Jan van der Ploeg
TAS '82
 
53:01
61
Patrick van Norden
Wieringerwerf
 
54:28
62
Jasper Tolhuijs
SV Sportlust
 
1:04:07
5V, 5 EM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Manon Krijver
NOVA
 
35:14
2
Lucienne Groenendijk
SV Sportlust
 
36:28
3
Audrey Breur
Noordkop
 
36:46
4
Marina Langendoen-Zijp
Den Helder
 
38:06
5
Jessica de Visser
Den Helder
 
39:48
6
Serina Schouwenaar
SV Sportlust
 
39:50
7
Margot van der Ven
Groene Ster
 
40:00
8
Elaine Frinks
Noordkop
 
41:45
9
Irene van Dalen
SV Sportlust
 
41:53
10
Denise Berkhoff
Den Helder
 
43:58
11
Kirsten Bijker
SV Sportlust
 
44:07
12
Renske Bas
Julianadorp
 
44:25
13
Lianne Vos
Alkmaar
 
44:35
14
Sasja Marsman
Noordkop
 
44:37
15
Maaike van Beusekom
Den Helder
 
45:17
16
Elisa Bakker-Assorgia
Julianadorp
 
45:49
17
Angelique Backus
Haaksbergen
 
46:01
18
Wilma Jurriansen
Noordkop
 
46:25
19
Marga Stroo
TAS '82
 
47:44
20
Anja Vlot-Baart
Noordkop
 
47:52
21
Sandra Willeboordse
Noordkop
 
47:52
22
Lizzy Sanders
Den Helder
 
48:25
23
Myra van Es
Noordkop
 
48:29
24
Anneke Quartel-Koopman
Noordkop
 
48:59
25
Angela Bouwkamp
't Veld
 
49:18
26
Saskia Braveboer
 
 
49:52
27
Lenie Koomen
Den Helder
 
50:17
28
Jeannette Smit
Den Helder
 
50:50
29
Angelique De Boer
Den Helder
 
50:52
30
Micky Spruit
Den Helder
 
50:56
31
Linn Valk
Julianadorp
 
51:03
32
Caroline Bornebroek
Julianadorp
 
51:25
33
Cyril Kraak
Den Helder
 
51:30
34
Mirjam Kivits
Den Helder
 
51:30
35
Nel Pot
Noordkop
 
51:32
36
Inge Waja
Den Helder
 
51:52
37
Nanda Witteman
TAS '82
 
53:02
38
Leonie Sluimer
Den Helder
 
53:03
39
Willeke Maas
Noordkop
 
53:24
40
Saskia van Coevorden
Den Helder
 
53:27
41
Hester Douma
Noordkop
 
53:40
42
Barbara Kouwenberg
SV Sportlust
 
54:16
43
Ettie Oosterwijk
TAS '82
 
54:21
44
Manon Hendriks
Julianadorp
 
55:07
45
Marjan Kortbeek
Noordkop
 
56:12
46
Kirsten Kooijman
Den Helder
 
56:47
47
Karlijn Dirks
Den Helder
 
57:00
48
Monique Bovenkerk
Noordkop
 
57:07
49
Diane van Hal
Julianadorp
 
57:53
50
Nancy Smits
Den Helder
 
1:01:09
51
Nanke Heijblok
Julianadorp
 
1:03:09
52
Rosie van Loon
Vita Running
 
1:03:45
53
Janny Heidman
Noordkop
 
1:04:09
54
Corrie Ahmed
Den Helder
 
1:05:33
55
Tineke Slort
Den Helder
 
1:05:33
56
An van 't Hert
Den Helder
 
1:05:34
10M, 10 EM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Filmon Tesfu
SV Sportlust
 
1:01:54
2
Gianluca Assorgia
AV '23
 
1:03:51
3
Ronald Lienos
Noordkop
 
1:06:04
4
Gerrit Brommer
DOKEV
 
1:07:32
5
Menno Beneker
SV Sportlust
 
1:08:14
6
Maarten Griek
Noordkop
 
1:09:29
7
Pascal van de Vendel
Noordkop
 
1:11:00
8
Marcel Tourlamain
 
 
1:11:07
9
Maarten Boer
SV Sportlust
 
1:11:26
10
Bas van der Ploeg
TAS '82
 
1:11:41
11
Ingmar Vink
Noordkop
 
1:12:46
12
Niels Schepers
Breezand
 
1:13:07
13
Humphrey Mijnals
SV Sportlust
 
1:13:19
14
Ruud Peters
Den Helder
 
1:13:46
15
Robert Jan van Vliet
Noordkop
 
1:14:19
16
Dennis Curvers
Noordkop
 
1:15:05
17
Erik Leibbrand
Noordkop
 
1:15:11
18
Ton van der Meché
SV Sportlust
 
1:15:18
19
Willem Mulder
SV Sportlust
 
1:15:48
20
Aart Lodder
Den Helder
 
1:17:09
21
Arpad Hornyak
SV Sportlust
 
1:17:21
22
Nico Wessel
Heerhugowaard
 
1:18:22
23
Jan Koopman
Noordkop
 
1:18:39
24
Rudy Vermeulen
Den Helder
 
1:19:07
25
Lammert Jager
Noordkop
 
1:19:35
26
Arian Bol Raap
SV Sportlust
 
1:19:49
27
Gerco Aberson
Texel
 
1:20:26
28
Marc Beens
Den Helder
 
1:20:27
29
Bas Geurs
Den Helder
 
1:20:28
30
Edwin de Wit
Noordkop
 
1:20:48
31
Ron van Buuren
Noordkop
 
1:22:35
32
René van Geel
Breezand
 
1:22:47
33
Arnold Gerritsen
Huisduinen
 
1:22:48
34
Rolf Jong
Den Helder
 
1:23:22
35
Johan de Jager
Noordkop
 
1:23:54
36
René Slijkhuis
Julianadorp
 
1:24:40
37
Rob Jurriansen
Noordkop
 
1:25:17
38
Roel Verschoor
Noordkop
 
1:25:25
39
Frits van Komen
Noordkop
 
1:26:29
40
Jan Arie van der Kolk
Den Helder
 
1:28:35
41
Jacco Kat
Julianadorp
 
1:31:25
42
Silvo de Haas
Den Helder
 
1:31:57
43
Hans van Brummelen
Noordkop
 
1:32:53
44
Erwin Schoot
Noordkop
 
1:33:42
45
Richard Kuijper
Noordkop
 
1:33:42
46
Ron Budding
Vlaardingen
 
1:34:16
47
Peter van der Heide
Noordkop
 
1:35:16
48
Mart Marbus
Den Helder
 
1:35:27
49
Jermo Agema
 
 
1:36:12
50
Chris Vermeulen
Noordkop
 
1:36:32
51
Wouter van Onzenoort
Huisduinen
 
1:37:15
52
Jacob van der Wulp
SV Sportlust
 
1:39:04
53
Anton van der Wulp
SV Sportlust
 
1:39:04
54
Jan Kiers
Noordkop
 
1:44:53
55
Adrie de Bruijn
Broek op Langedijk
 
1:51:45
10V, 10 EM
PLTS
NAAM
WOONPLAATS/VERENIGING
 
TIJD
1
Jessica Visser
Noordkop
 
1:20:22
2
Saskia Verijzer-Sleking
SV Sportlust
 
1:23:24
3
Claudia Geldermans
Noordkop
 
1:23:40
4
Anneke Reenders
Den Helder
 
1:26:42
5
Monique Darphorn
Den Helder
 
1:27:08
6
Corriadne de Vos
Den Helder
 
1:28:44
7
Cinderella Verhoef
Noordkop
 
1:31:25
8
Rebecca de Haas
Den Helder
 
1:31:59
9
Ineke Smit
Noordkop
 
1:35:39
10
Jolanda Kämpfer-Ouwehand
Noordkop
 
1:36:43
11
Simone Bijker
Assendelft
 
1:36:43
12
Monica Zuidberg
SV Sportlust
 
1:38:31
13
Anouk Spruit Bleeker
Den Helder
 
1:41:24
14
Edith Czech
Noordkop
 
1:41:25
15
Karin Soutberg
Arnhem
 
1:41:26
16
Carola Ellen
Breezand
 
1:43:33
17
Renske Westveer
Julianadorp
 
1:52:54
18
Klazina Korver
Den Helder
 
1:55:47

Duincross 2 december 2018

IMG 6157
De voorinschrijving is open. 
Let op !!!!! alleen inschrijven voor de 
lopers die niet ingeschreven zijn voor het cross circuit.

Inschrijven? klik hier........