SV Noordkop Atletiek Strandpaviljoen Factor 30, Huisduinen
20e Halve Marathon 3 daagse 2018 wo 06 juni wo 20 juni wo 4 juli
Borst- Plts Vereniging/ Plts Tot. Totaaltijd Strandlp 6 km Strlp Weglp 7 km Weglp Crosslp 8 km Cross
nr. Naam OvAll Cat. Wnplts Cat. sec. uur min. sec. min. sec. sec. min. sec. sec. min. sec. sec.
75 Paul Okkerse 1 M SV Sportlust 1 4977 1 22 57 22 58 1378 26 1 1561 33 58 2038
49 Daniël Spijker 3 M Noordkop 2 5090 1 24 50 23 28 1408 26 52 1612 34 30 2070
77 Dennis Curvers 10 M Noordkop 3 5828 1 37 8 26 55 1615 30 35 1835 39 38 2378
58 Laurens Duijker 11 M Den Helder 4 5844 1 37 24 26 53 1613 30 56 1856 39 35 2375
894 Johan Zorg 18 M Den Helder 5 6475 1 47 55 30 16 1816 33 13 1993 44 26 2666
48 Remco Glasbergen 20 M Den Helder 6 6525 1 48 45 29 12 1752 32 40 1960 46 53 2813
67 Martijn Vacano 22 M Noordkop 7 6585 1 49 45 31 0 1860 34 4 2044 44 41 2681
76 Mark Mulder 30 M Noordkop 8 7298 2 1 38 33 18 1998 38 26 2306 49 54 2994
59 Ingmar Vink 4 M40 Noordkop 1 5221 1 27 1 23 43 1423 27 29 1649 35 49 2149
55 René Leek 5 M40 Breezand 2 5365 1 29 25 24 50 1490 28 12 1692 36 23 2183
873 Jean-Paul Driessen 6 M40 Noordkop 3 5411 1 30 11 25 3 1503 28 21 1701 36 47 2207
876 Joram Kauwoh 7 M40 SV Sportlust 4 5622 1 33 42 27 29 1649 30 0 1800 36 13 2173
56 Gerrit Brommer 9 M40 DOKEV 5 5729 1 35 29 28 5 1685 29 48 1788 37 36 2256
74 Edwin de Wit 15 M40 Noordkop 6 6083 1 41 23 28 33 1713 31 46 1906 41 4 2464
81 Anton van der Sloot 17 M40 Den Helder 7 6426 1 47 6 29 25 1765 33 6 1986 44 35 2675
874 Markus van der Gugten 21 M40 Noordkop 8 6533 1 48 53 30 10 1810 34 26 2066 44 17 2657
65 Jan Evers 23 M40 Noordkop 9 6725 1 52 5 31 33 1893 34 53 2093 45 39 2739
895 Ruud Kollé 13 M50 Noordkop 1 6008 1 40 8 27 36 1656 31 30 1890 41 2 2462
64 Anno van den Bosch 14 M50 Noordkop 2 6069 1 41 9 28 15 1695 31 39 1899 41 15 2475
52 Arian Bol Raap 19 M50 SV Sportlust 3 6476 1 47 56 30 5 1805 34 3 2043 43 48 2628
41 Ab Vos 8 M60 Noordkop 1 5654 1 34 14 26 7 1567 29 42 1782 38 25 2305
63 Dirk Jimmink 24 M60 Loopgroep PK 2 6915 1 55 15 31 56 1916 36 40 2200 46 39 2799
71 Peter Jacobs 29 M60 Noordkop 3 7123 1 58 43 33 5 1985 36 51 2211 48 47 2927
53 Henk Mosk 33 M60 Noordkop 4 7421 2 3 41 34 40 2080 38 4 2284 50 57 3057
44 Manon Kruiver 2 V Nova 1 5043 1 24 3 23 8 1388 26 33 1593 34 22 2062
901 Saskia Marsman 26 V Noordkop 2 6980 1 56 20 32 46 1966 36 28 2188 47 6 2826
79 Carolien van der Bos 31 V Julianadorp 3 7309 2 1 49 34 26 2066 37 27 2247 49 56 2996
80 Mandy van der Woude 32 V Julianadorp 4 7312 2 1 52 34 27 2067 37 26 2246 49 59 2999
875 Lucienne Groenendijk 12 V40 SV Sportlust 1 5961 1 39 21 27 27 1647 31 2 1862 40 52 2452
57 Ilona Ploeger 16 V40 DOKEV 2 6264 1 44 24 29 35 1775 32 2 1922 42 47 2567
69 Marije Dito-Kos 27 V40 Noordkop 3 7020 1 57 0 32 59 1979 37 5 2225 46 56 2816
45 Nicole Scheen 28 V40 Den Helder 4 7102 1 58 22 33 40 2020 36 48 2208 47 54 2874
43 Petra Wieringa 34 V40 Leeuwarden 5 7433 2 3 53 33 55 2035 40 8 2408 49 50 2990
50 Alize Okel-Kooy 25 V50 SV Sportlust 1 6953 1 55 53 31 59 1919 36 42 2202 47 12 2832
68 Nel Pot 35 V60 Noordkop 1 8317 2 18 37 40 13 2413 42 56 2576 55 28 3328