SV Noordkop Atletiek         Strandpaviljoen Factor 30, Huisduinen                    
19e Halve Marathon 3 daagse             2017 di 04 juli   wo 5 juli  
Borst   Plts     Plts Tot. Totaal-tijd Strandlp 6 km Strlp Weglp 7 km Weglp
Nr Naam OvAll Cat. Vereniging Cat. sec. uur min. sec. min. sec. sec. min. sec. sec.
370 Tim Tesselaar 1 m Noordkop 1 2695 0 44 55 20 45 1245 24 10 1450
485 Raymond Koen 2 m Noordkop 2 2805 0 46 45 21 18 1278 25 27 1527
382 Sébastien Baars 8 m Voebema 3 3380 0 56 20 25 39 1539 30 41 1841
495 Dennis Curvers 9 m Noordkop 4 3437 0 57 17 25 54 1554 31 23 1883
491 Laurens Duynker 12 m   5 3521 0 58 41 26 41 1601 32 0 1920
  Marco Langendoen 13 m Noordkop 6 3553 0 59 13 27 1 1621 32 12 1932
378 Joost Veenstra 20 m Noordkop 7 3654 1 0 54 28 4 1684 32 50 1970
397 Sebastiaan Horn 32 m   8 4124 1 8 44 32 16 1936 36 28 2188
478 Danny den Boer 34 m Noordkop 9 4191 1 9 51 31 58 1918 37 53 2273
398 René Leek 3 m40 DOKEV 1 3081 0 51 21 23 34 1414 27 47 1667
487 Danny Hajos 4 m40   2 3186 0 53 6 24 13 1453 28 53 1733
392 Frits van Twuijver 6 m40 Noordkop 3 3349 0 55 49 25 28 1528 30 21 1821
395 Gerrit Brommer 10 m40 DOKEV 4 3462 0 57 42 26 29 1589 31 13 1873
379 Rob Donker 11 m40 Sportlust 5 3500 0 58 20 26 34 1594 31 46 1906
493 Edwin de Wit 14 m40 Noordkop 6 3554 0 59 14 26 59 1619 32 15 1935
385 Matthieu Magielsen 19 m40 Noordkop 7 3632 1 0 32 27 53 1673 32 39 1959
480 Patrick Blankenzee 22 m40 Noordkop 8 3759 1 2 39 28 29 1709 34 10 2050
391 Jan Arie van der Kolk 37 m40 Sportlust 9 4321 1 12 1 32 49 1969 39 12 2352
387 Jan Douwe Borsch 42 m40 Sportlust 10 4582 1 16 22 34 44 2084 41 38 2498
384 Erik Leibbrand 5 m50 Noordkop 1 3293 0 54 53 24 46 1486 30 7 1807
  Anno van den Bosch 18 m50 Noordkop 2 3631 1 0 31 27 24 1644 33 7 1987
477 Arian Bol Raap 21 m50 Sportlust 3 3724 1 2 4 28 45 1725 33 19 1999
388 Marc Tesselaar 23 m50   4 3793 1 3 13 28 15 1695 34 58 2098
479 Edwin Agema 27 m50 Noordkop 5 3951 1 5 51 29 57 1797 35 54 2154
494 Walter Hovestadt 28 m50   6 3991 1 6 31 30 43 1843 35 48 2148
383 Albert Platte 31 m50 Noordkop 7 4039 1 7 19 30 2 1802 37 17 2237
386 Cees de Puit 39 m50 Sportlust 8 4371 1 12 51 32 46 1966 40 5 2405
483 Lammert Jager 16 m60 Noordkop 1 3591 0 59 51 27 15 1635 32 36 1956
481 Nico van Koningsbruggen 25 m60 Noordkop 2 3904 1 5 4 30 12 1812 34 52 2092
474 Dirk Jimmink 26 m60 PK 3 3946 1 5 46 30 9 1809 35 37 2137
399 Simon Abbink 30 m60 Noordkop 4 4008 1 6 48 30 28 1828 36 20 2180
496 Ronn Toornvliet 35 m60 Noordkop 5 4250 1 10 50 32 23 1943 38 27 2307
396 Henk Mosk 36 m60 Noordkop 6 4320 1 12 0 32 53 1973 39 7 2347
484 Piet Gijswijt 45 m60 Noordkop 7 5356 1 29 16 41 2 2462 48 14 2894
492 Jessica Glasbergen 7 v Sportlust 1 3350 0 55 50 25 28 1528 30 22 1822
473 Claudia Geldermans 17 v Noordkop 2 3609 1 0 9 27 26 1646 32 43 1963
  Gineke Oosterhuis 29 v Noordkop 3 3994 1 6 34 30 28 1828 36 6 2166
389 Anouk Stroo 43 v   4 4673 1 17 53 36 4 2164 41 49 2509
488 Laura Korte 46 v   5 5356 1 29 16 40 43 2443 48 33 2913
381 Karin van den Burg 47 v Noordkop 6 5671 1 34 31 43 21 2601 51 10 3070
393 Ilona Ploeger 15 v40 DOKEV 1 3560 0 59 20 27 13 1633 32 7 1927
380 Mischa Straatman-Bankert 24 v40   2 3825 1 3 45 29 26 1766 34 19 2059
  Tineke Mellema-Hoving 33 v40 Noordkop 3 4130 1 8 50 31 52 1912 36 58 2218
371 Alize Okel-Kooy 38 v40 Sportlust 4 4323 1 12 3 32 51 1971 39 12 2352
394 Miriam Smit 41 v40 Noordkop 5 4542 1 15 42 35 25 2125 40 17 2417
390 Ilse Kolmus 48 v40 Noordkop 6 5884 1 38 4 45 45 2745 52 19 3139
  Edith Czech 40 v50 Noordkop 1 4441 1 14 1 33 53 2033 40 8 2408
486 Willeke Maas 44 v50 Noordkop 2 4881 1 21 21 37 12 2232 44 9 2649

Inschrijven 28e Ingeloop 2019

IMG 1125

 

Inschrijven? Klik hier........

Inschrijvers voor de Ingeloop 2019

simon abbink
Ineke Smit 
Coen Haarsma
Dennis van de Burg
henk mosk
Gerda Bregman
Frits Kraaij

bwfinance

zeespiegel