Uitslagenlijst Den Helder - Schagen

Den Helder - Zondag 5 maart 2017

 
MSEN, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jan Arie Portegijs 1992 DOKEV 1:34:10  
2 Tim Tesselaar 1995 Noordkop 1:39:22  
3 Joshua de Vriend 1984 NOVA 1:41:09  
4 Richard Bartels 1990 Hellas 1:45:47  
5 Mike Vos 1985 Den Helder 1:47:05  
6 Danny Strooper 1984   1:52:14  
7 Jos Smit 1983 Breezand 1:56:17  
8 Hans Kelling 1985 Hoogkarspel 2:00:23  
9 jeroen Koopman 1985   2:03:35  
10 Wouter Visser 1983 Medemblik 2:05:27  
11 Maarten Middel 1988 Anna Paulowna 2:29:14  
 
VSEN, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Suzan Nieman 1985 NOVA 1:46:26  
2 Lianne Vos 1987 Alkmaar 2:33:40  
3 Jessie Zutt 1983 Warmenhuizen 2:35:02  
4 Anne van Lie Peters 1987 Amsterdam 2:36:50  
5 Monique Vieveen 1982   2:39:17  
6 Meike Groot 1995 Nieuwe Niedorp 2:47:06  
7 Janey van Dorst 1988 Noordkop 3:10:10  
 
M35, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Jeroen Linting 1977 TAS '82 1:45:10  
2 Raymond Koen 1981 Noordkop 1:46:01  
3 Ronald Marees 1979 Oudesluis 1:46:09  
4 Lars Eelman 1977 Noordkop 1:49:41  
5 Niels Schepers 1979 Breezand 1:57:23  
6 Rens de Groot 1978   2:03:36  
7 Dennis Curvers 1980 Noordkop 2:03:47  
8 Cor van Breugel 1979 Loopgroep Hoorn 2:06:05  
9 Vincent Dijkhof 1980 Drachten 2:06:31  
10 Raymond Krijgsman 1978 Julianadorp 2:06:51  
11 Mark Prins 1977   2:08:01  
12 Adriaan Klijn 1981 Heerhugowaard 2:16:35  
13 Jeroen de Boer 1979   2:51:50  
 
V35, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Finnula van den Berg 1978 't Zand Nh 1:54:02  
2 Marina Langendoen-Zijp 1977 Noordkop 2:15:06  
3 Kim Weijers - van Duin 1979 DOKEV 2:22:13  
4 Fleur van den Nieuwendijk 1982   2:36:10  
 
M40, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Arjan Wijnker 1976 Schagen 1:42:51  
2 Rene Leek 1976 DOKEV 1:46:27  
3 Sander Menkveld 1973 Anna Paulowna 1:48:50  
4 Tuan Do 1972 TAS '82 1:53:23  
5 Bert Schuit 1972 Egmond-Binnen 1:58:30  
6 Eric van den Berg 1974 Loopgroep Hoorn 2:03:24  
7 Jacob van der Wulp 1972 SV Sportlust 2:03:50  
8 Edwin de Wit 1972 Noordkop 2:09:47  
9 Walter Swinkels 1975   2:13:24  
10 Justin van de Grootevheen 1975 Alkmaar 2:14:30  
11 Wilco Diemeer 1972 Egmond-Binnen 2:24:30  
12 Bas Zuurbier 1972   2:25:09  
13 Rolf Paulisse 1976 Zaandam 2:29:58  
 
V40, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Evelyne Spaansen 1973 't Zand Nh 1:57:51  
2 Naomi Hendriksen 1974 Hylas 1:58:33  
3 Ilona Ploeger 1973 DOKEV 2:06:11  
4 Astrid van Engen - Bruin 1976 Loenersloot 2:20:54  
5 Carmen Thielsch 1975   2:35:03  
6 Patricia Hemmer 1972 Egmond-Binnen 2:42:14  
 
M45, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Pip Tesselaar 1969 Hera 1:33:38  
2 Jos Hoogeboom 1969 NOVA 1:38:44  
3 Peter Tas 1971 DOKEV 1:42:28  
4 Henk-Jan Kooijman 1969 Amersfoort 1:44:59  
5 Danny Hajos 1967 Den Helder 1:51:49  
6 Menno Beneker 1970 SV Sportlust 1:55:18  
7 Gerrit Brommer 1970 DOKEV 1:55:56  
8 Michel Edelaar 1968   1:57:37  
9 Robert Jan van Vliet 1970 Noordkop 2:00:33  
10 Hans Schilder 1968 TAS '82 2:02:36  
11 JOÃO Da Costa Lopes 1968 Almere 2:02:39  
12 Konrad Zomer 1970 Bussum 2:03:03  
13 Rob Donker 1969 SV Sportlust 2:03:29  
14 Jan Schuurmans 1967 Castricum 2:03:30  
15 Frode Numan 1968 Sint Maartensbrug 2:05:27  
16 Peter Blokdijk 1969   2:06:00  
17 Peter Bootsman 1969 Hylas 2:06:52  
18 Ed Hoogland 1970   2:07:00  
19 Eric Verblauw 1967 TAS '82 2:10:11  
20 Arjan Groot 1972 TAS '82 2:12:29  
21 Tim Jansen 1969 KAV Holland 2:13:06  
22 Rob van Zijl 1969 Loopgroep Hoorn 2:15:28  
23 Jos van de Pol 1968   2:16:23  
24 Peter Westenberg 1970 Alkmaar 2:16:30  
25 Rik Prins 1970   2:18:13  
26 Cor De Moel 1968 DEM 2:18:53  
27 Ronald de Buld 1967 TAS '82 2:20:24  
28 Alco van Engen 1972 Loenersloot 2:24:25  
29 Richard van Hees 1967 Julianadorp 2:26:11  
30 Olof Glorie 1969 Trias 2:33:35  
31 Peter Tijsen 1967   2:42:51  
 
V45, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Monique Leijen 1969 TAS '82 2:01:22  
2 Marianne Hoekstra 1971 DOKEV 2:13:41  
3 Nathalie Dragt 1969 Noordkop 2:14:20  
4 Esther Verschoor 1967 Hoorn Nh 2:20:12  
5 Christel van den Eijnden 1970 Phanos 2:20:40  
6 Tineke Mellema-Hoving 1970 Noordkop 2:33:16  
7 Sandra Niermann 1970   2:45:57  
8 Annemarie van Velzen 1967 Uitgeest 2:48:31  
 
M50, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Cees Kersten 1964 TAS '82 1:33:42  
2 Rombout Aarden 1963   1:48:34  
3 Peter Keet 1966 DOKEV 1:56:15  
4 Erik Leibbrand 1964 Noordkop 1:58:13  
5 Jos Blankendaal 1964 Waarland 2:00:35  
6 Aiko Pastoor 1962 TAS '82 2:02:29  
7 Nico van Dalen 1965 SV Sportlust 2:03:26  
8 Rene van den Berg 1964 Hera 2:03:29  
9 Mark Min 1964 Castricum 2:03:44  
10 Pascal Kroone 1964 TAS '82 2:04:34  
11 Stefan van Dieken 1967 Loopgroep PK 2:07:49  
12 Martin de Vos 1962 Noordkop 2:10:50  
13 Tom Min 1963   2:11:37  
14 Paul Bakker 1963 Waarland 2:11:46  
15 Erwin Kater 1964 Heemskerk 2:13:18  
16 Josef Laufenberg 1965 Noordkop 2:13:42  
17 Patrick Groenwegen 1966 KAV Holland 2:16:11  
18 Martin van Noort 1962 DEM 2:18:53  
19 Jan Venema 1965   2:20:11  
20 Alexander Vlieger 1963   2:20:28  
21 Marcel Broers 1966 Loopgroep Hoorn 2:21:16  
22 Diederick Stoel 1966 Phanos 2:25:57  
23 Jeen Bijma 1963   2:28:26  
24 Marco Bena Brandini 1963   2:28:43  
25 Rob Koopmans 1964 Julianadorp 2:29:05  
26 Albert Platte 1965 Noordkop 2:35:05  
27 Chris Vermeulen 1966 Noordkop 2:38:07  
28 Emile Seegers 1962 Den Burg 2:51:51  
 
V50, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Karin de Wit 1965 DOKEV 2:13:15  
2 Monique Kramer 1963 TAS '82 2:13:22  
3 Jacoba Marinus 1965 SV Sportlust 2:14:51  
4 Ella Heddes 1965 TAS '82 2:21:22  
5 Lia Koedijk 1963 TAS '82 2:21:40  
6 Yvonne Sant 1964 Hardlopen.nl 2:22:36  
7 Angelique van Zijl 1965 Zwaag 2:58:11  
 
M55, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Kees Portegijs 1958 DOKEV 1:46:53  
2 Henk Weijerstrass 1961 Loopgroep Hoorn 1:54:38  
3 Teun Burgers 1961 TAS '82 1:57:47  
4 Ab Vos 1957 Noordkop 2:03:55  
5 Arie Kossen 1958 NOVA 2:07:57  
6 Lammert de Jager 1957 Noordkop 2:09:56  
7 Kees van der Pijl 1961 Hera 2:13:13  
8 Ton van den Berg 1959 Hylas 2:14:34  
9 Arian Bol Raap 1959 SV Sportlust 2:16:00  
10 Derk Jansen 1958   2:16:10  
11 Johan Schoonheden 1961 Noordkop 2:17:49  
12 Frank Harmsen 1957 Argo 2:21:21  
13 Robbert van der Zee 1959 Callantsoog 2:29:46  
 
V55, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ida Verduin-Boone 1958 Loopgroep PK 2:03:16  
2 Diana Janson 1961 DOKEV 2:19:00  
3 Marian Baas 1958 Hollandia 2:20:30  
 
M60, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dick de Vries 1953 TAS '82 2:04:00  
2 Piet van Woesik 1953 Breezand 2:08:20  
3 Henk van de Grootevheen 1952 Alkmaar 2:11:07  
4 Peter Zwart 1952 Amsterdam 2:11:15  
5 Henk de Vries 1952 Hollandia 2:13:19  
6 Rene Triest 1952   2:20:52  
7 Martin Nieuwerf 1956 Noordkop 2:30:35  
8 Thijs Langeveld 1952   2:31:15  
9 Cees Kuijper 1954 TAS '82 2:34:58  
10 Cees van Amsterdam 1954 Julianadorp 2:45:57  
11 Joop Rikkelman 1956 Hoorn Nh 2:50:44  
12 Kees Heil 1955 AV '34 2:54:29  
 
V60, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Ria van Stralen 1956 TAS '82 2:28:12  
2 Anna van Aalst 1956 Hera 2:31:32  
 
M65, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Dirk Jimmink 1950 Loopgroep PK 2:20:31  
2 Peter van Veen 1948 avVN 2:20:34  
3 Ad Steltenpool 1949 Hollandia 2:35:10  
4 Ron de Groot 1950 Noordkop 2:44:53  
 
V65, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Riet Tas 1948   2:26:08  
2 Marga Stroo 1952 TAS '82 2:31:54  
 
M70, 25 KM
Plts Naam GJ Woonplaats/Vereniging Tijd  
1 Cees Dubbeld 1944 TAS '82 2:31:34  
2 Henk Vos 1946 Bergen Nh 3:12:09  

Inschrijven 28e Ingeloop 2019

IMG 1125

 

Inschrijven? Klik hier........

Inschrijvers voor de Ingeloop 2019

simon abbink
Ineke Smit 
Coen Haarsma
Dennis van de Burg
henk mosk
Gerda Bregman
Frits Kraaij

bwfinance

zeespiegel