TRAININGSPROGRAMMA WINTERSEIZOEN

                                                        05-11-2019 / 24-02-2019

KABOUTERS

     

Woensdag

15.30-16.15 uur

Ruyghweg

Raymond Koen

Isa Raadgers

Danita Beurs

PUPILLEN C + MINI’S

     

Maandag

17.00-18.00 uur

Sporthal aan Zee 2

Rene de Man

Lawrence Raadgers

PUPILLEN B

     

Maandag

18.15-19.15 uur

Sporthal aan Zee 2

Jacob van der Wulp

Joep van der Wulp

PUPILLEN A 1e JAARS

     

Maandag

17.30-18.30 uur

Sporthal aan Zee 2

Jacob van der Wulp

Joep van der Wulp

PUPILLEN A 2e JAARS

     

Maandag

18.45-19.45 uur

Sporthal aan Zee 2

Jacob van der Wulp

Joep van der Wulp

BOSTRAINING PUPILLEN

EN jUNIOREN

   

Zaterdag

09.00-10.00 uur

Donkere Duinen

Jacob, Joep, Rene

Lawrence

JUNIOREN D 1E JAARS

     

Woensdag

17.30-18.30 uur

Sporthal aan Zee 2

Axel Boon

Samantha Krete

JUNIOREN D 2E JAARS

     
Maandag 19.00-20.30 uur Ruyghweg

John Klappe

Daniel Adriaansen

Woensdag

19.00-20.30 uur

Ruyghweg

John Klappe

Daniel Adriaansen

JUNIOREN C      
Maandag 19.00-20.30 uur Ruyghweg

John Klappe

Daniel Adriaansen

  19.00-20.30 uur Ruyghweg

John Klappe

Daniel Adriaansen

JUNIOREN B A / SENIOREN / MST

     

Maandag

18.30-21.00 uur

Ruyghweg

Piet Nuijens

Woensdag

18.30-21.00 uur

Ruyghweg

Martijn Nuijens

Donderdag

18.30-21.00 uur

Ruyghweg

Wim Ouwens

 

                                          01-10-2018 / 31-03-2019

                                                     Wegatletiek

MILA

     

Maandag

19.00-21.00 uur

Ruyghweg

Raymond Koen

Donderdag

18.30-20.30 uur

Ruyghweg

Raymond Koen

Mats Smit

Zaterdag

08.30-10.00 uur

Huisduinen Storm aan Zee

Raymond Koen

       

Maandag

     

18.00-19.00 uur

Ruyghweg(buiten)

Trimgroep

Wim Ouwens

18.45-20.00 uur

Ruyghweg

Niveau 3 en 4

Renata Vermeulen

Karin v/d Burg

Chris Vermeulen

19.00-20.15 uur

J’dorp Bibliotheek

Niveau 3 en 4

Evert vd Burg

Cors van Kruiningen

Pieternel Ruiten

Dinsdag

     

08.30-09.30 uur

Ruyghweg

Niveau 4 en 5

Renata Vermeulen

18.30-19.45 uur

Streepjesberg

Niveau 4

François Flisijn

   

Niveau 5

Karin vd Burg

Dennis Curvers

18.30-20.00 uur

Streepjesberg

Niveau 3 en 4

Harry Kraak

18.30-20.30 uur

Streepjesberg

Niveau 1 en 2

Jan Willem Schutte

Jan Cornelissen

Mats Smit

Woensdag

     

18.00-19.00 uur

Ruyghweg(baan)

Trimgroep

Wim Ouwens

Ineke Smit

Donderdag

     

09.00-10.00 uur

Duinoord

Niveau 5

Renata Vermeulen

18.30-19.45 uur

Sportlaan

Niveau 3 en 5

Karin vd Burg

Chris Vermeulen

Pieternel Ruiten

18.30-20.00 uur

Ruyghweg

Niveau 3 en 4

Harry Kraak

18.30-20.30 uur

Ruyghweg

Niveau 1 en 2

Jan Willem Schutte

Jan Cornelissen

Mats Smit

Zaterdag

     

09.00-10.00 uur

Donkere Duinen

Niveau 5

Evert en Karin vd Burg

   

Niveau 4

Harry Kraak

09.00-10.00 uur

Donkere Duinen

Niveau 3

Dennis Curvers

Ineke Smit

09.00-10.30 uur

Donkere Duinen

Niveau 1 en 2

Jan Willem Schutte

Jan Cornelissen

Mats Smit

 

J’dorp Dorperweerth

Niveau 3 en 4

Cors v Kruiningen

Pieternel Ruiten

Zondag : uitgezonderd wedstrijddagen. Vraag de trainers

09.00-10.30 uur

Donkere Duinen

Niveau 1 en 2

Jan Willem Schutte

Jan Cornelissen

Mats Smit

   

Niveau 3 en 5

Renate Vermeulen

Chris Vermeulen

Ondersteuning door assistent trainers in onderling overleg ( Audrey, Matthieu en André )