11-9-2019  uitslagen          
   onderlinge wedstrijd  pupillen/junioren CD        
jongens mini            
600m 11 deelnemer(s)
1 363 Mulder, Bram 2012 Noordkop 2.24.6  
2 557 Koen, Thijmen 2012 Noordkop 2.28.8  
3 361 Molenaar, Caylen 2012 Noordkop 2.29.4  
4 356 Woud, Iwan 2012 Noordkop 2.35.3  
5 360 Grevelink, Jevi 2012 Noordkop 2.36.0  
6 364 Glasbergen, Joey 2012 Noordkop 2.36.4  
7 357 Kraak, Sam 2013 Noordkop 2.49.9  
8 359 Baard, Sieb 2012 Noordkop 2.51.7  
9 358 Boekel, Tom 2012 Noordkop 2.54.5  
10 362 Lutterman, Pim 2012 Noordkop 2.57.3  
  355 Mulder, Daan 2014 Noordkop    
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Iwan Woud Noordkop 2012 2.63 21.79 586 ptn
2 Caylen Molenaar Noordkop 2012 2.41 14.36 431 ptn
3 Bram Mulder Noordkop 2012 2.64 10.61 410 ptn
4 Thijmen Koen Noordkop 2012 2.33 13.75 405 ptn
5 Sam Kraak Noordkop 2013 2.13 14.81 383 ptn
6 Sieb Baard Noordkop 2012 2.28 10.20 330 ptn
7 Joey Glasbergen Noordkop 2012 2.29 9.37 316 ptn
8 Tom Boekel Noordkop 2012 1.92 12.73 306 ptn
9 Jevi Grevelink Noordkop 2012 2.10 9.70 284 ptn
10 Pim Lutterman Noordkop 2012 1.77 7.28 166 ptn
11 Daan Mulder Noordkop 2014 1.40 3.92 3 ptn
             
meisjes mini            
600m 2 deelnemer(s)
1 354 Baars, Lise 2013 Noordkop 3.02.8  
2 580 Boerrigter, Liz 2012 Noordkop 3.03.0  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Lise Baars Noordkop 2013 1.78 6.74 155 ptn
2 Liz Boerrigter Noordkop 2012 1.53 7.42 121 ptn
             
Jongens pupillen C          
600m 3 deelnemer(s)
1 365 Baars, Daan 2011 Noordkop 2.23.7  
2 366 Boonstra, Ids 2011 Noordkop 2.47.0  
3 367 Kok, Mees 2011 Noordkop 3.12.4  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Daan Baars Noordkop 2011 2.56 14.47 463 ptn
2 Ids Boonstra Noordkop 2011 2.43 11.33 382 ptn
3 Mees Kok Noordkop 2011 2.32 10.75 349 ptn
             
Meisjes pupillen C          
600m 3 deelnemer(s)
1 370 Lienos, Lotte 2011 Noordkop 2.21.6  
2 368 Freeth, Alisha 2011 Noordkop 2.47.0  
3 369 Schotman, Yara 2011 Noordkop 2.59.1  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Alisha Freeth Noordkop 2011 2.64 13.95 471 ptn
2 Lotte Lienos Noordkop 2011 2.50 11.78 404 ptn
3 Yara Schotman Noordkop 2011 2.13 10.75 311 ptn
             
Jongens pupillen B          
1000m 5 deelnemer(s)
1 516 Wijker, Jahvensly 2010 Noordkop 4.38.0  
2 581 Jong, Stijn de 2010 Noordkop 4.42.1  
3 372 Glasbergen, Lucas 2010 Noordkop 5.14.8  
4 373 Rep, Vinn 2010 Noordkop 5.15.3  
  371 Dresia, Tijn 2010 Noordkop    
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Jahvensly Wijker Noordkop 2010 3.00 5.83 713 ptn
2 Vinn Rep Noordkop 2010 2.67 3.98 520 ptn
3 Stijn de Jong Noordkop 2010 2.31 3.99 449 ptn
4 Tijn Dresia Noordkop 2010 2.39 3.51 427 ptn
5 Lucas Glasbergen Noordkop 2010 2.69 2.32 381 ptn
             
Meisjes pupillen B          
1000m 7 deelnemer(s)
1 378 Witte, Sofie 2010 Noordkop 4.28.6  
2 377 Hubenaar, Bella 2010 Noordkop 4.47.1  
3 376 Majoor, Donna 2010 Noordkop 4.52.3  
4 374 Jansen, Fiep 2010 Noordkop 4.55.7  
5 380 Koningstein, Elisa 2010 Noordkop 5.13.0  
6 381 Vliet, Dominique van 2010 Noordkop 5.15.6  
7 379 Borst, Lotte 2010 Noordkop 5.18.0  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Sofie Witte Noordkop 2010 3.01 3.45 546 ptn
2 Elisa Koningstein Noordkop 2010 2.60 4.36 534 ptn
3 Donna Majoor Noordkop 2010 2.88 3.54 527 ptn
4 Lotte Borst Noordkop 2010 2.35 3.55 422 ptn
5 Fiep Jansen Noordkop 2010 2.42 3.28 414 ptn
6 Dominique van Vliet Noordkop 2010 2.25 3.37 388 ptn
7 Bella Hubenaar Noordkop 2010 2.18 3.33 370 ptn
             
Jongens pupillen A(1e jrs)          
1000m 8 deelnemer(s)
1 389 Darphorn, Stan 2009 Noordkop 4.12.5  
2 392 Zoutzeling, Finn 2009 Noordkop 4.25.8  
3 394 Hertsenberg, Aram 2009 Noordkop 4.27.2  
4 391 Boonstra, Jelte 2009 Noordkop 4.55.4  
5 388 Purperhart, Lyshandro 2009 Noordkop 4.56.2  
6 582 Man, Tycho de 2009 Noordkop 4.57.2  
7 393 Touwen, Niek 2009 Noordkop 5.39.0  
8 390 Arts, Timo 2009 Noordkop 5.40.5  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Tycho de Man Noordkop 2009 1.05 24.02 751 ptn
2 Stan Darphorn Noordkop 2009 1.00 16.50 608 ptn
3 Aram Hertsenberg Noordkop 2009 0.90 15.69 522 ptn
4 Lyshandro Purperhart Noordkop 2009 0.95 12.93 513 ptn
5 Jelte Boonstra Noordkop 2009 0.95 12.19 500 ptn
6 Finn Zoutzeling Noordkop 2009 0.80 18.60 493 ptn
7 Niek Touwen Noordkop 2009 0.85 11.44 412 ptn
8 Timo Arts Noordkop 2009 0.75 13.98 384 ptn
             
Jongens pupillen A(2e jrs)          
1000m 7 deelnemer(s)
1 399 Geestman, Lenn 2008 Noordkop 3.45.3  
2 395 Lienos, Tim 2008 Noordkop 3.45.8  
3 397 Mulder, Thom 2008 Noordkop 4.02.3  
4 396 Bakker, Fabio 2008 Noordkop 4.02.8  
5 555 Ordelman, Luuk 2008 Noordkop 4.30.4  
6 398 Weert, Jaron de 2008 Noordkop 4.31.4  
7 520 Ordelman, Koen 2008 Noordkop 5.41.6  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Thom Mulder Noordkop 2008 1.20 24.18 863 ptn
2 Lenn Geestman Noordkop 2008 1.05 24.92 762 ptn
3 Koen Ordelman Noordkop 2008 1.05 23.87 749 ptn
4 Tim Lienos Noordkop 2008 1.05 22.79 735 ptn
5 Jaron de Weert Noordkop 2008 1.00 17.76 627 ptn
6 Luuk Ordelman Noordkop 2008 0.90 19.94 586 ptn
7 Fabio Bakker Noordkop 2008 0.90 15.61 521 ptn
             
Meisjes pupillen A(1e jrs)          
1000m 6 deelnemer(s)
1 385 Robert, Djona 2009 Noordkop 4.14.8  
2 383 Smits, Leila 2009 Noordkop 4.15.2  
3 386 Dekker, Alysha 2009 Noordkop 4.21.1  
4 384 Pater, Kylie 2009 Noordkop 4.41.6  
5 387 Boer, Luca de 2009 Noordkop 4.56.9  
6 382 Karia, Shanaja 2009 Noordkop 5.38.7  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Alysha Dekker Noordkop 2009 1.00 25.39 731 ptn
2 Leila Smits Noordkop 2009 1.05 19.98 696 ptn
3 Djona Robert Noordkop 2009 0.95 18.60 603 ptn
4 Luca de Boer Noordkop 2009 0.95 14.50 540 ptn
5 Kylie Pater Noordkop 2009 0.90 16.30 532 ptn
6 Shanaja Karia Noordkop 2009   14.38 232 ptn
             
Meisjes pupillen A(2e jrs)          
1000m 3 deelnemer(s)
1 476 Groot, Pink 2008 Noordkop 4.00.7  
2 400 Bijl, Lieke 2008 Noordkop 4.22.0  
3 477 Postmus, Iris 2008 Noordkop 4.49.6  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Pink Groot Noordkop 2008 1.05 20.81 708 ptn
2 Lieke Bijl Noordkop 2008 1.05 18.49 675 ptn
3 Iris Postmus Noordkop 2008 0.85 10.65 397 ptn
             
Jongens junioren D          
1000m 8 deelnemer(s)
1 486 Nuijen, Pim 2006 Noordkop 4.12.1  
2 487 Gombault, Pol 2006 Noordkop 4.14.1  
3 488 Gielen, Andy 2006 Noordkop 4.29.0  
4 479 Witte, Viggo 2007 Noordkop 4.35.8  
5 480 Poortvliet, Alex 2007 Noordkop 4.39.5  
6 481 Haas, Evan de 2007 Noordkop 4.41.3  
7 583 Jeyaratnasingam, Jenan 2007 Noordkop 4.47.1  
8 478 Touwen, Tijn 2007 Noordkop 4.55.0  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Pim Nuijen Noordkop 2006 3.88 6.39 724 ptn
2 Pol Gombault Noordkop 2006 3.74 6.84 722 ptn
3 Andy Gielen Noordkop 2006 3.75 5.47 640 ptn
4 Alex Poortvliet Noordkop 2007 3.36 5.07 536 ptn
5 Tijn Touwen Noordkop 2007 3.49 4.65 533 ptn
6 Jenan Jeyaratnasingam Noordkop 2007 2.70 4.34 353 ptn
7 Viggo Witte Noordkop 2007 2.72 3.96 328 ptn
8 Evan de Haas Noordkop 2007 2.26 2.96 155 ptn
             
Meisjes junioren D          
1000m 4 deelnemer(s)
1 482 Jansen, Louise 2007 Noordkop 4.17.4  
2 484 Voort, Julia van der 2007 Noordkop 4.25.0  
3 485 Rens, Lisa 2007 Noordkop 4.28.2  
4 491 Zimmerman, Carmen 2006 Noordkop 4.58.3  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Louise Jansen Noordkop 2007 3.10 6.05 547 ptn
2 Julia van der Voort Noordkop 2007 3.37 5.18 545 ptn
3 Carmen Zimmerman Noordkop 2006 2.61 5.30 401 ptn
4 Lisa Rens Noordkop 2007 2.90 3.78 351 ptn
             
Jongens junioren C          
1000m 1 deelnemer(s)
1 584 Lobles, Ioann 2004 Noordkop 3.05.2  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
             
Meisjes junioren C          
1000m 3 deelnemer(s)
1 494 Vredeveld, Myrthe 2004 Noordkop 3.50.1  
2 493 Smits, Lara 2004 Noordkop 4.17.1  
3 492 Brink, Yentl 2005 Noordkop 4.27.8  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Lara Smits Noordkop 2004 4.65 12.37 1180 ptn
2 Myrthe Vredeveld Noordkop 2004 4.40 7.05 866 ptn
3 Yentl Brink Noordkop 2005 3.26 6.11 583 ptn
             

bwfinance

zeespiegel