Uitslagen Onderlinge wedstrijd pupillen/CD-junioren
             
jongens mini            
600m 8 deelnemer(s)
1 503 Mulder, Bram 2012 Noordkop 2.25.9  
2 502 Koen, Thijmen 2012 Noordkop 2.27.0  
3 506 Molenaar, Caylen 2012 Noordkop 2.34.8  
4 505 Grevelink, Jevi 2012 Noordkop 2.43.0  
5 501 Baard, Sieb 2012 Noordkop 2.44.6  
6 504 Weert, Thijmen de 2012 Noordkop 2.45.5  
7 565 Boekel, Tom 2012 Noordkop 2.47.3  
8 575 Lutterman, Pim 2012 Noordkop 2.47.7  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Bram Mulder Noordkop 2012 2.70 11.54 440 ptn
2 Thijmen de Weert Noordkop 2012 2.40 11.21 374 ptn
3 Thijmen Koen Noordkop 2012 2.37 11.24 368 ptn
4 Caylen Molenaar Noordkop 2012 2.55 8.71 354 ptn
5 Jevi Grevelink Noordkop 2012 2.39 7.76 301 ptn
6 Sieb Baard Noordkop 2012 2.24 8.14 279 ptn
7 Pim Lutterman Noordkop 2012 1.99 9.84 265 ptn
8 Tom Boekel Noordkop 2012 1.92 10.25 259 ptn
             
meisjes mini            
600m 2 deelnemer(s)
1 566 Spijker, Saar van 't 2012 Noordkop 2.29.0  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Saar van 't Spijker Noordkop 2012 2.53 10.36 384 ptn
2 Lise Baars Noordkop 2013 1.98 8.14 227 ptn
             
Jongens pupillen C          
600m 3 deelnemer(s)
1 507 Baars, Daan 2011 Noordkop 2.25.1  
2 508 Bouwer, Kain 2011 Noordkop 2.38.8  
3 509 Boonstra, Ids 2011 Noordkop 2.43.7  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Daan Baars Noordkop 2011 2.59 13.99 461 ptn
2 Kain Bouwer Noordkop 2011 2.55 12.30 424 ptn
3 Ids Boonstra Noordkop 2011 2.14 9.98 298 ptn
             
Meisjes pupillen C          
600m 3 deelnemer(s)
1 562 Lienos, Lotte 2011 Noordkop 2.39.7  
2 510 Gijzen, Merijn 2011 Noordkop 2.46.6  
3 577 Schotman, Yara 2011 Noordkop 2.47.0  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Lotte Lienos Noordkop 2011 2.40 8.66 323 ptn
2 Merijn Gijzen Noordkop 2011 2.12 10.33 301 ptn
3 Yara Schotman Noordkop 2011 2.15 9.13 283 ptn
             
Jongens pupillen B          
1000m 3 deelnemer(s)
1 511 Dresia, Tijn 2010 Noordkop 4.46.4  
2 512 Glasbergen, Lucas 2010 Noordkop 4.50.1  
3 513 Rep, Vinn 2010 Noordkop 4.50.5  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Vinn Rep Noordkop 2010 0.95 15.72 560 ptn
2 Tijn Dresia Noordkop 2010 0.90 12.28 465 ptn
3 Lucas Glasbergen Noordkop 2010 0.85 4.43 251 ptn
             
Meisjes pupillen B          
1000m 6 deelnemer(s)
1 517 Witte, Sofie 2010 Noordkop 4.21.8  
2 514 Hubenaar, Bella 2010 Noordkop 4.42.9  
3 561 Majoor, Donna 2010 Noordkop 4.51.9  
4 519 Koningstein, Elisa 2010 Noordkop 4.58.0  
5 515 Jansen, Fiep 2010 Noordkop 5.05.5  
6 518 Borst, Lotte 2010 Noordkop 5.06.0  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Sofie Witte Noordkop 2010 1.10 15.63 668 ptn
2 Lotte Borst Noordkop 2010 1.00 12.25 537 ptn
3 Fiep Jansen Noordkop 2010 0.90 14.47 502 ptn
4 Elisa Koningstein Noordkop 2010 0.90 12.41 467 ptn
5 Donna Majoor Noordkop 2010 0.80 10.75 363 ptn
6 Bella Hubenaar Noordkop 2010 0.70 9.33 261 ptn
             
Jongens pupillen A(1e jrs)          
1000m 9 deelnemer(s)
1 527 Darphorn, Stan 2009 Noordkop 4.01.3  
2 531 Man, Tycho de 2009 Noordkop 4.02.7  
3 529 Boonstra, Jelte 2009 Noordkop 4.12.3  
4 530 Zoutzeling, Finn 2009 Noordkop 4.19.7  
5 533 Mellema, Wim 2009 Noordkop 4.24.1  
6 526 Purperhart, Lyshandro 2009 Noordkop 4.29.6  
7 567 Thijssen, Amiël 2009 Noordkop 4.50.8  
8 528 Arts, Timo 2009 Noordkop 5.13.8  
9 532 Touwen, Niek 2009 Noordkop 5.23.5  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Tycho de Man Noordkop 2009 3.31 4.17 662 ptn
2 Lyshandro Purperhart Noordkop 2009 2.85 4.85 619 ptn
3 Finn Zoutzeling Noordkop 2009 2.88 4.47 598 ptn
4 Stan Darphorn Noordkop 2009 2.92 3.77 554 ptn
5 Amiël Thijssen Noordkop 2009 2.81 3.47 508 ptn
6 Wim Mellema Noordkop 2009 2.86 3.33 506 ptn
7 Jelte Boonstra Noordkop 2009 2.56 3.84 487 ptn
8 Timo Arts Noordkop 2009 2.60 3.40 460 ptn
9 Niek Touwen Noordkop 2009 2.30 2.75 344 ptn
             
Jongens pupillen A(2e jrs)          
1000m 7 deelnemer(s)
1 538 Geestman, Lenn 2008 Noordkop 3.44.5  
2 534 Mulder, Thom 2008 Noordkop 3.48.7  
3 563 Lienos, Tim 2008 Noordkop 3.54.4  
4 559 Bakker, Fabio 2008 Noordkop 4.08.5  
5 535 Weert, Jaron de 2008 Noordkop 4.30.8  
6 537 Ordelman, Luuk 2008 Noordkop 4.39.4  
7 536 Ordelman, Koen 2008 Noordkop 4.58.9  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Lenn Geestman Noordkop 2008 4.01 6.34 947 ptn
2 Thom Mulder Noordkop 2008 3.52 7.86 936 ptn
3 Tim Lienos Noordkop 2008 3.46 6.51 847 ptn
4 Luuk Ordelman Noordkop 2008 3.26 6.27 793 ptn
5 Koen Ordelman Noordkop 2008 3.15 5.86 745 ptn
6 Fabio Bakker Noordkop 2008 3.32 4.60 695 ptn
7 Jaron de Weert Noordkop 2008 2.78 5.47 646 ptn
             
Meisjes pupillen A(1e jrs)          
1000m 7 deelnemer(s)
1 521 Smits, Leila 2009 Noordkop 4.05.2  
2 560 Dekker, Alysha 2009 Noordkop 4.11.6  
3 523 Robert, Djona 2009 Noordkop 4.22.5  
4 522 Pater, Kylie 2009 Noordkop 4.30.6  
5 524 Boer, Luca de 2009 Noordkop 4.45.2  
6 573 Pronk, Rozemarijn 2009 Noordkop 4.48.8  
7 525 Bosch, Jet 2009 Noordkop 4.55.9  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Leila Smits Noordkop 2009 3.40 5.77 790 ptn
2 Djona Robert Noordkop 2009 2.95 5.82 703 ptn
3 Kylie Pater Noordkop 2009 2.95 4.84 638 ptn
4 Luca de Boer Noordkop 2009 3.05 4.54 637 ptn
5 Alysha Dekker Noordkop 2009 2.90 4.81 626 ptn
6 Jet Bosch Noordkop 2009 2.98 3.92 577 ptn
7 Rozemarijn Pronk Noordkop 2009 2.72 3.20 467 ptn
             
Meisjes pupillen A(2e jrs)          
1000m 4 deelnemer(s)
1 539 Groot, Pink 2008 Noordkop 4.15.9  
2 558 Bijl, Lieke 2008 Noordkop 4.31.5  
3 540 Olij, Amber 2008 Noordkop 4.36.3  
4 541 Postmus, Iris 2008 Noordkop 5.04.1  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Amber Olij Noordkop 2008 3.19 6.55 795 ptn
2 Pink Groot Noordkop 2008 3.26 5.53 746 ptn
3 Lieke Bijl Noordkop 2008 3.28 5.39 741 ptn
4 Iris Postmus Noordkop 2008 3.23 4.16 645 ptn
             
Jongens junioren D          
1000m 10 deelnemer(s)
1 550 Jansen, Tom 2006 Noordkop 3.38.6  
2 571 Nuijen, Pim 2006 Noordkop 4.01.0  
3 548 Gombault, Pol 2006 Noordkop 4.01.7  
4 549 Kok, Bas 2006 Noordkop 4.25.2  
5 542 Touwen, Tijn 2007 Noordkop 4.26.6  
6 578 Jeyaratnasingam, Jenan 2007 Noordkop 4.27.7  
7 570 Gielen, Andy 2006 Noordkop 4.28.7  
8 576 Witte, Viggo 2007 Noordkop 4.29.2  
9 574 Haas, Evan de 2007 Noordkop 4.32.8  
10 572 Poortvliet, Alex 2007 Noordkop 4.33.7  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Pol Gombault Noordkop 2006 1.30 6.66 808 ptn
2 Pim Nuijen Noordkop 2006 1.35 5.53 775 ptn
3 Andy Gielen Noordkop 2006 1.35 5.40 767 ptn
4 Tom Jansen Noordkop 2006 1.30 4.98 702 ptn
5 Tijn Touwen Noordkop 2007 1.20 4.65 606 ptn
6 Alex Poortvliet Noordkop 2007 1.15 4.78 578 ptn
7 Bas Kok Noordkop 2006 1.15 4.65 569 ptn
8 Jenan Jeyaratnasingam Noordkop 2007 1.10 4.68 535 ptn
9 Viggo Witte Noordkop 2007 1.10 4.24 503 ptn
10 Evan de Haas Noordkop 2007 1.05 3.65 421 ptn
             
Meisjes junioren D          
1000m 8 deelnemer(s)
1 543 Jansen, Louise 2007 Noordkop 4.10.3  
2 551 Jongstra, Amy 2006 Noordkop 4.11.9  
3 545 Voort, Julia van der 2007 Noordkop 4.17.9  
4 568 Kiekebos, Lisa 2007 Noordkop 4.18.2  
5 546 Rens, Lisa 2007 Noordkop 4.34.6  
6 544 Darphorn, Tara 2007 Noordkop 4.47.7  
7 547 Knaap, Esmee 2007 Noordkop 5.44.5  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Amy Jongstra Noordkop 2006 1.10 6.46 650 ptn
2 Louise Jansen Noordkop 2007 1.15 5.69 639 ptn
3 Tara Darphorn Noordkop 2007 1.10 5.80 609 ptn
4 Julia van der Voort Noordkop 2007 1.20 4.34 584 ptn
5 Lisa Rens Noordkop 2007 1.05 3.64 420 ptn
6 Esmee Knaap Noordkop 2007 0.95 2.77 274 ptn
7 Sofie Jacobs Noordkop 2007   4.88 233 ptn
8 Lisa Kiekebos Noordkop 2007   4.52 208 ptn
             
Jongens junioren C          
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Berend Veldthuis Noordkop 2005 1.30 6.00 768 ptn
             
1000m 2 deelnemer(s)
1 579 Lobles, Ioann 2004 Noordkop 3.02.7  
2 556 Veldthuis, Berend 2005 Noordkop 3.50.6  
             
Meisjes junioren C          
1000m 4 deelnemer(s)
1 564 Smits, Lara 2004 Noordkop 4.13.6  
2 554 Brink, Yentl 2005 Noordkop 4.28.3  
3 553 Mulder, Jazz-Lynn 2005 Noordkop 4.32.9  
4 552 Quartel, Donna 2005 Noordkop 4.34.0  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Lara Smits Noordkop 2004 1.50 11.64 1221 ptn
2 Jazz-Lynn Mulder Noordkop 2005 1.30 7.32 846 ptn
3 Donna Quartel Noordkop 2005 1.15 6.52 690 ptn
4 Yentl Brink Noordkop 2005 1.05 6.62 622 ptn
             
             

bwfinance

zeespiegel