Uitslagen Onderlinge wedstrijd pupillen/CD-junioren
             
jongens mini            
600m 8 deelnemer(s)
1 503 Mulder, Bram 2012 Noordkop 2.25.9  
2 502 Koen, Thijmen 2012 Noordkop 2.27.0  
3 506 Molenaar, Caylen 2012 Noordkop 2.34.8  
4 505 Grevelink, Jevi 2012 Noordkop 2.43.0  
5 501 Baard, Sieb 2012 Noordkop 2.44.6  
6 504 Weert, Thijmen de 2012 Noordkop 2.45.5  
7 565 Boekel, Tom 2012 Noordkop 2.47.3  
8 575 Lutterman, Pim 2012 Noordkop 2.47.7  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Bram Mulder Noordkop 2012 2.70 11.54 440 ptn
2 Thijmen de Weert Noordkop 2012 2.40 11.21 374 ptn
3 Thijmen Koen Noordkop 2012 2.37 11.24 368 ptn
4 Caylen Molenaar Noordkop 2012 2.55 8.71 354 ptn
5 Jevi Grevelink Noordkop 2012 2.39 7.76 301 ptn
6 Sieb Baard Noordkop 2012 2.24 8.14 279 ptn
7 Pim Lutterman Noordkop 2012 1.99 9.84 265 ptn
8 Tom Boekel Noordkop 2012 1.92 10.25 259 ptn
             
meisjes mini            
600m 2 deelnemer(s)
1 566 Spijker, Saar van 't 2012 Noordkop 2.29.0  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Saar van 't Spijker Noordkop 2012 2.53 10.36 384 ptn
2 Lise Baars Noordkop 2013 1.98 8.14 227 ptn
             
Jongens pupillen C          
600m 3 deelnemer(s)
1 507 Baars, Daan 2011 Noordkop 2.25.1  
2 508 Bouwer, Kain 2011 Noordkop 2.38.8  
3 509 Boonstra, Ids 2011 Noordkop 2.43.7  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Daan Baars Noordkop 2011 2.59 13.99 461 ptn
2 Kain Bouwer Noordkop 2011 2.55 12.30 424 ptn
3 Ids Boonstra Noordkop 2011 2.14 9.98 298 ptn
             
Meisjes pupillen C          
600m 3 deelnemer(s)
1 562 Lienos, Lotte 2011 Noordkop 2.39.7  
2 510 Gijzen, Merijn 2011 Noordkop 2.46.6  
3 577 Schotman, Yara 2011 Noordkop 2.47.0  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Lotte Lienos Noordkop 2011 2.40 8.66 323 ptn
2 Merijn Gijzen Noordkop 2011 2.12 10.33 301 ptn
3 Yara Schotman Noordkop 2011 2.15 9.13 283 ptn
             
Jongens pupillen B          
1000m 3 deelnemer(s)
1 511 Dresia, Tijn 2010 Noordkop 4.46.4  
2 512 Glasbergen, Lucas 2010 Noordkop 4.50.1  
3 513 Rep, Vinn 2010 Noordkop 4.50.5  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Vinn Rep Noordkop 2010 0.95 15.72 560 ptn
2 Tijn Dresia Noordkop 2010 0.90 12.28 465 ptn
3 Lucas Glasbergen Noordkop 2010 0.85 4.43 251 ptn
             
Meisjes pupillen B          
1000m 6 deelnemer(s)
1 517 Witte, Sofie 2010 Noordkop 4.21.8  
2 514 Hubenaar, Bella 2010 Noordkop 4.42.9  
3 561 Majoor, Donna 2010 Noordkop 4.51.9  
4 519 Koningstein, Elisa 2010 Noordkop 4.58.0  
5 515 Jansen, Fiep 2010 Noordkop 5.05.5  
6 518 Borst, Lotte 2010 Noordkop 5.06.0  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Sofie Witte Noordkop 2010 1.10 15.63 668 ptn
2 Lotte Borst Noordkop 2010 1.00 12.25 537 ptn
3 Fiep Jansen Noordkop 2010 0.90 14.47 502 ptn
4 Elisa Koningstein Noordkop 2010 0.90 12.41 467 ptn
5 Donna Majoor Noordkop 2010 0.80 10.75 363 ptn
6 Bella Hubenaar Noordkop 2010 0.70 9.33 261 ptn
             
Jongens pupillen A(1e jrs)          
1000m 9 deelnemer(s)
1 527 Darphorn, Stan 2009 Noordkop 4.01.3  
2 531 Man, Tycho de 2009 Noordkop 4.02.7  
3 529 Boonstra, Jelte 2009 Noordkop 4.12.3  
4 530 Zoutzeling, Finn 2009 Noordkop 4.19.7  
5 533 Mellema, Wim 2009 Noordkop 4.24.1  
6 526 Purperhart, Lyshandro 2009 Noordkop 4.29.6  
7 567 Thijssen, Amiël 2009 Noordkop 4.50.8  
8 528 Arts, Timo 2009 Noordkop 5.13.8  
9 532 Touwen, Niek 2009 Noordkop 5.23.5  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Tycho de Man Noordkop 2009 3.31 4.17 662 ptn
2 Lyshandro Purperhart Noordkop 2009 2.85 4.85 619 ptn
3 Finn Zoutzeling Noordkop 2009 2.88 4.47 598 ptn
4 Stan Darphorn Noordkop 2009 2.92 3.77 554 ptn
5 Amiël Thijssen Noordkop 2009 2.81 3.47 508 ptn
6 Wim Mellema Noordkop 2009 2.86 3.33 506 ptn
7 Jelte Boonstra Noordkop 2009 2.56 3.84 487 ptn
8 Timo Arts Noordkop 2009 2.60 3.40 460 ptn
9 Niek Touwen Noordkop 2009 2.30 2.75 344 ptn
             
Jongens pupillen A(2e jrs)          
1000m 7 deelnemer(s)
1 538 Geestman, Lenn 2008 Noordkop 3.44.5  
2 534 Mulder, Thom 2008 Noordkop 3.48.7  
3 563 Lienos, Tim 2008 Noordkop 3.54.4  
4 559 Bakker, Fabio 2008 Noordkop 4.08.5  
5 535 Weert, Jaron de 2008 Noordkop 4.30.8  
6 537 Ordelman, Luuk 2008 Noordkop 4.39.4  
7 536 Ordelman, Koen 2008 Noordkop 4.58.9  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Lenn Geestman Noordkop 2008 4.01 6.34 947 ptn
2 Thom Mulder Noordkop 2008 3.52 7.86 936 ptn
3 Tim Lienos Noordkop 2008 3.46 6.51 847 ptn
4 Luuk Ordelman Noordkop 2008 3.26 6.27 793 ptn
5 Koen Ordelman Noordkop 2008 3.15 5.86 745 ptn
6 Fabio Bakker Noordkop 2008 3.32 4.60 695 ptn
7 Jaron de Weert Noordkop 2008 2.78 5.47 646 ptn
             
Meisjes pupillen A(1e jrs)          
1000m 7 deelnemer(s)
1 521 Smits, Leila 2009 Noordkop 4.05.2  
2 560 Dekker, Alysha 2009 Noordkop 4.11.6  
3 523 Robert, Djona 2009 Noordkop 4.22.5  
4 522 Pater, Kylie 2009 Noordkop 4.30.6  
5 524 Boer, Luca de 2009 Noordkop 4.45.2  
6 573 Pronk, Rozemarijn 2009 Noordkop 4.48.8  
7 525 Bosch, Jet 2009 Noordkop 4.55.9  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Leila Smits Noordkop 2009 3.40 5.77 790 ptn
2 Djona Robert Noordkop 2009 2.95 5.82 703 ptn
3 Kylie Pater Noordkop 2009 2.95 4.84 638 ptn
4 Luca de Boer Noordkop 2009 3.05 4.54 637 ptn
5 Alysha Dekker Noordkop 2009 2.90 4.81 626 ptn
6 Jet Bosch Noordkop 2009 2.98 3.92 577 ptn
7 Rozemarijn Pronk Noordkop 2009 2.72 3.20 467 ptn
             
Meisjes pupillen A(2e jrs)          
1000m 4 deelnemer(s)
1 539 Groot, Pink 2008 Noordkop 4.15.9  
2 558 Bijl, Lieke 2008 Noordkop 4.31.5  
3 540 Olij, Amber 2008 Noordkop 4.36.3  
4 541 Postmus, Iris 2008 Noordkop 5.04.1  
             
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Amber Olij Noordkop 2008 3.19 6.55 795 ptn
2 Pink Groot Noordkop 2008 3.26 5.53 746 ptn
3 Lieke Bijl Noordkop 2008 3.28 5.39 741 ptn
4 Iris Postmus Noordkop 2008 3.23 4.16 645 ptn
             
Jongens junioren D          
1000m 10 deelnemer(s)
1 550 Jansen, Tom 2006 Noordkop 3.38.6  
2 571 Nuijen, Pim 2006 Noordkop 4.01.0  
3 548 Gombault, Pol 2006 Noordkop 4.01.7  
4 549 Kok, Bas 2006 Noordkop 4.25.2  
5 542 Touwen, Tijn 2007 Noordkop 4.26.6  
6 578 Jeyaratnasingam, Jenan 2007 Noordkop 4.27.7  
7 570 Gielen, Andy 2006 Noordkop 4.28.7  
8 576 Witte, Viggo 2007 Noordkop 4.29.2  
9 574 Haas, Evan de 2007 Noordkop 4.32.8  
10 572 Poortvliet, Alex 2007 Noordkop 4.33.7  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Pol Gombault Noordkop 2006 1.30 6.66 808 ptn
2 Pim Nuijen Noordkop 2006 1.35 5.53 775 ptn
3 Andy Gielen Noordkop 2006 1.35 5.40 767 ptn
4 Tom Jansen Noordkop 2006 1.30 4.98 702 ptn
5 Tijn Touwen Noordkop 2007 1.20 4.65 606 ptn
6 Alex Poortvliet Noordkop 2007 1.15 4.78 578 ptn
7 Bas Kok Noordkop 2006 1.15 4.65 569 ptn
8 Jenan Jeyaratnasingam Noordkop 2007 1.10 4.68 535 ptn
9 Viggo Witte Noordkop 2007 1.10 4.24 503 ptn
10 Evan de Haas Noordkop 2007 1.05 3.65 421 ptn
             
Meisjes junioren D          
1000m 8 deelnemer(s)
1 543 Jansen, Louise 2007 Noordkop 4.10.3  
2 551 Jongstra, Amy 2006 Noordkop 4.11.9  
3 545 Voort, Julia van der 2007 Noordkop 4.17.9  
4 568 Kiekebos, Lisa 2007 Noordkop 4.18.2  
5 546 Rens, Lisa 2007 Noordkop 4.34.6  
6 544 Darphorn, Tara 2007 Noordkop 4.47.7  
7 547 Knaap, Esmee 2007 Noordkop 5.44.5  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Amy Jongstra Noordkop 2006 1.10 6.46 650 ptn
2 Louise Jansen Noordkop 2007 1.15 5.69 639 ptn
3 Tara Darphorn Noordkop 2007 1.10 5.80 609 ptn
4 Julia van der Voort Noordkop 2007 1.20 4.34 584 ptn
5 Lisa Rens Noordkop 2007 1.05 3.64 420 ptn
6 Esmee Knaap Noordkop 2007 0.95 2.77 274 ptn
7 Sofie Jacobs Noordkop 2007   4.88 233 ptn
8 Lisa Kiekebos Noordkop 2007   4.52 208 ptn
             
Jongens junioren C          
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Berend Veldthuis Noordkop 2005 1.30 6.00 768 ptn
             
1000m 2 deelnemer(s)
1 579 Lobles, Ioann 2004 Noordkop 3.02.7  
2 556 Veldthuis, Berend 2005 Noordkop 3.50.6  
             
Meisjes junioren C          
1000m 4 deelnemer(s)
1 564 Smits, Lara 2004 Noordkop 4.13.6  
2 554 Brink, Yentl 2005 Noordkop 4.28.3  
3 553 Mulder, Jazz-Lynn 2005 Noordkop 4.32.9  
4 552 Quartel, Donna 2005 Noordkop 4.34.0  
             
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Lara Smits Noordkop 2004 1.50 11.64 1221 ptn
2 Jazz-Lynn Mulder Noordkop 2005 1.30 7.32 846 ptn
3 Donna Quartel Noordkop 2005 1.15 6.52 690 ptn
4 Yentl Brink Noordkop 2005 1.05 6.62 622 ptn
             
             

Inschrijven 28e Ingeloop 2019

IMG 1125

 

Inschrijven? Klik hier........

Inschrijvers voor de Ingeloop 2019

simon abbink
Ineke Smit 
Coen Haarsma
Dennis van de Burg
henk mosk
Gerda Bregman
Frits Kraaij

bwfinance

zeespiegel