Zomertrainingen jeugd

TRAININGSPROGRAMMA ZOMERSEIZOEN ‘20

2 maart tot en met 1 november

 

 

KABOUTERGROEP
Woensdag 16.00-16.45 uur Ruyghweg Raymond Koen

Isa Raadgers

Danita Beurs

geboortejaar: 2012 & 2013

PUPILLEN C + MINI’S

Maandag 17.00-18.00 uur Ruyghweg René de Man

Lawrence Raadgers

 

PUPILLEN B geboortejaar:2011
Woensdag 17.00-18.00 uur Ruyghweg Rene de Man

Lawrence Raadgers

PUPILLEN A 1E JAARS geboortejaar: 2010

Maandag 17.30-18.30 uur Ruyghweg Jacob v/d Wulp

Joep van der Wulp

PUPILLEN A2E JAARS geboortejaar: 2009

Woensdag 17.30-18.30 uur Ruyghweg Jacob v/d Wulp
Joke Kreté

JUNIOREN D 1e jaars geboortejaar:2007

& 2e jaars

Maandag 18.30-19.30 uur Ruyghweg Axel Boon

Samantha Kreté

JUNIOREN D 2e jaars geboortejaar: 2008
Woensdag 18.30-19.30 uur Ruyghweg Axel Boon
Samantha Kreté


JUNIOREN C geboortejaar:2005&2006
Maandag 19.00-20.00 uur Ruyghweg John Klappe

Woensdag 19.00-20.00 uur Ruyghweg Daniel Adriaansen

JUNIOREN A/B + SENIOREN

Maandag 19.30-20.30 uur Ruyghweg Martijn Nuijens

Woensdag 20.00-21.00 uur Ruyghweg John Klappe

 

aangepast trainingsprogramma zomerseizoen 2020

 

11 mei tot en met 1 november

(Zolang de corona maatregelen van kracht zijn)

KABOUTERGROEP
Woensdag                  16.00-16.45 uur          Ruyghweg                   Raymond Koen

                                                                                                           Isa Raadgers

                                                                                                           Danita Beurs

                                  

PUPILLEN C + MINI’S      geboortejaar : 2012 &2013

Maandag                    17.00-18.00 uur          Ruyghweg                   René de Man

                                                                                                           Lawrence Raadgers

PUPILLEN   B         geboortejaar:2011          
Woensdag                  17.00-18.00 uur          Ruyghweg                    Rene de Man

                                                                                                           Lawrence Raadgers                                                                                                 

PUPILLEN A 1E JAARS   geboortejaar: 2010

Maandag                    17.30-18.30 uur          Ruyghweg                    Jacob v/d Wulp

                                                                                                           Joep van der Wulp    
                                                                                             

PUPILLEN A2E JAARS       geboortejaar: 2009

Woensdag                  17.30-18.30 uur          Ruyghweg                    Jacob v/d Wulp         
                                                                                                            Joke Kreté                      

                                                                                                                                             

JUNIOREN D 1e jaars geboortejaar:2007

& 2e jaars     

Maandag                    18.30-19.30 uur          Ruyghweg                      Axel Boon

                                                                                                             Samantha Kreté

JUNIOREN D 2e jaars geboortejaar: 2008                                                                    
Woensdag                  18.30-19.30 uur          Ruyghweg                      Axel Boon      
                                                                                                              Samantha Kreté


JUNIOREN C          geboortejaar:2005&2006
Maandag                   19.00-20.00 uur          Ruyghweg                        John Klappe

Woensdag                  19.00-20.00 uur          Ruyghweg                        Daniel Adriaansen

                                                                                                                     

JUNIOREN A/B + SENIOREN

Maandag                    19.30-20.30 uur          Ruyghweg                              Martijn Nuijens

Woensdag                  20.00-21.00 uur          Ruyghweg                              John Klappe

           

bwfinance

zeespiegel