Uitslagen Onderlinge wedstrijd pupillen/CD-junioren
             
12-9-2018            
             
jongens mini            
600m 4 deelnemer(s)
1 450 Baars, Daan 2011 Noordkop 2.33.3  
2 417 Mulder, Bram 2012 Noordkop 2.35.1  
3 444 Weert, Thijmen de 2012 Noordkop 2.40.3  
4 448 Pavlotzky, Silas 2011 Noordkop 2.41.2  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Daan Baars Noordkop 2011 2.86 11.64 474 ptn
2 Silas Pavlotzky Noordkop 2011 2.58 12.15 427 ptn
3 Thijmen de Weert Noordkop 2012 2.35 11.71 373 ptn
4 Bram Mulder Noordkop 2012 2.15 7.60 249 ptn
             
meisjes mini            
600m 5 deelnemer(s)
1 463 Bijl, Lola 2011 Noordkop 2.41.1  
2 456 Lienos, Lotte 2011 Noordkop 2.43.7  
3 452 Schotman, Yara 2011 Noordkop 2.46.1  
4 494 Bernardina, Jaylee Ann 2011 Noordkop 2.51.4  
5 451 Gijzen, Merijn 2011 Noordkop 2.56.6  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Lola Bijl Noordkop 2011 2.50 11.95 408 ptn
2 Merijn Gijzen Noordkop 2011 2.39 11.85 384 ptn
3 Yara Schotman Noordkop 2011 2.35 10.92 358 ptn
4 Jaylee Ann Bernardina Noordkop 2011 2.10 9.50 280 ptn
5 Lotte Lienos Noordkop 2011 1.98 6.92 199 ptn
             
Jongens pupillen C          
600m 2 deelnemer(s)
1 469 Lewakabessy, Stijn 2010 Noordkop 2.41.9  
2 471 Bent, Xavi van der 2010 Noordkop 2.57.8  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Stijn Lewakabessy Noordkop 2010 2.60 16.93 510 ptn
2 Xavi van der Bent Noordkop 2010 2.23 15.33 411 ptn
             
Meisjes pupillen C          
600m 7 deelnemer(s)
1 476 Witte, Sofie 2010 Noordkop 2.25.9  
2 475 Weert, Mirthe de 2010 Noordkop 2.39.6  
3 474 Darphorn, Mila 2010 Noordkop 2.42.9  
4 473 Basteleur, Sophia 2010 Noordkop 3.01.1  
5 477 Borst, Lotte 2010 Noordkop 3.02.2  
6 472 Jansen, Fiep 2010 Noordkop 3.16.5  
7 478 Koningstein, Elisa 2010 Noordkop 3.29.3  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Sofie Witte Noordkop 2010 2.98 12.95 521 ptn
2 Mirthe de Weert Noordkop 2010 2.50 14.15 446 ptn
3 Elisa Koningstein Noordkop 2010 2.31 14.14 408 ptn
4 Lotte Borst Noordkop 2010 2.21 11.15 335 ptn
5 Sophia Basteleur Noordkop 2010 2.26 10.56 333 ptn
6 Mila Darphorn Noordkop 2010 2.20 9.71 305 ptn
7 Fiep Jansen Noordkop 2010 1.93 10.25 261 ptn
             
Jongens pupillen B          
1000m 7 deelnemer(s)
1 487 Darphorn, Stan 2009 Noordkop 4.19.3  
2 491 Man, Tycho de 2009 Noordkop 4.24.5  
3 490 Zoutzeling, Finn 2009 Noordkop 4.27.6  
4 489 Boonstra, Jelte 2009 Noordkop 4.45.9  
5 486 Purperhart, Lyshandro 2009 Noordkop 4.49.9  
6 488 Arts, Timo 2009 Noordkop 5.42.1  
7 492 Touwen, Niek 2009 Noordkop 6.19.3  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Tycho de Man Noordkop 2009 3.19 5.14 707 ptn
2 Finn Zoutzeling Noordkop 2009 2.80 4.66 596 ptn
3 Lyshandro Purperhart Noordkop 2009 2.59 4.05 509 ptn
4 Jelte Boonstra Noordkop 2009 2.58 3.18 438 ptn
5 Niek Touwen Noordkop 2009 2.10 3.86 397 ptn
6 Stan Darphorn Noordkop 2009 2.24 3.49 395 ptn
7 Timo Arts Noordkop 2009 2.10 3.38 358 ptn
             
Meisjes pupillen B          
1000m 9 deelnemer(s)
1 470 Dekker, Alysha 2009 Noordkop 4.05.2  
2 482 Smits, Leila 2009 Noordkop 4.10.1  
3 484 Schotman, Indy 2009 Noordkop 4.22.3  
4 481 Robert, Djona 2009 Noordkop 4.33.0  
5 480 Hoogland, Sana 2009 Noordkop 5.07.2  
6 483 Boer, Luca de 2009 Noordkop 5.10.5  
7 493 Duim, Suze van der 2009 Noordkop 5.24.3  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Leila Smits Noordkop 2009 3.22 4.97 701 ptn
2 Kylie Pater Noordkop 2009 2.79 4.16 557 ptn
3 Alysha Dekker Noordkop 2009 2.80 4.00 547 ptn
4 Djona Robert Noordkop 2009 2.70 3.98 526 ptn
5 Luca de Boer Noordkop 2009 2.84 3.57 522 ptn
6 Indy Schotman Noordkop 2009 2.74 3.67 510 ptn
7 Sana Hoogland Noordkop 2009 2.40 2.69 358 ptn
8 Suze van der Duim Noordkop 2009 2.07 3.25 342 ptn
9 Jet Bosch Noordkop 2009   2.04 96 ptn
             
Jongens pupillen A(1e jrs)          
1000m 7 deelnemer(s)
1 683 Geestman, Lenn 2008 Noordkop 3.57.0  
2 678 Mulder, Thom 2008 Noordkop 4.02.9  
3 677 Bakker, Fabio 2008 Noordkop 4.11.3  
4 680 Weert, Jaron de 2008 Noordkop 4.26.7  
5 682 Ordelman, Luuk 2008 Noordkop 4.56.7  
6 681 Ordelman, Koen 2008 Noordkop 4.57.6  
7 679 Prins, Yanic 2008 Noordkop 5.09.2  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Lenn Geestman Noordkop 2008 1.00 24.32 717 ptn
2 Koen Ordelman Noordkop 2008 1.05 21.13 712 ptn
3 Jaron de Weert Noordkop 2008 0.95 23.74 674 ptn
4 Yanic Prins Noordkop 2008 0.95 20.81 635 ptn
5 Thom Mulder Noordkop 2008 0.90 19.96 586 ptn
6 Fabio Bakker Noordkop 2008 0.90 16.47 534 ptn
7 Luuk Ordelman Noordkop 2008 0.90 15.95 526 ptn
             
Jongens pupillen A(2e jrs)          
1000m 5 deelnemer(s)
1 691 Ellen, Noah 2007 Noordkop 4.06.4  
2 690 Witte, Viggo 2007 Noordkop 4.36.0  
3 692 Poortvliet, Alex 2007 Noordkop 4.45.5  
4 689 Touwen, Tijn 2007 Noordkop 4.48.6  
5 693 Haas, Evan de 2007 Noordkop 4.57.9  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Tijn Touwen Noordkop 2007 1.15 20.22 773 ptn
2 Viggo Witte Noordkop 2007 1.00 17.03 616 ptn
3 Noah Ellen Noordkop 2007 1.00 16.78 612 ptn
4 Alex Poortvliet Noordkop 2007 0.95 18.94 608 ptn
5 Evan de Haas Noordkop 2007 0.95 7.14 397 ptn
             
Meisjes pupillen A(1e jrs)          
1000m 4 deelnemer(s)
1 686 Groot, Pink 2008 Noordkop 4.00.8  
2 684 Bijl, Lieke 2008 Noordkop 4.34.6  
3 687 Olij, Amber 2008 Noordkop 4.43.7  
4 688 Postmus, Iris 2008 Noordkop 5.03.2  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Amber Olij Noordkop 2008 1.10 25.76 810 ptn
2 Pink Groot Noordkop 2008 1.05 19.89 695 ptn
3 Lieke Bijl Noordkop 2008 1.00 16.26 604 ptn
4 Iris Postmus Noordkop 2008 0.95 13.70 526 ptn
             
Meisjes pupillen A(2e jrs)          
1000m 8 deelnemer(s)
1 696 Jansen, Louise 2007 Noordkop 4.17.7  
2 685 Rens, Lisa 2007 Noordkop 4.19.1  
3 695 Adriaansen, Amber 2007 Noordkop 4.22.0  
4 694 Kiekebos, Lisa 2007 Noordkop 4.27.2  
5 697 Meesters, Merel 2007 Noordkop 4.28.7  
6 699 Voort, Julia van der 2007 Noordkop 4.29.7  
7 500 Boer, Eva den 2007 Noordkop 4.39.8  
8 698 Darphorn, Tara 2007 Noordkop 5.02.9  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Amber Adriaansen Noordkop 2007 1.00 31.50 803 ptn
2 Merel Meesters Noordkop 2007 1.10 16.75 686 ptn
3 Louise Jansen Noordkop 2007 1.05 18.83 680 ptn
4 Julia van der Voort Noordkop 2007 1.10 15.33 663 ptn
5 Eva den Boer Noordkop 2007 1.05 17.36 658 ptn
6 Tara Darphorn Noordkop 2007 0.95 15.49 556 ptn
7 Lisa Kiekebos Noordkop 2007 0.85 16.33 495 ptn
8 Lisa Rens Noordkop 2007 0.95 7.73 410 ptn
             
Jongens junioren D          
1000m 6 deelnemer(s)
1 786 Jansen, Tom 2006 Noordkop 3.47.5  
2 776 Gombault, Pol 2006 Noordkop 3.59.5  
3 794 Veldthuis, Berend 2005 Noordkop 4.12.9  
4 770 Nuijen, Pim 2006 Noordkop 4.19.8  
5 784 Kok, Bas 2006 Noordkop 4.23.3  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Pol Gombault Noordkop 2006 3.64 6.33 672 ptn
2 Berend Veldthuis Noordkop 2005 3.32 5.46 554 ptn
3 Andy Gielen Noordkop 2006 3.61 4.38 538 ptn
4 Tom Jansen Noordkop 2006 3.40 4.69 518 ptn
5 Pim Nuijen Noordkop 2006 3.22 5.17 515 ptn
6 Bas Kok Noordkop 2006 3.05 4.24 415 ptn
             
Meisjes junioren D          
1000m 5 deelnemer(s)
1 787 Jongstra, Amy 2006 Noordkop 4.26.0  
2 788 Spruit, Cleopatra 2006 Noordkop 4.26.7  
3 991 Lewis, Elisa 2006 Noordkop 4.42.0  
4 791 Zimmerman, Carmen 2006 Noordkop 4.48.0  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Amy Jongstra Noordkop 2006 3.05 6.92 589 ptn
2 Yentl Brink Noordkop 2005 2.94 6.83 562 ptn
3 Cleopatra Spruit Noordkop 2006 3.16 5.70 537 ptn
4 Donna Quartel Noordkop 2005 3.08 5.89 533 ptn
5 Elisa Lewis Noordkop 2006 3.22 5.34 526 ptn
6 Fatia Kamal Hamda Noordkop 2006 2.99 4.86 448 ptn
7 Carmen Zimmerman Noordkop 2006 2.80 5.10 426 ptn
             
Jongens junioren C          
1000m 3 deelnemer(s)
1 797 Adriaansen, Dylan 2003 Noordkop 3.18.6  
2 795 Lobles, Ioann 2004 Noordkop 3.25.8  
3 798 Hutten, Jeffrey 2003 Noordkop 3.38.4  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Dylan Adriaansen Noordkop 2003 4.59 9.11 1016 ptn
2 Jeffrey Hutten Noordkop 2003 4.60 8.20 972 ptn
3 Ioann Lobles Noordkop 2004 3.90 5.09 645 ptn
             
Meisjes junioren C          
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Lara Smits Noordkop 2004   10.17 531 ptn

Overlevingsloop 2019


overleven2016

De voor-inschrijving is weer geopend. Schroom niet en doe gezellig mee.
Bovendien 2 Euro korting bij voor-inschrijving.
Dus.........  klik hier....... 



Wedstrijd agenda

aug
28

28.08.2019 7:00 pm - 7:30 pm

okt
6

06.10.2019 10:00 am - 4:00 pm

okt
13

13.10.2019 10:00 am - 1:00 pm

dec
1

01.12.2019 10:00 am - 1:00 pm

dec
31

31.12.2019 10:00 am - 1:00 pm

bwfinance

zeespiegel

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Aanmelden nieuwsbrief



Ontvang HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 27

Gisteren 50

Laatste week 324

Laatste maand 1080

Totaal 165881