jongens mini            
600m 5 deelnemer(s)
1 83 Mulder, Bram 2012 Noordkop 2.31.2  
2 85 Kiekebos, Sam 2011 Noordkop 2.37.1  
3 741 Baars, Daan 2011 Noordkop 2.42.0  
4 86 Pavlotzky, Silas 2011 Noordkop 2.44.5  
5 84 Weert, Thijmen de 2012 Noordkop 3.03.7  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Sam Kiekebos Noordkop 2011 2.60 14.79 477 ptn
2 Daan Baars Noordkop 2011 2.76 12.25 465 ptn
3 Silas Pavlotzky Noordkop 2011 2.51 13.59 438 ptn
4 Thijmen de Weert Noordkop 2012 2.07 9.18 268 ptn
5 Bram Mulder Noordkop 2012 1.91 9.14 235 ptn
             
meisjes mini            
600m 3 deelnemer(s)
1 475 Schotman, Yara 2011 Noordkop 2.55.0  
2 88 Lienos, Lotte 2011 Noordkop 3.04.5  
3 87 Steenhoek, Sam 2011 Noordkop 5.08.4  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Sam Steenhoek Noordkop 2011 1.92 10.22 259 ptn
2 Lotte Lienos Noordkop 2011 2.23 6.63 242 ptn
3 Yara Schotman Noordkop 2011 2.07 5.63 185 ptn
             
Jongens pupillen C          
600m 3 deelnemer(s)
1 90 Lewakabessy, Stijn 2010 Noordkop 2.44.0  
2 91 Adriaanse, Björn 2010 Noordkop 2.49.5  
3 92 Privee, Matthew 2010 Noordkop 3.02.6  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Stijn Lewakabessy Noordkop 2010 2.65 8.05 359 ptn
2 Björn Adriaanse Noordkop 2010 2.20 11.58 341 ptn
3 Matthew Privee Noordkop 2010 1.98 13.44 330 ptn
             
Meisjes pupillen C          
600m 7 deelnemer(s)
1 96 Witte, Sofie 2010 Noordkop 2.34.7  
2 95 Weert, Mirthe de 2010 Noordkop 2.37.7  
3 99 Jansen, Jolijn 2010 Noordkop 2.43.4  
4 94 Darphorn, Mila 2010 Noordkop 2.53.4  
5 98 Koningstein, Elisa 2010 Noordkop 3.00.5  
6 97 Borst, Lotte 2010 Noordkop 3.03.3  
7 93 Jansen, Fiep 2010 Noordkop 3.04.2  
pl Naam vereniging geb Verspringen Balwerpen ptn
1 Sofie Witte Noordkop 2010 2.83 14.05 510 ptn
2 Jolijn Jansen Noordkop 2010 2.68 11.79 441 ptn
3 Mirthe de Weert Noordkop 2010 2.34 13.70 406 ptn
4 Fiep Jansen Noordkop 2010 2.27 13.12 382 ptn
5 Elisa Koningstein Noordkop 2010 2.37 11.00 364 ptn
6 Lotte Borst Noordkop 2010 2.11 11.05 313 ptn
7 Mila Darphorn Noordkop 2010 2.17 8.63 276 ptn
             
Jongens pupillen B          
1000m 9 deelnemer(s)
1 768 Roelink, Rover 2009 Noordkop 4.00.8  
2 771 Zoutzeling, Finn 2009 Noordkop 4.21.9  
3 776 Maats, Dario 2009 Noordkop 4.31.2  
4 770 Boonstra, Jelte 2009 Noordkop 4.46.3  
5 775 Breddels, Donovan 2009 Noordkop 5.19.1  
6 766 Smith, Lucas 2009 Noordkop 5.25.1  
7 769 Arts, Timo 2009 Noordkop 5.32.2  
8 774 Touwen, Niek 2009 Noordkop 5.39.4  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Rover Roelink Noordkop 2009 0.90 30.56 720 ptn
2 Tycho de Man Noordkop 2009 0.95 22.36 656 ptn
3 Finn Zoutzeling Noordkop 2009 0.80 17.79 481 ptn
4 Jelte Boonstra Noordkop 2009 0.80 13.72 417 ptn
5 Lucas Smith Noordkop 2009 0.80 13.01 404 ptn
6 Dario Maats Noordkop 2009 0.80 12.13 389 ptn
7 Timo Arts Noordkop 2009 0.75 12.56 360 ptn
8 Niek Touwen Noordkop 2009 0.75 8.19 274 ptn
9 Donovan Breddels Noordkop 2009 0.65 4.76 115 ptn
             
Meisjes pupillen B          
1000m 9 deelnemer(s)
1 760 Roelink, Robin 2009 Noordkop 4.05.2  
2 759 Smits, Leila 2009 Noordkop 4.06.7  
3 797 Dekker, Alysha 2009 Noordkop 4.23.1  
4 764 Schotman, Indy 2009 Noordkop 4.32.2  
5 765 Robert, Djona 2009 Noordkop 4.39.6  
6 758 Schouten, Senna 2009 Noordkop 4.45.8  
7 761 Boer, Luca de 2009 Noordkop 4.58.3  
8 762 Pater, Kylie 2009 Noordkop 5.14.3  
9 763 Bosch, Jet 2009 Noordkop 5.29.2  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Balwerpen ptn
1 Leila Smits Noordkop 2009 1.05 20.93 709 ptn
2 Robin Roelink Noordkop 2009 1.05 16.51 645 ptn
3 Djona Robert Noordkop 2009 0.95 13.42 522 ptn
4 Indy Schotman Noordkop 2009 0.85 16.52 498 ptn
5 Alysha Dekker Noordkop 2009 0.80 17.10 471 ptn
6 Jet Bosch Noordkop 2009 0.90 10.04 422 ptn
7 Kylie Pater Noordkop 2009 0.75 16.15 419 ptn
8 Luca de Boer Noordkop 2009 0.80 13.73 417 ptn
9 Senna Schouten Noordkop 2009 0.85 10.55 395 ptn
             
Jongens pupillen A(1e jrs)          
1000m 5 deelnemer(s)
1 782 Geestman, Lenn 2008 Noordkop 3.44.1  
2 781 Graaf, Jenayro van der 2008 Noordkop 3.48.6  
3 777 Lienos, Tim 2008 Noordkop 4.12.4  
4 779 Mulder, Thom 2008 Noordkop 4.17.4  
5 780 Weert, Jaron de 2008 Noordkop 4.31.8  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Jenayro van der Graaf Noordkop 2008 3.95 6.02 915 ptn
2 Thom Mulder Noordkop 2008 3.27 6.67 818 ptn
3 Lenn Geestman Noordkop 2008 3.77 4.09 748 ptn
4 Tim Lienos Noordkop 2008 3.12 4.93 678 ptn
5 Jaron de Weert Noordkop 2008 2.69 4.98 596 ptn
             
Jongens pupillen A(2e jrs)          
1000m 5 deelnemer(s)
1 789 Ellen, Noah 2007 Noordkop 4.10.6  
2 798 Poortvliet, Alex 2007 Noordkop 4.38.7  
3 790 Haas, Evan de 2007 Noordkop 4.49.2  
4 787 Touwen, Tijn 2007 Noordkop 5.02.7  
5 788 Witte, Viggo 2007 Noordkop 5.18.1  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Tijn Touwen Noordkop 2007 3.59 5.76 827 ptn
2 Noah Ellen Noordkop 2007 3.24 5.45 737 ptn
3 Viggo Witte Noordkop 2007 3.14 4.45 649 ptn
4 Alex Poortvliet Noordkop 2007 2.98 4.54 623 ptn
5 Evan de Haas Noordkop 2007 2.81 3.03 471 ptn
             
Meisjes pupillen A(1e jrs)          
1000m 3 deelnemer(s)
1 784 Groot, Pink 2008 Noordkop 4.24.4  
2 785 Olij, Amber 2008 Noordkop 4.34.1  
3 786 Postmus, Iris 2008 Noordkop 4.46.2  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Amber Olij Noordkop 2008 3.21 5.52 736 ptn
2 Pink Groot Noordkop 2008 3.51 4.60 733 ptn
3 Iris Postmus Noordkop 2008 2.89 3.78 549 ptn
             
Meisjes pupillen A(2e jrs)          
1000m 7 deelnemer(s)
1 793 Jansen, Louise 2007 Noordkop 4.13.3  
2 792 Adriaansen, Amber 2007 Noordkop 4.22.3  
3 796 Rens, Lisa 2007 Noordkop 4.24.4  
4 747 Voort, Julia van der 2007 Noordkop 4.27.0  
5 791 Kiekebos, Lisa 2007 Noordkop 4.28.8  
6 794 Meesters, Merel 2007 Noordkop 4.32.6  
7 795 Darphorn, Tara 2007 Noordkop 5.09.1  
pl Naam vereniging geb Verspringen Kogelstoten ptn
1 Amber Adriaansen Noordkop 2007 3.27 6.37 801 ptn
2 Merel Meesters Noordkop 2007 3.31 4.99 720 ptn
3 Tara Darphorn Noordkop 2007 3.24 5.05 711 ptn
4 Louise Jansen Noordkop 2007 3.29 4.59 689 ptn
5 Julia van der Voort Noordkop 2007 3.56 3.81 685 ptn
6 Lisa Kiekebos Noordkop 2007 2.94 4.13 585 ptn
7 Lisa Rens Noordkop 2007 2.81 2.97 465 ptn
             
Jongens junioren D          
1000m 7 deelnemer(s)
1 991 Jansen, Tom 2006 Noordkop 3.42.8  
2 982 Wit, Timo de 2005 Noordkop 3.54.6  
3 989 Gielen, Andy 2006 Noordkop 4.07.9  
4 988 Gombault, Pol 2006 Noordkop 4.10.0  
5 987 Prins, Gino 2006 Noordkop 4.11.5  
6 986 Nuijen, Pim 2006 Noordkop 4.23.4  
7 990 Kok, Bas 2006 Noordkop 4.27.1  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Timo de Wit Noordkop 2005 1.40 7.80 951 ptn
2 Tom Jansen Noordkop 2006 1.30 4.60 675 ptn
3 Pol Gombault Noordkop 2006 1.10 6.69 664 ptn
4 Pim Nuijen Noordkop 2006 1.20 4.98 629 ptn
5 Gino Prins Noordkop 2006 1.10 5.09 563 ptn
6 Andy Gielen Noordkop 2006 1.15 4.49 558 ptn
7 Bas Kok Noordkop 2006 1.10 4.29 507 ptn
             
Meisjes junioren D          
1000m 6 deelnemer(s)
1 977 Kamal Hamda, Fatia 2006 Noordkop 4.08.5  
2 981 Brink, Yentl 2005 Noordkop 4.19.4  
3 979 Jongstra, Amy 2006 Noordkop 4.37.5  
4 976 Spruit, Cleopatra 2006 Noordkop 4.40.8  
5 978 Zimmerman, Carmen 2006 Noordkop 4.50.3  
6 980 Quartel, Donna 2005 Noordkop 4.58.0  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Yentl Brink Noordkop 2005 1.10 6.90 676 ptn
2 Amy Jongstra Noordkop 2006 1.05 6.79 632 ptn
3 Donna Quartel Noordkop 2005 1.10 5.53 592 ptn
4 Cleopatra Spruit Noordkop 2006 1.00 5.25 500 ptn
5 Carmen Zimmerman Noordkop 2006 0.90 5.41 437 ptn
             
Jongens junioren C          
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Dylan Adriaansen Noordkop 2003 1.60 8.27 1137 ptn
2 Ioann Lobles Noordkop 2004 1.30 4.89 696 ptn
1000m 2 deelnemer(s)
1 983 Lobles, Ioann 2004 Noordkop 3.15.3  
2 985 Adriaansen, Dylan 2003 Noordkop 3.38.7  
             
Meisjes junioren C          
1000m 1 deelnemer(s)
1 984 Smits, Lara 2004 Noordkop 3.59.8  
pl Naam vereniging geb Hoogspringen Kogelstoten ptn
1 Lara Smits Noordkop 2004 1.60 11.29 1285 ptn
             
             

Inschrijven 28e Ingeloop 2019

IMG 1125

 

Inschrijven? Klik hier........

Wedstrijd agenda

juni
1

01.06.2019 10:00 am - 1:15 pm

juni
5

7:00 pm 05.06.2019 - 9:30 pm 03.07.2019

juli
17

7:00 pm 17.07.2019 - 8:30 pm 31.07.2019

aug
28

28.08.2019 7:00 pm - 7:30 pm

okt
13

13.10.2019 10:00 am - 1:00 pm

dec
1

01.12.2019 10:00 am - 1:00 pm

dec
31

31.12.2019 10:00 am - 1:00 pm

bwfinance

zeespiegel

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Aanmelden nieuwsbrief



Ontvang HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 27

Gisteren 25

Laatste week 243

Laatste maand 1013

Totaal 161818