Naar aanleiding van de gewijzigde richtlijnen zijn wij bezig om te bekijken hoe we weer kunnen starten met de jeugdtraing. Helaas is dit aan veel regels gebonden. Het verplichte draaiboek is klaar en ingeleverd bij de gemeente, daar hebben we eerst toestemming van nodig. Ook moeten we op zoek naar desinfecterende middelen die nu niet zomaar voorradig zijn. We doen ons uiterste best en hopen toch echt binnenkort weer te kunnen starten op de baan met de jeugd...... nog even geduld a.u.b. !!!
Zodra we meer weten sturen we een nieuwsbrief uit.
 
Voor de weg kunnen wij nu nog niets nieuws melden. Maar wij zijn reuze blij met het bingo initiatief van Wendy en Sasja. 👍

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Aanmelden nieuwsbriefOntvang HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 3

Gisteren 34

Laatste week 3

Laatste maand 212

Totaal 187701