Dit jaar organiseert Noordkop de eerste editie van het zomer-strandcircuit. Het circuit, verspreid over drie dagen in de maanden juni en juli, bestaat uit een strandloop (6 km), een wegloop (7 km) en een crossloop (8 km). (Het betreft hier de voormalige Halve Marathon-3-daagse, maar nu verdeeld over een langere periode.)

 

Wanneer:

Datum

evenement

km

starttijd

wo. 6 juni

Strandloop

6 km

19.30 uur

wo. 20 juni

Wegloop

7 km

19.30 uur

wo. 4 juli*

Crossloop

8 km

19.30 uur

 

* Na afloop van de Crossloop vindt aansluitend de prijsuitreiking plaats.

 

 

Waar (start/finish):

Strandpaviljoen Factor 30, Zeeweg, Huisduinen.

 

Inschrijven (voorinschrijving n.v.t.):

Strandpaviljoen Factor 30 vanaf 18.30 uur.

Inschrijfgeld per keer: € 3,00.

Inschrijfgeld hele circuit: € 7,50 (alleen van toepassing bij inschrijving op wo. 6 juni).

 

Herinnering/prijzen:

Deelnemers ontvangen per keer een herinnering. Bij deelname aan het hele circuit ding je mee naar de prijzen. (Schrijf je je per keer in en heb je uiteindelijk aan alle drie lopen meegedaan, ook dan kom je in aanmerking voor de prijzen.)

De prijsuitreiking vindt plaats op woensdag 4 juli, na afloop van de Crossloop.

 

Sponsor prijzen:

Costa Smeralda

 

Parcours:

Evenement

Parcours (start/finish: strandpaviljoen Factor 30, Zeeweg, Huisduinen)

Strandloop

6 km

3 rondes: Strand richting Donkere Duinen, strandslag omhoog, linksaf naar Grafelijkheidsweg, Grafelijkheidsweg, linksaf stelconplaten omhoog, 2e ronde, na 3e ronde finish strand.

Wegloop

7 km

 

Strand, omhoog naar stelconplaten en rechtdoor, Grafelijkheidsweg, rechtsaf fietspad volgen via strandslag Duinoord tot vóór bunker T40, keren en terug via fietspad naar Duinoord tot 0.4 markering, keren en omhoog strandslag, rechtsaf fietspad, linksaf Grafelijkheidsweg, Grafelijkheidsweg, linksaf stelconplaten omhoog, finish strand.

Crossloop

8 km

 

Strand, omhoog naar stelconplaten en rechtdoor, Grafelijkheidsweg, linksaf Hengstepad, rechtsaf bos in en grote ronde lopen, linksaf bos uit Hengstepad, linksaf voetpad parallel aan fietspad naar Duinoord, klein stukje fietspad, weg oversteken, schelpenpad richting Falga tot doorsteek vm. belt en terug via fietspad, linksaf hoge heuvel op, linksaf strandslag Duinoord, rechtsaf strand, strandslag Donkere Duinen omhoog, linksaf Grafelijkheidsweg, Grafelijkheidsweg, linksaf stelconplaten omhoog, finish strand.

 

Bij vragen kan contact worden opgenomen met de wegsecretaris via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken..

 

Klik op deze banner en genereer zo wat sponsor geld voor onze vereniging door wat te bestellen bij de aangesloten webshops. Alvast bedankt.

Aanmelden nieuwsbriefOntvang HTML?

Joomla Extensions powered by Joobi

Lid worden ?

Wilt u lid worden van onze vereniging?
Geen probleem, inschrijfformulier invullen en
aan de trainer geven.

Formulier downloaden?

inschrijfformulier

Bezoekers

Vandaag 14

Gisteren 35

Laatste week 148

Laatste maand 148

Totaal 185866